Jump to content

Recommended Posts

Прекрасен филм, с лека меланхолия, с изключително познати от тийнейджърството несигурности и пропилени моменти, и съжаления след тях..Чудесни гледки (къщата, морето), актьорите, играта..

Spoiler

Мъничко не ми се искаше финала да е такъв, но реалността е такава.

Любим филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лош филм, с прекрасна Хан Га Ин (харесвам я и установих, че ми липсва с появите си на екран) и добре изигран образ от И Дже Хун, който се вписа идеално в кожата на свития си и захлюпен герой :) Приятелите му бяха големи шматки и ми се искаше да ги видя като зрели хора, щеше да е интересно кои актьори биха избрали за ролите на "възрастните" Ю Йон Сок и Чо Джонг Сок. Подкрепям споделените вече мнения, че нямаше прилика между младата главна героиня и по-възрастното ѝ аз, не бяха направили добър подбор според мен, в мъжката роля по-добре стояха нещата.

 

Иначе филм за съжаленията от миналото и за това, че на всяко нещо трябва да се сложи край, за да можеш да продължиш смело напред, а не да продължаваш да го мислиш цял живот и да съжаляваш, че не си го направил или изживял. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...