Jump to content

Recommended Posts

Какво е написал Джаксън към медицинските работници..

„Всички, които имате свои семейства, всички вие, които все още обслужвате всички от нас, 
 готови да ни помогнете, да ни защитите, вие сте нашите герои, нашите големи герои. " 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чузя се аз защо сега ми излизат сумати постове в туитър с кълчещ се BamBam, сега ще гледам дали не са от този клип...

GOT7 DYEARY EP.03

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За  JJ project  да момчетата пускат дебютния си сингъл албум на 20-ти, но на 24 май им е първата сцена на музикално предаване -

M COUNTDOWN,  затова и хаштага продължава да действа с пълна сила :D

Корейците с техните дати . Някои смятат деня на дата на пускане на песента/сингъл/мини /цял албум като дебютна дата, някои смятат датата на първото им  музикално шоу. Затова понякога има разлика в датата, която вие може да знаете от официалната уж приета ;)

 

Ето въпросната първа сцена ~ :D

 

 

Дали ще имаме тяхно завръщане преди някои от двамата да влезе в казарма ~

https://pbs.twimg.com/media/EYv9nW0X0AATF2-?format=jpg&name=900x900

 

Ахххххх :D

 

 

 

 

Нова промо снимка на Jackon за Street Dance Of China 3

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да не споделя този клип, където мацката ни представя и 5-те версии на албума им DYE

Направо бях удивлена, колко красиво е направено всичко. Корици, начина по който е структурирано всичко, подредбата, самите нюанси.. Охх красив албум.

Знам, че повечето им албуми имат по доста версии, но май повечето фенове купуват по 1/2 :D А нe всички..

 

(бтв не знам защо, но на мен клипа ми почва от средата, пуснете си го отначало :D)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многоооо добро решение за цялостната концепция на албумът в различните варианти. :yes: Страхотен luxury дизайн, цветове, шрифт, композиционно разположение на информацията, а за портретните фотографии на момчетата няма какво да говорим. Супер професионално изпълнение, което в България рядко се среща в средите на рекламата и графичния дизайн.   Не знаех, че по този начин представят и продават албумите си музикантите в днешно време, или само за к-поп-а става въпрос....

Но съм мега впечатлена ! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много харесвам да гледам такива клипчета, да видя какво има вътре в албума. Даже днес го направих с този на Монста Х, а преди дни гледах на Day6.

Наистина концепцията на кпоп албумите е много добра. Все едно, че отваряш книга или списание по-скоро и виждаш в случая момчетата, картички, пък може и други изненади да има, послания и т.н. Много са интересни. Нещо, което остава за спомен...Пък и различните версии, с различни неща вътре, цветове, накратко заслужават си...

 

Хайде, Джаксито си ляга, та и ние по леглата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BamBam ще участва в онлайн благотворителен концерт на UNICEF Тайланд "Love Delivery Fest for UNICEF", който ще се проведе на 31.05. 

Концертът може да бъде гледан на You Tube канала WorkpointOfficial 16 ч тяхно време.

100088689-2570108233256843-7495271415365

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...