Jump to content

Mizushima Hiro (Мизушима Хиро)


Recommended Posts

В тази секция не бях влизала, но ... попаднах на нещо ...

 

i6MvGxTegM4.jpg

 

и неможах да не надникна. Е, попаднах на изненада...Стар мой познат от Hanazakari no Kimitachi e . Едва го познах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя излезе епизода на Girls с Хиро. Героят му е японската тръпка на пердето Шошана, а действието се развива в Токио. Обявено е още едно негово участие, в епизода на 20 март.

 

На мен много не ми допадна играта на Хиро, а и епизодът като цяло. Голямо пърхане на мигли и тийн романтика, които хич не се връзват със сериала (освен, че част от сцените са в S&M клуб). Набутали са и всички клишета, за които може да се сети човек като чуе "млада американка в Токио". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Хиро и Аяка!

Междувременно, нашият бивш райдър се превръща в истински готвач. Прави готварско превадане в ютюб за непрофесионалисти. Смятам, че ще има много фенове, понеже видеата са с английски превод, а той самият (за разлика от Моко, който изглежда се е научил, преди да пусне своята рубрика) действа непринудено и дава обикновени, не толоква трудни рецепти.

Коментарите са уникални. Хората все още го помнят най-вече като райдър и непрестанно правят препратки към култовите му реплики с бабата на Кабуто. На всичко отгоре искат да видят гостуващи райдъри-готвачи в неговото предаване. Хаха! Това може да се уреди. Ютака Кобаяши от Гайм въртеше такива сладкиши по време на поредицата, че свят ни се завиваше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...