Jump to content

Mizushima Hiro (Мизушима Хиро)

Recommended Posts

В тази секция не бях влизала, но ... попаднах на нещо ...

i6MvGxTegM4.jpg

и неможах да не надникна. Е, попаднах на изненада...Стар мой познат от Hanazakari no Kimitachi e . Едва го познах.

В неделя излезе епизода на Girls с Хиро. Героят му е японската тръпка на пердето Шошана, а действието се развива в Токио. Обявено е още едно негово участие, в епизода на 20 март.

На мен много не ми допадна играта на Хиро, а и епизодът като цяло. Голямо пърхане на мигли и тийн романтика, които хич не се връзват със сериала (освен, че част от сцените са в S&M клуб). Набутали са и всички клишета, за които може да се сети човек като чуе "млада американка в Токио". 

Честито на Хиро и Аяка!

Междувременно, нашият бивш райдър се превръща в истински готвач. Прави готварско превадане в ютюб за непрофесионалисти. Смятам, че ще има много фенове, понеже видеата са с английски превод, а той самият (за разлика от Моко, който изглежда се е научил, преди да пусне своята рубрика) действа непринудено и дава обикновени, не толоква трудни рецепти.

Коментарите са уникални. Хората все още го помнят най-вече като райдър и непрестанно правят препратки към култовите му реплики с бабата на Кабуто. На всичко отгоре искат да видят гостуващи райдъри-готвачи в неговото предаване. Хаха! Това може да се уреди. Ютака Кобаяши от Гайм въртеше такива сладкиши по време на поредицата, че свят ни се завиваше.

• Like 2