Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Love Fiction (2012)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Leobeu Pikseon

Премиера: 29 февруари 2012

Времетраене: 121 мин.

Жанр: Комедия, Романс

Режисьор: Jeon Kye Su

IMDB

 

Участват:

Ha Jung Woo - Gu Joo Wol

Gong Hyo Jin - Lee Hee Jin

Lee Byung Joon - Multi Man

Jo Hee Bong - Company president Kwak

Yoo In Na - Soo Jung

Kwak Do Won – Director

Kim Sung Gi - Dr. Pyo

Kim Hye Ji - woman at hairshop

Kim Jae Hwa - Japanese woman at beach

Teo Yoo - secretary of German publishing company

 

Резюме: Във филма се разказва за Ку Джу Уол (Ha Jung Woo), писател на романи, който има само един бестселър и е без никакъв късмет в любовта. Ненадейно открива своята музата в лицето на Хи Джин (Kong Hyo Jin), аматьор-фотограф, която работи в компания за внос на филми.

 

Награди:

2012 (48th) PaekSang Arts Awards - Best Screenplay (Jeon KyeSu)

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чакан филм, има ли смисъл да казвам защо. :rolleyes: И този път не съм разочарована.

Ха Джонг У мога да го гледам отново, и отново, и пак… И няма да ми омръзне. Страшно го обичам. :wub:

Зарадваха ме и другите познати лица, изобщо – забавлявах се.

И от това следва ---> бг превод в близкото бъдеще. ;) Не че някой се е избил, но си го заплювам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Необикновен филм, даже странен(в добрия смисъл). Изключително много ми хареса и ме настрой позитивно. Всеки човек е със странностите си, а да намериш друг, който да те приема такъв какъвто си е трудно...но явно не е невъзможно. Двете неща във филма, които ме грабнаха най- много са: Първо, отклонението от типичните любовни истории по корейските продукции, особено ги няма преувеличаванията. Второ, забавните моменти пак си ги има, но са някак по- спокойни, по- земни от обичайните. Не че не падна голям смях с образи като Ha Jung Woo и Kong Hyo-Jin. Ще видите, то повечето им моменти заедно са уникално смешни просто!

Като споменах за тях, и двамата са феноменални! Страхотни са заедно. И аз като zlaty_pet мога да си го гледам до насита Jung Woo. Толкова чаровен актьор, който да те грабне с обикновеността си не съм срещала. Влюбих се в персонажа му. Мисля че точно такъв ми е идеала за мъж- творческа натура с разпиляно и развинтено въображение. Пък да не говорим за начина, по който говори. :wub:

Изобщо не се усеща как минават двата часа, филма грабва от раз.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли пича от The chaser и Yellow sea? Този човек има някакво невероятно присъствие, макар че е много пестелив на показване на емоции на екрана. Признавам си, че бях затруднена да разбера какво наистина чувства, до последно не усетих любов у него (говореше за любов, но аз не я чувствах) Предполагам, че такава е била и целта на режисьора, не знам... може пък проблема да е в мен, пак не знам... В интерес на истината филма ми хареса много, но не мога да се обоснова защо B) Беше пак, като повечето корейски филми, много реален, честен, без глазура... сигурно това е основното, не знам... Гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко правя подобни изказвания за корейски филми, но този изобщо не ми хареса!

Три дни го започвах и след няма пет минути го спирах. Стигнах до финала с безброй превъртания. Много ми беше скучен. Жалко за всички актьори, които са взели участие в него. Всъщност не е жалко, защото виждам, че на другите филма им е харесал.

Гледала съм почти всички филми с Ха Джонг У, в които е правил великолепни роли. Има страхотно излъчване, харизматичен е, тук също ми допадна, но сякаш малко се заблудих относно персонажа му.

Конг Хьо Джин - добре, че я видях в този филм. Много ми беше противна в TGL, а преди него ми харесваше като актриса с непринуденото си поведение. Хубава визия имаше, напълно различна от досегашната. Според мен повече и подхожда.

Изобщо, всички играха много добре, но самия филм ми беше безинтересен.

Смисъл обаче отново открих :D

 

Бъдете себе си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрият дух на корейските комедии. Малко изчанчено,но пък много забавно и приятно филмче. Много съм доволен. Интересно,че май не съм ги гледал тези двамцата в други филми,но тук ми напълниха душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма да вляза във фенската група на филма. :blink: Актьорската игра - на ниво, включително в главната роля любимец. Сюжетът си е реалистичен достатъчно, че чак отгоре ми дойде това за космите. Имаше няколко запомнящи се и доста хубави реплики, както и няколко смешни моменти. Дали ми липсваше лустрото(?!) или защото така и не усетих фойерверки в душата си, но този филм отива в графа - Не ми хареса.

 

Извинявай, Злати! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз не можах да преодолея "чепките" под мишниците й. Макар че ми хареса как ГГерой успяваше да се вдъхнови. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го гледах докато пътувах от Хамбург за Бремен и може би, защото беше тъмно и нямаше какво друго да се прави, сестра ми също се съгласи да го гледа с мен и като добавим че и хареса - това си е цял рекорд :lol: ...

Вярно е че Jung Woo ми е голяма слабост, но като се абстрахираме от този факт, филмът си беше чудесен! Много се забавлявах докато го гледах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше много приятен филмът, че и ме разсмя искрено на някои моменти - например на историята за "училищния автобус" или пък като видях снимките с главния герой на изложбата :28558: Съвсем прилична романтична комедия, подправена с малко повече реализъм от обичайните сериалчета за възраст 13 -. А, щях да забравя и финалното признание в групата на анонимните проблематици, и то ме спука от смях :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...