Jump to content

Recommended Posts

BamBam говори за това как той остава във форма.

В последния му засега видеоклип в канала си в YouTube „BAMBAM Space“, певецът завежда феновете зад кулисите на фотосесия за новия си лейбъл ABYSS Company. Докато поддържа формата, BamBam изрази, че не набира маса лесно: "Така че трябва да ям много. Имам нужда от добавки. Трябва да пия много протеини."

Що се отнася до най-трудната част от влизането във форма, той заяви: „Влизането във форма отнема толкова много време, но обратното се случва за нула време“, добавяйки: „Напоследък усилено тренирам, така че връщам се към старото си Аз. Все още не съм там. "

[BBHIND] BAMBAM X ABYSS Behind

 

Песента на VaVa с участието на Джаксън излезе..

So Bad (feat. Jackson Wang)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BamBam за VOGUE Korea, April 2021.. 10 страници интервю и снимки.

Ewghj-Hn-Vg-AM7s-Lk.jpg Ewghj-Sf-UYAEk-XO9.jpg

 

Макнето в ютуб канала на списание The Star..

[EN] ALL ABOUT YUGYEOM 더슷하 다이어리 | GOT7 유겸(YUGYEOM) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за BamBam, че е избран да получи награда за почетно признание на THAILAND MASTER YOUTH като вдъхновяващ пример за подражание.

Ewko-HV7-Vo-AQPv-GX.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаксън и индонезийският певец Afgan опуснаха тийзъри за предстоящото си сътрудничество с "M.I.A".

Песента ще бъде на разположение за стрийминг на 19 март KST, докато MV-то ще излезе на 20-ти в официалния канал на Afgan в YouTube.

v80c1p5kpsn61.jpg

 

MV тийзър

 

Утре в пет сутринта наше време премиера на интервю с Йон Дже...

꿈 많은 영재(GOT7)의 You still my 'NO.1(by BOA)' 라이브&인터뷰Youngjae(GOT7)'s 'No.1' LIVE & INTERVIEW_ELLESTAGE

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър по време на заснимането на видеоклипа към песента на Рейн и Джаксън..

 

Тийзър към видеоклипа на M.I.A, песента на Джаксън и Афган, която излиза днес, но MV-то чак утре..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, видеото излезе.

Afgan - M.I.A (feat. Jackson Wang) (Official MV)

 

Още снимки от фотосесията на BamBam за списание Vogue..

Ew5pj-T3-UYAA1zb5.jpg

 

Off Topic

 

Ew5pj-UDU8-AAp3-BY.jpg Ew5pj-UDUc-AAh-YZg.jpg

 

Самото му интервю + още снимки.

Интервюто е на корейски, но на мен поне ми го превежда автоматично на български и се разбира какво е казал.

 

Джсксън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаксън ще има изненадващ нов сингъл за феновете!

На 21 март екипът на Уанг представи тийзър, който обяви предстоящото издание на сингъла „Leave Me Loving You“. Изображението съдържа заглавието на песента както на английски, така и на китайски, както и пример за някои от текстовете на английски език на песента: „Не ме оставяйте да ви обичам / ако сте извън това / когато съм изцяло / имам нужда предупреждение."

Междувременно "Leave Me Loving You" ще бъде пуснат на 26 март в полунощ EST. Сингълът ще бъде четвъртата песен, която Джаксън пуска през март 2021 г., след "Magnetic" с Rain, "So Bad" с VaVa и "MIA" с Afgan.

1616311376-loveme.jpg

 

Ew-td-Qd-Vg-AAAZk-A.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече премиерата на новата песен на Джаксън.

И звучи доста приятно.

Jackson Wang - LMLY (Official Music Video)

 

Тук друга премиера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mark за Billboard, говори за напускането на JYP, правенето на соло музика и др..

Mark Tuan From GOT7 Talks Leaving JYP, Making Solo Music, BTS & More I Billboard News

 

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тях вече е 28 март и Джаксито е рожденик.. :wub:

#HAPPYJACKSONDAY

Exfpgvd-U4-AIT0-e.jpg

 

Един месец може да мине бързо и почти да не означава нищо. Един месец може да има значение. Последното е движещата сила на проекта, воден от Twitter акаунта „OT7Ahga“, за да почете и отпразнува рожденият ден на Джаксън Уанг.

В чест на 27-ия му рожден ден, на 28 март, страстният екип от фенове на Джаксън дариха на двадесет и осем различни благотворителни организации от негово име. Вдъхновени от грижовната и топла персона на Джаксън, феновете му въплъщават решителността, която идва толкова естествено от него, тъй като той е известен с това, че насърчава феновете си да се подобрят, да бъдат решителни в позицията си и да подадат ръка за помощ на нуждаещите се . Не е изненадващо, че организациите са избрали да се стремят да изкоренят глобалните проблеми на домашното насилие, сексуалното робство и трафика на хора. Тези организации се стремят да извлекат жертвите от ужасните ситуации и да ги снабдят с ресурси и достъп до правосъдие, безопасност и възможности да живеят живота, който заслужават.

iGOT7 от страни като Южна Корея, Тайланд, Япония, Латинска Америка, Мексико, Северна Америка, Африка, Испания, Турция, Филипините, Австралия, Мароко, както и страни от Близкия изток като Палестина и Йордания допринесоха за тази кауза.

Тук може да видите по-подробно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...