Jump to content

Fujigaya Taisuke (Фуджигая Тайске)

Dark_Angel
 Share

Recommended Posts

Хаха наистина какъв късмет е извадил с името на това момиче :lol:

Ще се радвам, ако споделяш още от видяното, Rie. Разбира се, когато имаш време и настроение да пишеш.

Определено ще е интересно и забавно за гледане това предаване. Което само ми напомня, че все още си пазя последните два епизода на пътешествието на Кита Мицу до Индия, защото не ми се иска да го свършвам.

Надявам се, някои от многото фенове на групата, да му направи английски субтитри, за да можем и ние да го гледаме, дори и на малко по-късен етап.

Някой да светне поне къде може да се гледат тези пътувания, доколкото разбрах няколко Джонита са пътували по света и у нас :28558: ....

Тайске ще участва в нов сериал, който ще бъде по мангата Mars на Fuyumi Soryo.

Мангата вече е била екранизирана веднъж през 2004 г. от тайванците. В нея участваха Vic Zhou и Barbie Hsu.

Японската версия ще бъде със заглавието Mars ~ Tada, Kimi wo Aishiteru и ще започне на 24 януари по NTV. 

Актьорският състав ще включва още Masataka Kubota, Marie Iitoyo, Hirona Yamazaki,Yu Inaba , Goki Maeda, Yuka Suzuki,  Kanako Tahara, Yutaro Watanabe , Masaya Kikawada  и др.

Аз бих погледнала, обаче Таске в главната роля изобщо не мога да си го представя. Звучи ми несериозно за момента, до да видим... Масатака в поддръжка, и то на Тайске?! Същото се отнася и за Хирона Ямазаки, останала в сянката на главната актриса, която е почти непознато лице.