Jump to content

Liar Game Reborn Special - Fukunaga VS Yokoya (2012)


Recommended Posts

spacer.png

Субтитри: български

Участват:
Kosuke Kazuma as Yuji Fukunaga
Kazuma Suzuki as Norihiko Yokoya
Eiko Koike as Emi
Makiko Esumi as Omega
Mana Ashida as Alice

Резюме: Две години след края на Игра на лъжи, Фукунага получава покана,приема я заради алчността си. Негов противник е Йокоя, а те ще играят Игра Табу. Целта е да се откраднат 100 милиона йени, без да се нарушават табутата.

Свали: :click: :click:

 

Български субтитри :click:

Торент с БГ субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още един спешъл: Alice in Liar Game. Гледах ги и двата онези дни - слаба ракия, но като за спешъл - толкова. Но поне разкриват няколко интересни момента от предстоящия трети сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги гледам и аз тея дни аз на Алис се точа отдавна, а по принцип този също изглежда интересен най-малкото заради Фукунага - е няма такъв образ просто, може би най-комичният персонаж изобщо от азиатските сериали дето съм гледал и само като го видя ми става смешно. Този актьор дето го играе се справя повече от добре. Йокоя не може да се сравнява с Катсураги, но пак е епичен злодей така, че скоро ще ги подпукам тези спешъли. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах спешъла, много ми хареса, но нещо разбрах, че ще има нов сезон нали?

Има ли го вече или още го правят! Много искам да го гледам, просто съм се зарибила страшно много по него!

Колкото разбрах в новият сезон Акияма ще загуби май битката с онова малкото момиченце! Имате ли някакви подробности?

Моля да ми кажете евентуално! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сме на тоя клон дето чакат евентуален сезон, но поне аз не можах да видя официално потвърждение, че ще има такъв. А тези спешъли не знам вече точно каква им е идеята ясно е, че ще има нещо, но дали ще е филм или сериал никой не ти казва. Притеснява ме и отсъствието на Ерика Тода в двете ОВА..без нея не е същото да не говорим, че чакам най накрая някаква романтична завръзка с нея и Акияма. Колкото до губенето от момиченца...не е изключено ама след това ще има реванш и ще я отупа 100%. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и аз се оглеждах за Тода Ерика ама нещо я нямаше ! <_< <_< <_< <_<

 

Мислех си, че поне тя ще го хареса и ще му досажда там 1-ви и 2-ри сезон и най-накрая ще си я хареса, имаше някакъв край на 2-ри сезон, но нещо май нищо не разбрах! :huh::lol:

 

Дано Акияма "натупа" непослушното момиченце по дупето, защото и без това няма представа с кой се мери! B)

Май ще трябва да се ровя по сайтовете, за да си изкопкам инфо и естествено ще докладвам тук в темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...