Jump to content

Recommended Posts

Пуснаха още инфо за още двама официални мембъри.

 

Превод на профила на Jackson и Лично съобщение:

 

 

Name: Jackson Wang
Date of Birth: March 28, 1994
Height: 174cm
Weight: 63kg
Education: Complete 11 grade in American International School (HONGKONG)
Blood Type: O
Hobbies: Dance, Rap, Beat Box
Specialty: Fencing
Ideal Type: Healthy and charming(?) woman
Favorite Food: Chocolate, Hamburger, Dim sum (cantonese food), Carbonara, Chicken
Favorite Musician: Dr. Dre,G-unit (50cents & Lloyd Banks)

Work Experience:

Hongkong National Fencing Team (Sabre)
Asian Junior and Cadet fencing Championship 1st place (2011)

cr: jackson w. daily / kai2dayeo

 

 

Hello ! I am Jackson, I’m in charge of rap, martial arts in the team.
Before coming to korea, I was a representative in hongkong’s fencer national team.
I have spent around 2.5 years in Korea.
This is the beginning of my debut.
From now on, I will work even harder, I will show you guys with good music.

Please take care of me with lots of love, love you !


cr: jackson w. daily / kai2dayeo

 

 

ОФИЦИАЛНИ ПРОМО СНИМКИ:

 

tumblr_myxp0dpeWs1tovlobo1_1280.jpgtumblr_myxp0dpeWs1tovlobo2_1280.jpg

 

tumblr_myyuk1xBKF1qfgjluo1_1280.jpg

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Превод на профила на Yoogyeom и Лично съобщение:

 

 

Kim Yoogyeom
Birthday: November 17th 1997
Height: 180cm
Weight: 64kg
Education: Attending Hanlim Arts High School Street Dance Major
Blood type: A
Hobby: Dancing, Singing
Specialty: Street Dance
Ideal type: Clumsy (?) woman
Fave food: Samgyupsal, Bulgogo, Chicken, Kimbab
Favourite Musician: Chris Brown
Achievements: Adrenaline Dance Battle 2nd place (2011)
cr: jackson w. daily

 

Hello! I’m the youngest in the team in charge of dancing and singing and rapping. I don’t look like maknae but I am one. Trainee life was hard but thanks to the members we all worked hard. I want to become a singer who is always happy and lively. I will work hard in the future. Please watch over us^^

 

 

 

ОФИЦИАЛНИ ПРОМО СНИМКИ:

 

tumblr_myxp0dpeWs1tovlobo4_1280.jpgtumblr_myxp0dpeWs1tovlobo3_1280.jpg

 

tumblr_myyuymKZlI1qfgjluo1_1280.jpg

 

++ днес  JB или Лидерчето ни има и рожден ден

tumblr_myxqdeuDn71tozso5o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните ни 3 попълнения :) Господин Джуниър всички го знаем :) Така, че показвам Youngjae и BamBam.


 


Новият ми любим айдъл BamBam - има ли някой с по-яко име от това хахаха само някоя женска от гърл група трябва да кръстят Пебълс и идилията ми ще е пълна....


 


tumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo6_1280.jpg


 


Ето го и нашият Youngjae


tumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo2_1280.jpg


 


И Jr.


tumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo5_1280.jpg


tumblr_mz1hruv2gn1r3hs1eo4_1280.jpg


 


 


 


Профилите после като ги пуснат


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще преди да излязат профилите всички мислеха,че Youngjae е участвал в промоциите на BOUNCE (JJ project) като танцьор, а се оказа,че малкия е само от 7 месеца в JYP и ще ни бъде главния вокал да го видим.

Бам Бам хахах нз как с точност не си е признал,че неговия тип е     Taeyeon (SNSD) . Редовно като тя качи нещо в Инстраграм той го е харесал.

Още преди да ни бяха представили момчетата  казаха,че SOHEE (WONDER GIRLS) щяла да има участие в някоя от песните . Нз дали  са я включили обаче.

 

Трак листа на албумчето им ~~

1. GIRLS GIRLS GIRLS - J.Y. Park “The Asian Soul”
2. 난 니가 좋아(I like you) - J.Y. Park “The Asian Soul”
3. PLAYGROUND - Mr. Cho
4. 따라와(Follow me) - Seo Yong Jae, Seo Jae Woo
5. 여보세요(Hello) - Park Hye Soo, Noday

 

Eй ги профилите:

 

 

Превод на профила на Jr и Лично съобщение:

 

Jr.(Park Jinyoung)
Birthday: Sept 22nd 1994
Height: 178cm
Weight: 63kg
Education: Graduated from Gyunggido High School
Blood Type: O
Hobby: appreciating movie(? watching movies), watching play, walking around, piano
Specialty: dancing
Ideal Type: showing teeth when smiling and someone who trusts me
Fave food: Hamburger, Pizza, Meat
Fave Musicians: Justin Timberlake, Usher, Michael Buble

Achievements(experience):
JYP Audition 1st place(2009)
KBS Dream High 2(2012)
JJ Project Single Album(2012)
MBC When the man loves(2013)
 

Jr. Say : 안녕하세요. GOT7의 박진영 Jr.입니다. JJ Project 활동 때에는 랩과 귀여움을 맡았었지만, 이제는 팀에서 춤과 노래를 맡고 있고 팀에서 밝은 에너지를 주는 충전기 역할을 맡고 있습니다. 지금부터 시작입니다. 끝없이 달려가는 주니어 되겠습니다. 꼭 지켜봐 주세요!

Jr. Say : Hello. I’m GOT7’s Jr. Even though I was in charge of rapping and cuteness in JJ Project, I’m now the dancer and singer and also in charge of giving bright energy in the group. From now, it’s the start. I will be the Jr. who runs endlessly. Please make sure to watch over us!!

 

 

tumblr_mz29wvlR9p1qfgjluo1_1280.jpg

 

 

Превод на профила на Bam Bam и Лично съобщение:

 

 

 

BamBam(Kunpimook Bhuwakul)
Birthday: May 2nd 1997
Height: 170cm
Weight: 52kg
Education: Attending Pramoch Wittaya Ramindra School
Blood type: B
Hobby: music appreciation(? listening to music)
Specialty: dancing
Ideal type: girls with pretty smile
Fave food: Cheeseburger, tomyumkoong(thai food)
Fave musician: GD

Achievement:
Rain cover dance in Thailand 1st place(2007)
LG entertainer in Thailand(2010)
KFC CF(2010)
'Ohwantin Milk' CF in Thailand(2011)
Hongkong Movie ‘Fairytale Killer’(2012)

 

뱀뱀 Say : 안녕하세요. 저는 비 선배님처럼 월드스타가 되고 싶은 뱀뱀이라고 합니다. 팀에서 랩을 담당하고 있습니다. 그리고 팀에서 가장 귀여운 멤버라고 생각합니다.^^ 데뷔한다는 것이 꿈만 같습니다. 정말 열심히 하는 모습을 보여드리겠습니다. GOT7 화이팅~!!

Hello. I’m BamBam who will become a world star like Bi-sunbaenim. I’m the group’s rapper. And I think I’m the cutest in the group.^^ Debuting is like a dream to me. I will show you all my best. GOT7 hwaiting~!!

 

 

tumblr_mz2a3aWrsL1qfgjluo1_1280.jpg

 

Превод на профила на  Youngjae и Лично съобщение:

 

 

 

Choi Youngjae
Birthday: September 17th 1996
Height: 175cm
Weight: 59cm
Education: Attending Seoul Arts High School
Blood type: B
Hobby: Piano
Specialty: Singing
Ideal Type: the girl I like
Fave food: Everything except cucumber
Fave musicians: Elliott Yamin, Javier

 

최영재 Say : 안녕하세요, 저는 목포에서 상경한 최영재라고 합니다. 이 팀에서 파워풀! 한 리드보컬을 맡고 있습니다. JYP에 들어 온 지 7개월이 되었고, 팀에 마지막으로 합류하게 되었습니다. 데뷔라는 게 꿈만 같았는데 이렇게 현실로 이루어지다니 정말 기쁩니다. 이제 시작이니 앞으로 저의 꿈들을 실현하기 위해 열심히 하는 GOT7의 영재가 되겠습니다. 화이팅!

Hello, I’m Choi Youngjae who came from Mokpo. I’m a powerful! lead vocal in this group. I’ve been in JYP for 7 months, the last member to join the group. Debuting is like a dream to me but now that it became reality, I’m really happy. Now is the start but in the future, I will be GOT7’s Youngjae who works hard to live up my dreams. Hwaiting!

 

 

tumblr_mz2cgtgHtk1qfgjluo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бамбам е идеално, а я опитай да му кажеш истинското име ;)  Аз не можах.

Пак събраха бонбон до бонбона, ще се хваща диабет. Засега на снимките с тези гримове са ми много еднакви. Чакам ги да пропеят и се надявам тогава да ми станат по-разпознаваеми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам надежди за някои от кадрите в групата (с поредното кукаво име  :28558: ), някои познавам(е) от други "проекти", но..и аз като Злати ги чакам комплектно да ги чуя и видя, че са ми безумно еднакви на промо снимките. За стайлинг дума да не отварям, изглеждат меко казано грозновато...Bambam е атракция за всички, май...но знам, че повечето момчета имат таланти. 

 

За мен по-интересното е да видя развитието на някои момчета тук и най-вече очаквам как ще се представят като dongsaeng-чета в компаниите си, тези и новите на YG E. Така че в интерес на истината и двете бой групи (кога ли изригнат женските им) са ми интересни и очаквам дебютите им. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на M countdown пуснаха промо за следващата седмица в която ще започнат участията им ~~


Чуваме гласът на Sohee не се бъркам нали?


 


http://vbox7.com/play:3940e8260a


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не друго то красота си имат в излишък даже хаххахаха Но и JYP и YG да уникални дебили става ли въпрос за имена на групи.....


Просто все едно един човек им ги мисли.... Така като гледам ще е интересно с дебютите, защото двете групи ще се засечат най-вероятно, въпреки че точните дати не са му силата на YG и знае ли човек....


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе...


Да си кажа доволна съм има си бийта,танца също е хубав (макар,че като знам какви неща могат да правят някои хора ....), албумчето също го очаквам..


Радваме,че всеки си има достатъчно части..Пък  и гласовете им са много хубави.


Знам също,че не е бомбастично но мисля,че ще го направят със завръщането си..


Определено ми хареса и им очаквам сцените  и на Sohee гласът ми се заби наравно с това Girls Girls а Girls


Историята не завърши да  очакваме ли втора част? :DСъщо така сигурно някои от момичетата в клипа ще са от новата женска  група на JYP ~~



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, лично, очаквах повече..Не че е зле, за дебют. И песента става, и клипа, но нищо супер забележимо и отличаващо се - бийта е еднакъв през цялата песен, концепцията е изтъркана. Знам, обаче че младоците имат талант..поне се надявам, че няма да е типичното промотиране на JYP....с една песен. От кечи повтарящите се girls, girls и не сложните движения, с два-три подскока, не съм очарована и от хореото, но да не съм критична, надявам се на развитие.

 

И да, много прилики с WG, и аз откривам..което не е зле, всъщност, защото 'мичетата ме забавляваха, дано и тези сладури..започнат  :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ми изглежда, че ще е по-забавна за гледане на живо. Клипа беше слаба работа, но явно трябва да има още една песн за промотиране с допълнителен клип, иначе не виждам смисъл в историята.....


Стила е типичен JYPЕ, заради него ги и харесвам. Откривам ранни 2PM звуци и ми харесва това, че не е далече и от стила, който започнаха JJ Project.


Определено ще стават все по-интересни с времето, както в с всички JYP групи, бавно но сигурно ти влизат под кожата хахахааха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да излезе целия шоу кейс от днес, който изтървах, но пък си харесах.."I like You" . Nan niga joah..ми се "закопа" в главата, и танца ми допада, както и факта, че видимо се забавляват. Имам надежди за рап в айдол група на JYPE..дано се задържат.  :28558: 

Гледам и се хиля как столовете са на почит в танците на JYPE..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо и аз съм за I like you таз песничка, лесно ти се забива в ума. И аз не ги разпознавам много много, но Бам Бамчо мога да кажа кой е, JYP има слабост към тайландски таланти, Бамчо има подобно на Нуккхунчо име :D Аз съм хвърлила око на Марк :) Рапърчетата са добри, Учудващо доста добри :) големи са сладур, ще печелят тинейджърки, а и не само :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сладури са! Определено I like you ми харесва най-много, но и др, не са лоши. JB ми е стар любимец, но и Марк се очертава голямо сладурче. Заплювам си ги да си ги следя с интерес, пишете момичета, чета Ви коментарите с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други линкове за @ Mcountdown

 

 Intro + Follow Me 

 Girls Girls Girls

 

@Music Bank [17/01/14]

Днес Jr & Jb бяха и едни от водещите в стаичката с интервюта.Там интервюраха TVXQ и Аilee които бяха номинирани за първите места.

Айли момчетата я знаят още докато записваха Dream High 2 .. Сигурно много се радват,че се засичат по промоции.

http://vbox7.com/play:9b6bd94866

 

Определено JYPent обичат да имат високи макнета,

Съпоставка между двете големи момчета :D

tumblr_mzjxrtYy5V1sobar3o1_500.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на MUSIC CORE

Аз да питам там където Марк се превърта самото превъртане ли той го прави бавно или след като го заснемат го забавят..

Защото хубаво това да е на клипа там малко повече го разбирам,но го забелязвам,че и на представянита им досега го забавят там движението..

 

Имат и страхотна сесия за  HIGH CUT но няма още да я качвам защото не са излезли с хубаво качество..

Днес заедно с Khun &  Wooyoung (2PM) , Yenny (Wonder Girls) , Baek Ah Yeon
Miss A и  Choi Woo Shik са се събрали за  Happy New Year  Party LINE Star Chatting Event 

Беше адски забавно за жалост пак изтриват частите които потребители качват от JYPent.

Ще пусна две гиф-чета от едната игра където си теглиха кой с кого ще е

 Джаксон и радостта му от това,че ще е с Ник :D После как го прегръщаше чак Ник му каза айде стига стига :D

tumblr_mzlt6i3Aw51qbp0r3o2_250.gif

 

Другото как Wooyoung стана unni  за макнето :D

tumblr_mzlqawcfQs1qk33w0o2_250.giftumblr_mzlqawcfQs1qk33w0o4_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума им излезе.


На мен ми харесаха парчета


ОНЛАЙН  СЛУШАНЕ /// ЗА Теглене


 


Изпълнение от днес на  The Show All About K-pop


http://vbox7.com/play:3a0b585b21


 


Фотосесия за  Tenasia / 10аsia


tumblr_mzpx1n1Suy1r10nrjo2_500.png


tumblr_mzpx1n1Suy1r10nrjo1_500.pngtumblr_mzpx1n1Suy1r10nrjo3_500.png


tumblr_mzoddcdCc41tovlobo1_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo2_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo3_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo4_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo5_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo6_400.jpgtumblr_mzoddcdCc41tovlobo7_400.jpg

 


 


Фотосесия за Ohmystar


tumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo4_1280.jpg


 


tumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo1_1280.jpgtumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo2_500.jpg


 


tumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo5_500.jpgtumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo6_500.jpgtumblr_mzqhuw0LBk1tovlobo3_1280.jpg

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...