Jump to content

Recommended Posts

Феновете откачат наистина. Признала съм ги !!

От фирмата H1GHR Music пуснаха нова промо снимка на новият им артист.:panda-145:

Ако не е JB хахахах 

То не видях как са изкарали сумати снимки на нашето момче застанало по този начин, не видях едно увеличаване на самата снимка и как носи пръстени, които JB носи по този начин. Измериха, че господина на снимката е точно 1,79 колкото е JB :lol:

Off Topic

ImageImage

Image

 

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОФИЦИАЛНО ТОЙ Е !!!!!!!!!!!!!
JB e в H1GHR MUSIC :panda-145:

 

Ще бъде със сценичното име - JAY B :D

 

Ще имаме сингъл на 14-ти май:es:

Информацията:

Ще носи името “Switch It Up”

Продуценти: Jay B :D Jay Park :D Cha Cha Malone

Ще има специален гост~

[NEW ARTIST] Official Announcement Trailer

 

 

@felicyti  хахахах това е то Jay Park да има двама от JYP еnt. Каква ирония :D ?

 

 

Kaкво клипче качи Jay Park в Инстаграм.!!!!!!!!!!!!!!:es:

По - късно и Jay B го качи същото :D
Искам техен дует:

 

От официалният инстаграм цъъък: 투재범 니곡내곡  jaybum x 2?? Welcome to @h1ghrmusic @jaybnow.hr single comes out 2021.05.14

 

Oт официалният инстаграм на Джей Б цъъък: 투재범..... 세상에 이런일이..

 

Image

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Отделно Jay B и Jay Park направиха общо видеочат в Инстаграм и говореха, че песента, която очакваме ще е творение на Cha Cha Malone (човека, който заедно с Jay Park почват и стоят зад всички фирми)

Клипчееееееееееееееееееееееееее цъъъък

 

Макнето също се включи :D

 

Kлипче цъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък

 

Image

 

 

БаЗИКАНЕТО за GOT8 форевеър беше включено в лайфа:lol2:

 

Клипче цъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък

 

Image

 

Джей Парк :D пак го написа в профила на Джей Б :D

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bubble Може и повече да станат артистите му от JYP. :D  

Много се кефя, че любимеца ми от GOT7 ще издаде сингъл толкова скоро. Дано не избяга от стилът си, който поддържа при предишните солови проекти. Сега като са с макнето под един покрив няма ли да видим JUS2? :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов тийзър за песента на лидера...:panda-145:

П.П: Премахнали са го от ютуб, така че слагам го от Туитър

 

 

Йонг Дже

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:o:swoon:

Ама какви са тия работи от Bambam.

/Bambam за Allure Korea юни 2021 г./

E1-VMHN1-VIAMsy-Kc.jpg

 

Джаксън започна една поредица, където паказва зад кулисите всичко свързано с новото му парче LMLY.

Този път в еп. 4 виждаме сцени от скорошното му  участие в The Late Late Show with James Corden

JACKSON WANG - [KNOW ME] EP.4 - “LMLY” on The Late Late Show with James Corden BEHIND #4

 

А преди малко излезе едно интервю с Jinyoung за Еsquire Кorea

 

Друго, следващата седмица новият епизод на “I Live Alone” ще бъде посветен на  Junho от 2РМ, неговият дом и начин на живот.

И в този епизод ще се появи и Jinyoung, който наминава да го види, точно когато се снима предаването.

Че даже и ще му помогне в почистването.

Off Topic

 

 

 

А песента на лидера, трендва се като номер 1, къде ли не..:es:

Off Topic

 

E1-Wuja-LVEAAq-F7-K.jpg

 

JAY B разговаря за първия си сингъл „Switch It Up“ с HYPEBEAST Korea. Пълното интервю и снимки вече са достъпни в списание HYPEBEAST.

E1-WDz-DJVEAU35y7.jpg E1-WDz-DOVUAACf-RW.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji Sung, Kim Min Jung, Park Jinyoung и Park Gyu Young на сесията за четене на сценария за предстоящата телевизионна драма "The Devil Judge".

Очаква се драмата да се излъчи през юли.

E1u-HHOs-UUAIH4h3.jpg

 

Esquire Korea

 

БамБам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Youngjae, Heize и Lee Seungyoon ще се представят в Levi's "501® Day Music Concert" тази вечер в 19:00 KST. 

Събитието ще бъде излъчено на живо в канала на Instagram и Youtube на Levi's Korea.

restmb-jhidxmake.jpg restmb-jhidxmake-1.jpg

 

Тийзър.. 

Off Topic

 

 

 

П.П: Ето й изпълненията..

 

Off Topic

 

 

 

Оригинална поредица / ситком на Netflix So Not Worth It се потвърждава, че ще бъде пуснат на 18 юни!

Йонг Дже участва там.

E1v-Mx-S2-Vo-AA24r-S.jpg

 

Йонг Дже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе видео зад кадър показващо заснимането на видеоклипа към MAGNETIC...

JACKSON WANG - [KNOW ME] EP.5- "MAGNETIC" M/V BEHIND #5

 

Интервю на Jay B и Jay Park .

JAY B x Jay Park - 1 on 1 Interview

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фотосесии...

„Esquire“ пусна фотосесията на члена на GOT7 Jinyoung.

Със своите снимки, разкрити чрез списанието 'Men's Fashion and Lifestyle Magazine' Esquire, Jinyoung наскоро участва във фотосесия за марка спортно облекло. Jinyoung избра розовата качулка като свой любим артикул в колекцията, като посочи причините си така: „Просто много харесвам розовия цвят“. Освен това той изрази любовта си към упражненията, важна част от много активния му начин на живот, и каза: „Обичам да се потя и това ми създава добро настроение“.

На въпроса кое е най-запомнящото се актьорско изпълнение в предстоящата му телевизионна драма 'The Devil Judge', Jinyoung предизвика интерес, като избра сцена, където освежаващо крещи на глас.

Пълното издание на фотосесията може да бъде видяно чрез новото издание на Esquire, както и на техния уебсайт. 
Фотосесията 

bYq1b.jpg

 

 

Youngjae, Wonpil /DAY6/ и Onew /SHINee/ в списание ELLE Korea покрай ролята на Haram, която споделят в мюзикъла Midnight Sun.

E15go-MBVIAQOKk.jpg E15gpe-OVIAc4-Ejn.jpg

 

Коко и Йонг Дже, 6 епизод..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BamBam в юнското издание на списание „Allure“ с честно интервю за неговата кариера, произход и бъдеще.

Първо, в соловата си фотосесия, BamBam се наслаждава на настроението на релаксиращо лятно бягство, обикаляйки сам из залите на хотел. В интервюто, което последва, BamBam посочи лятото като свой любим сезон и добави: „Мисля, че лятото в Корея е много красиво, може би защото има много планини и се чувства много зелено. Лятото в Корея го чувствам по-влажно от лятото в Тайланд. Харесва ми миризмата на влажно лято. "

След това BamBam се откри около половината от живота си в Южна Корея, далеч от родината си. Той каза: "Това не е толкова специално нещо. Мисля, че в днешно време вече свикнах с Корея. Особено когато става въпрос за жизнени нужди, като приложения за доставка на услуги. Когато отида в Тайланд, имам чувството, че не го правя. Пътищата са се променили и съм забравил как да пътувам с метрото (смях). Дори когато съм по-възрастен и вече не мога да танцувам, все още не искам да избера едно място, където да се установя в. Искам да продължа да живея и в двете страни. "


Каква е разликата между живота в Тайланд и живота в Корея? "Това е просто малко по-различно заради моя статус. Има малко разлика в това отношение."

След това интервюиращият поясни: "Искаш да кажеш как лицето ти е навсякъде в целия Банкок, от летището чак до града?" BamBam се засмя и отбеляза: "Добре. Просто има голяма разлика в позицията ми, когато съм в Тайланд, за разлика от това, когато съм в Корея. Искам да го балансирам. Тук мога да отида където си поискам удобно (смях). В Тайланд не мога да направя нищо. Не мога да напусна хотела. Феновете винаги са около дома на семейството ми, така че и аз не мога да отида там. Просто не мога да направя нищо, а понякога реалността ме удря. Като когато напусна всичко това и пристигна в Корея. Тогава нищо не става. Изглежда, че няколкото дни, прекарани в Тайланд, бяха мечта. "

Накрая BamBam изрази: "Въпреки че започнах в Корея, чувствам, че все още не съм разпознат тук. Направих място за себе си в Тайланд и в чужбина. Въпреки че промоциите в чужбина също са важни, искам да бъда признат правилно в Корея. Мисля, че това ще ми позволи да бъда спокоен. Смятам да се съсредоточа върху промоциите си в Корея. Надявам се да видя добри резултати от това. "

1621651998-style-60a64d6bf3b38.jpg 1621651998-style-60a64f31d6567.jpg

 

Off Topic

 

1621651998-style-60a64eeec0103.jpg 1621651998-style-60a64efcde755.jpg

 

1621652048-style-60a64ee093951.jpg 1621651998-style-60a64f0c51970.jpg

 

С какво се похвали Марк..

E193rb6-Vk-Aw-WC9-Q.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбележете в календарите си: BamBam се завръща самостоятелно!

Ще имаме нова музика от него на 15 юни... Йес. Доволна. :yes:

:wub::wub::wub:

 

[COMEBACK TEASER] 

COMING SOON
2021.06.15

E16-OOXv-Vo-AQ3x-Hi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 9-та годишнина на стахотоното дуо JJPROJECT.

Happy 9th debut anniversary JJ Project

E2-IOP14-XEAIj-Rl-J.jpg

 

#10000DaysWithJAYB #9YearsWithJJProject

 

Какво стори качи Jinyoung в Инстаграм

„Благодаря ви за 9-те прекрасни години.

Липсвате ми всички".

:wub:

И също

 

П.П:

 E2-FNgcu-XIAQFSv-Y.jpg

 

Какво излезе също..

Късометражен филм с JAY B, част 1, който обхваща подписването на JAY B с H1GHR MUSIC до официалния анонс на трейлърите.

 

SHORT FILM: JAY B Documentary | Part 1

 

И какво излезе от BamBam..:wub:

[TITLE POSTER] 

BAMBAM 1st Mini Album [riBBon]
2021.06.15 6PM (KST)

E2-JL7h7-VUAIiy8-Y.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър изображения на русокосия младеж към завръщането му..

[CONCEPT PHOTO 01] 

BAMBAM 1st Mini Album [riBBon]
2021.06.15 6PM (KST)

E2-OXrbj-Vk-AAtq-DM.jpg E2-OXsbn-VEAIa-Azg.jpg

 

JAY B е първият корейски солист, който дебютира в класацията за продажби на R&B Digital Song на Billboard

 

Jinyoung ще участва в нов филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият по рода си Netflix К-ситком, съсредоточен около живота на ярки, енергични младежи от цял свят, „So Not Worth It“ с премиера само след малко повече от 3 седмици!

Някога замисляли ли сте се какво би било да си чуждестранен студент , живеещ в Южна Корея, в общежитие с колеги студенти от цял свят? Ами „So Not Worth It“ на Netflix може да ви подскаже малко! В предстоящата поредица звезди като Park Se Hwan, Shin Hyun Seung, GOT7's Youngjae, (G) I-DLE's Minnie, Han Hyun Min и други, се превръщат в международни студенти в университет, весело изобразяващи живота на чужденци, които са коригирали всички твърде добре за живота на 21 век в съвременния Сеул!

Бъдете готови за непрекъснат смях с тези младихора, когато премиерата на „So Not Worth It“ ще се появи по целия свят следващия месец! 

So Not Worth It | Official Teaser | Netflix [ENG SUB]

 

Off Topic

 

 

 

БамБамJay BДжаксън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...