Jump to content

Mizushima Hiro (Мизушима Хиро)


Recommended Posts

Mizushima Hiro
spacer.png

Име: 水嶋ヒロ / Mizushima Hiro
Истинско име: 斉藤智裕 / Saito Tomohiro
Дата на раждане: 13 април 1984 г.
Месторождение: Токио, Япония
Професия: модел и актьор
Височина: 180 см
Тегло: 65 кг
Кръвна група: АВ
Зодия: Овен
Семейство: по-голяма сестра (3 години по-голяма от него)
Семейно положение: женен за Ayaka Iida (певица), имат две деца

За него:
Mizushima Hiro е японски модел и актьор. Той играе поддържащи роли в много известни японски драми като Watashitachi no Kyokasho и Hanazakari no Kimitachi e, както и водещи роли в Kamen Rider Kabuto, Zettai Kareshi и Mei-chan no Shitsuji. Владее английски и го е доказал няколко пъти по време на кариерата си. На 22 февруари 2009 г. се жени за Ayaka.

Филми:

• Black Butler | Kuro Shitsuji (2014)
BECK: Mongolian Chop Squad (2010)
Drop (2009)
• GS Wonderland (2008)
• 100 Scene no Koi (2007)
• Kamen Rider Kabuto: God Speed Love (2006)
Lovely Complex (2006)
• Hatsukare (2006)

Драми:
Tokyo DOGS (Fuji TV, 2009)
MR. BRAIN (TBS, 2009)
Mei-chan no Shitsuji (2009)
• Room of King (2008)
Zettai Kareshi |Absolute Boyfriend (2008)
• Churaumi Kara no Nengajo (2007)
• Gutannubo (Gout Temps Nouveau) Drama Special (2007)
Hanazakari no Kimitachi e (2007)
Watashitachi no Kyokasho (2007)
• Kanojo to no Tadashii Asobikata (2007)
Kamen Rider Kabuto (2006)
• Pink no Idenshi (2005) - епизод 3
Brother Beat (2005)
• Ame to Yume no Ato ni (2005) - епизод 7
Gokusen 2 (2005)

 

ТВ филми:

Absolute Boyfriend SP | Zettai Kareshi SP (Fuji TV, 2009)

Hana-Kimi SP | Hanazakari no Kimitachi e (Fuji TV, 2008)

Churaumi Kara no Nengajou (Fuji TV, 2008)

Kanojo to no Tadashii Asobikata (TV Asahi, 2007)

Дублаж:
• The Incredible Hulk - Bruce Banner

Награди:
• Rookie of the Year (Drop) - 33rd Japan Academy Prize (2010)
• Rookie of the Year - Elan D'or Award - (2010)
• Oricon Survey "Sexy Men": 6th Place
• Oricon Survey "Promising Actors for '08": 5th Place
• Oricon Survey "Fresh Stars 2009": 1st Place


ФОТОГАЛЕРИЯ

 


ayaka03.jpg
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала много негови проекти-засега.
Това,което успях да изгледам ми хареса-има присъствие на екрана,което е важно при положение че не съм го виждала в главна роля.
В Господин Мозък ми направи много добро впечатление,сега съм в Хана Кими етап,но и там ми допада.За актьорските му заложби ми е рано да говоря,но не стои изкуствено,а това според мен е важно.Какво друго да кажа ,за визията-много въздействащи поглед и усмивка ,и за японец го докарва на ръст,както и на прическа -с тази къдрава коса , но пък малко слаботелесен (това да му е проблема biggrin.gif )
И не че ми се клюкарства,но много рано се е оженил-поне на вид го докарва на гимназист,нищо че отдавна не е. wink.gif
Edit след..абе повечко негови проекти мога да кажа че е страшно чаровен И разчувствания поглед на Рихито-сама,и Соши,и заплеса Хаяшида(въобще като полицай с него пада голям смях )А за филми се сещам само за Drop и Beck,като втория още не съм го гледала.Харизматичен е,но в много роли успява да прикрие онова ''сериозно,привлекателно'' излъчване, и показва комичната си страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mia, душице изпуснала си един много добър негов сериал... Tokyo Dogs :D

Относно неговите способности като актьор.... ами комедията му е стихия. Винаги ме разсмива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pammy напълно съм съгласна с теб, определено му се отдава да разсмива, а да не говорим в Tokyo Dogs като земат да се карат с Oguri голям смях пада :lol: :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнаех, че е женен и то за Аяка Лида, слушала съм една нейна песен.

Той участваше в първата драма , която бях гледала Zettai Kreshi, където се запалих по сериалите.

Мога да кажа, че той винаги си играе ролите чудесно, поне с такова впечатление останах от досега гледаните драми.

Един от любимата ми 5-рка е . И мога да кажа, че е страшен!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен сладур, наистина <3 Не помня да има драма, къдетотой да е участвал и аз да не съм го харесала. Първо го бях видяла в Хана Кими и оттам съм му голяма фенка. Скоро доизгледах Tokyo DOGS и на всеки епизод се заливах от смях. :lol:

ии..това >> afed206f927540_full.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е хубав и знае как да си подбира ролите определено.Много ме впечатли в него лъчезарното му държание във всички филми и сериали които съм гледала.

:rolleyes: :rolleyes: :) :) ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини около Мизушима Хиро са, че на 20 септември е напуснал мениджърската си агенция Ken-on, в която е и жена му Аяка за да се отдаде на писането, към което имал влечение отпреди.

Жалко, голям образ е и прави добри роли, интересно е човек да го гледа, но едва ли в скоро време ще го видим отново. Дано да се опита да съчетае двете занимания и да се снима отново скоро. Мога само да му пожелая успех в начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успехът не закъсня Хиро Мизушима печели награда за дебют

След като през септември стана ясно,че се е отказал официално от агенцията,с която работи,за да се концентрира върху писане,първият му роман-"KAGEROU'' е получил награда за дебют на петите литературни награди на ''Poplar Publishing''.Първоначално е участвал под псевдонима Satoshi Saito,в последствие е решил да използва истинското си име-Tomohiro Saito.

Романът още не е издаден,но според Ayaka ,съпругата на автора той няма да се ограничи с писане,вече има слухове,че при вероятно филмиране на книгата ще изиграе и главната роля.

Награждаването е било на първи ноември.

Честито на младия писател,когато обяви решението си да се оттегли от киното,надали хората очакваха такъв бърз успех в писателската му кариера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прилича на Мацумото Джун..? ;дд

 

Май да. Определено не намирам прилика между двамата. Мизушима Хиро е чаровен, красив мъж. Докато Мацумото...хмм...на мен лично ми нпомня на "младо конче" (буквално). Съжалявам, определено не го харесвам. Абстрахирам се от това, че не харесвам последния, и пак не намирам прилика... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиро е назначен за главен редактор на ново модно списание, наречено GLOBAL WORK. Отново се насочва към нещо различно. Миналия месец режисира клип на GIRL NEXT DOOR към песента Silent Scream.

Инфо

Инфо

Видео

16eaf12bc89038dc.jpg

eb4a755aff965130.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Girl Next Door е страхотно. Историята много ми допадна, а прическата на Хиро е убийствена. Различни мнения срещнах за косата му в клипа :lol: , но според мен е Супер. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Girl Next Door е страхотно. Историята много ми допадна, а прическата на Хиро е убийствена.

Напълно съгласна. Честно казано, ако не знаех, че е Хиро, можеше и да не го позная (поне в първия момент), но русото наистина му стои добре. Интересно колко ли ще се задържи с него. Пък ако изиграе някъде някой лошко с тази визия просто ще си умра от кеф xD Не че има изгледи за такова нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има уникален поглед това момче! В Mei-chan no Shitsuji много ми хареса, както й в Mr. Brain. Жалко, че явно заради новото си семейство скоро няма да можем да се насладим на чара и таланта му :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте. Той продължава да работи в областта на киното.

Нова реклама от Хиро: “Mobage” (DeNA’s mobile portal site)

http://www.youtube.com/watch?v=CnCOIbkRqLE&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокояваща новина,като писател нямаме възможност да го оценим,като режисьор от един клип ми е трудно да разбера дали (и колко) е добър в това си амплоа.
Тъкмо на правилната вълна съм,преди няколко минутки изгледах Kanojo to no Tadashii Asobikata
Много симпатична история,че и награден сценарий ,Хиро от 2006та... smile.gif Такъв най-много ми харесва,доказал е че може да докара секси излъчване,да го раздава дечко или сваляч,но този му образ ми допада особено много.


8c9f95d7526100_full.jpg

 

 

 


16kpbph.jpg

vlcsnap-12195824.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа, аз въобще не съм възхитена от тази руса коса, според мен не му стои добре :no: . Дано скоро си е пак със старата прическа :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...