Jump to content
Sign in to follow this  
anna_sima1

Lupin III: Mine Fujiko to Iu Onnа (2012)

Recommended Posts

Lupin-III.png

Lupin III:

Mine Fujiko to Iu Onna

Тип: Телевизионни серии

Епизоди: 13

Година: 2012

Категория: екшън, комедия, сейнен

Продуценти: TMS Entertainment

Резюме: Много хора стават жертва на нова подозрителна религия. Лупин III се внедрява в тази група, надяващ се да открадне съкровището, което лидерът им крие. Там той среща красива и запленителна жена, която е очаровала лидерът. Това е историята на Мине Фужико, когато тя за първи път среща Лупин III, най-великият крадец за неговото време.

Гледай: :click:

Охо, една от любимите ми поредици... тъкмо разбрах, че през ноември ще излиза нов спешъл на Лупан. Супер!

Няма нещо, което ако намеря, не гледам,относно всичко свързано с Лупан. Нещо като куку колекционер съм xD

А колкото до този сезон - със сигурност беше насочен предимно към събиране на нови фенове. Беше голямо предизвикателство за публиката с тази си анимация. Атрактивно и неочаквано. Даже на моменти и страшно!

Хареса ми, че спазваха характерите на героите, макар и да ги бяха направили твърде сериозни и мрачни на моменти. Единствено Гоемон си беше просто Гоемон, какъвто винаги си го знаем. Самият Лупан си беше вече баш като Лупан - обикновено се прави на тъпоглав, но тук го бяха ошлайфали. За Джиген също не мога да се оплача... Фуджико не беше нашата Фуджико, но... Нали анимето бе по-сериозно, не с характерната комедийна линия, която обикновено поддържа откакто се е появило по екраните... О, като говоря за комедия - единственото най-най-променено нещо беше милият ни Зенигата... честно казано, като лудия инспектор от преди си му отива повече.

А пък колкото до новите сеюта - мъчно ми е за Ная Горо, много е жалко, че няма да можем да го чуем пак. От друга страна е добре, че го смениха - горкият се измъчи много на предишния последен за него спешъл. А новият седи някак още твърде не на мястото си при Зенигата, но някак все ще се свикне...