Jump to content

My Husband Got a Family (2012)


Recommended Posts

My Husband Got a Family (2012)
atqb301DOg4zduQKxJ4Wg7rIkSA.jpg

Други заглавия: 넝쿨째 굴러온 당신/ You Who Rolled In Unexpectedly / Unexpected You
Жанр: Семейна драма
Епизоди: 58
Телевизионен канал: KBS
Период на излъчване: 25.2.2012 – 9.12.2012
Час на излъчване: Събота & Неделя 20:50

Субтитри: Английски

В ролите:
Семейството на Cha Yoon Hee
Kim Nam Joo като Cha Yun Hui
Kim Young Ran като Han Man Hui
Kim Yong Hee като Cha Se Jung
Kang Min Hyuk (CNBlue) като Cha Se Gwang
Jin Kyung като Min Ja Yeong

 

Семейството на Bang Gwi Nam
Yoo Joon Sang като Terry Gang / Bang Gwi Nam
Kim Sang Ho като Bang Jeong Bae
Nah Young Hee като Jang Yang Sil
Shim Yi Young като Bang Go Ok
Kwak Dong Yun като Bang Jang Gun
Yoon Yeo Jung като Eom Cheong Ae
Jang Yong като Bang Jang Su
Kang Boo Ja като Jeon Mak Rye

Други
Yang Jung Ah като Bang Il Suk
Jo Yoon Hee като Bang I Suk
Oh Yeon Seo като Bang Mal Suk
Yoo Ji In като Eom Bo Ae
Yang Hee Kyung като Eom Sun Ae
Lee Hee Joon като Cheon Jae Yong
Kim Won Joon като Yun Bin
Kim Hyung Bum като Nam Nam Gu

Park Hyung Sik (ZE:A) - гост

Резюме: Ча Юн Хи, тв продуцент в средата на 30-те си години, е щастливо омъжена за Панг Ги Нам, прекрасен лекар и съпруг. Но главното му достойнство е, че семейството му е в САЩ и Ча Юн Хи е избавена от природното бедствие, наречено „корейско семейство” с всичките му баби, дядовци, свекърви, лели, чичовци, етърви, зълви, учинайки и вся остальная… тълпа. С което предизвиква черната завист на своите колеги. Но съпругът ѝ има своя тайна - той е осиновен и решава да потърси истинското си семейство в Корея. И се оказва, че дъртата изкуфяла, заядлива и стисната бабушкера - хазяйка на семейството, с която живеят врата срещу врата, е………………..

Лично мнение: Обикновено избягвам такива „семейни драми”, поради ред причини. Досега съм гледал само една, но пък е “Twinkle, twinkle”. Тази е втората и премина специална селекция, преди да бъде одобрена. По принцип в нея има всичко, което е задължително за този жанр. От многобройните сюжетни линии (все пак 50 серии не се пълнят лесно) аз съм си избрал само трички, които са ми най-интересни. Отлични актьори и правдоподобно действие, а и с драмата не се прекалява - има достатъчно забавни и романтични моменти. В момента рейтингът на сериала е 35% и задминава всички така обсъждани от нас сериали с принцове и крале, според мен заслужено. biggrin.gif

Свали с английски субтитри: тук

Онлайн с английски субтитри: тук

 С руски субтитри: тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и след 48 серии драмата продължава да ме забавлява. Има си от всичко, но без да драматизират чак много нещата. Всичко е поднесено някак много леко и в по-скоро хумористичен стил. Всички двойки си имат очарованието и достатъчно екранно време, за да не стават нито излишни, нито да досадят. Лелите са убиец, особено едната - 50+ годишната мома-девственица :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно този сериал твърдо държи 40% гледаемост в цяла Корея и затова решиха да го удължат и през септември! :D Лично на мен особено ми харесват цитатите от класически филми и сериали - както почнем от "Хубава жена", "Ромео и Жулиета", "Тайната градина" и т. н. Радвам се, че поне един човек, освен мен, го гледа! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал! Току-що го приключих и с ръка на сърце го нареждам до "Честта на кавалера" за 2012 г. Без капка съмнение. Много добър сценарий, отличен каст. Играта на някои млади актьори беше безупречна. За пресъздадените роли на по-възрастните изобщо не се учудих - често съм гледала тези актьори и тук отново са на ниво. Не ми стана скучно в нито една от 58 серии - май това е най-дългата корейска драма, която съм гледала.

 

Според мен - напълно заслужени награди. Част от тях:

 

2012 KBS Drama Awards - December 31, 2012

Grand Prize (Kim Nam-Joo)

Best Actor (Yu Jun-Sang)

Excellent Actress (Yoon Yeo-Jung)

Best New Actor (Lee Hee-Joon

Best New Actress (Oh Yeon-Seo)

Best Supporting Actor (Kim Sang-Ho)

Best Supporting Actress (Jo Yoon-Hee)

Best Screenplay (Park Ji-Eun)

Best Couple Award (Yu Jun-Sang) & (Kim Nam-Joo)

Best Couple Award (Lee Hee-Joon) & (Jo Yoon-Hee)

 

Напълно заслужен интерес от страна на корейската публика.

Препоръчвам го на всеки - сериал, който не бива да пропускате. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е стандартна, стандартна е-спор няма. Но пълнежът е качествен, а хвалбите са в следстъвие на сравнението с тогава излъчваните сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Всеки който има възможност да го гледа дори и на друг език да не го изпуска. За 4 дни го изгледах, като превъртах малко. Много се смях, има солидно романтика. Търсих нещо като сериала "5 деца" и попаднах на това и се радвам, че го изгледах. Има тъжни моменти, ама то в кой сериал ги няма? Взех да търся такива семейни сериали , много успокояващо ми действат, и това че са дълги също ми харесва. Средната дъщеря имаше най-романтичната история. То и в двата сериала има по една такава невинна и нищо не разбираща девойка(на 30 години). Добре че случват на добри гаджета ,че да ги открехнат лека полека. Бащата/актьора и в двата сериала е един и същ. Тук бащата има малко повече проблеми защото има три дъщери. И устата снаха.  Добър актьорски състав. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...