Jump to content

Recommended Posts

И чорапите събу...Тежък танц ще е ...

[IDOL RADIO] 200630 GOT7 영재 ★갓세븐 2배속 메들리 댄스★ /아이돌 라디오 직캠

 

[IDOL RADIO] 200630 GOT7 영재 & DAY6 영케이 ★JYP 연습생 기본 루틴★ /아이돌 라디오 직캠

 

Хаха...

Off Topic

 

[IDOL RADIO] 200630 GOT7 영재 ★내꼬해송★ /아이돌 라디오 직캠

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна форма за награда....Ама пък оригинална.

Eb2-Dg-IUUEAAlqnu.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Всъщност повода за тази песен:

Благодаря на всички фенове, които помогнаха @JacksonWang852 "100 Ways"  да правя история и пробива в американското Top 30 Radio. Гледайте специално видео от Джаксън тук: 

Off Topic

 

 

 

Но нещо по-важно:

Той вече се изкачи в класацията, но в нея влезе на 29 май.

В основен момент за @JacksonWang852 , #100Ways тази седмица влезе в Топ 40 на радио класацията на Mediabase, което го направи първият по рода си китайски солов изпълнител...

На 39 място е бил тогава.

 

Ето статията от тогава:

Два месеца след излизането си, „"100 Ways"” на Jackson Wang се превърна в първата песен на китайски солов изпълнител, която дебютира в радио 40 на класацията на Mediabase.

Mediabase, услуга за проследяване на радиото под iHeartMedia, разпозна песента под номер 39 в седмичната си класация Top 40 от 24 май.

 „Толкова съм благословен и благодарен за членовете на Team Wang, всички мои хора и всички мои привърженици“, казва Уанг, която има изявена солова кариера в Китай и също е член на K-поп група GOT7. „Това означава за мен света. Това е още едно парче от историята, което направихме заедно. Всички, моля, внимавайте и останете в безопасност. Надявам се да мога да продължа да ви направя всички горди. Това е само началото, нека продължим да правим история заедно. "

„100 Ways” беше издаден на 20 март и се разпространява от азиатската музикална платформа 88rising, с която продуцентската компания на Wang Team Wang си партнира за това издание.

Подвигът на китайски художник да пробие в американската класация по-специално идва в края на Азиатския и Тихоокеанския американски месец за наследство през 2020 г.

Дебютът на Топ 40 на „100 начина“ под № 39 го поставя между „Лейд Гага“ и „Дъжд върху мен“ на Ариана Гранде под № 38 и „О, Боже мой“ на Алек Бенджамин на № 40 в класацията на Mediabase.

M

 "Mediabase иска да поздрави Джаксън Уанг и неговия екип за невероятно постижение," каза президентът и главен изпълнителен директор на Mediabase Филипе Дженерали. "Истинска почит към таланта на толкова много хора, тъй като те бяха в състояние да продължат да се движат без обичайната способност да правят традиционни промоционални събития и да пътуват. Поздравления отново за всички. "

 

 

Тогавашното стори на TEAMWANG....

EZGIQ6t-UYAAQNv-E.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз се пошегувах с горния си пост. Радвам се , че тази песен и Джаксън, и екипа му, получиха вниманието, което заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, cucyta написа:

Това изтрещелия в карантина Джаксън ли е?:D:rofl::28558:

Да беше пуснал брадата бе :D Перфектния завършек на откачения му клип. Изкефи ме ваната с патенца :D

 

Oxygen -> 11 милиона стрийма в Spotifly :panda-145:

 

Според NetEase Cloud Music! нова музика ще имаме на 3 ЮЛИ :panda-145:

Off Topic

Image

 

 

Снимки на Джакси от 10 епизод на предаването Go Fridge

Image

 

 

Щях да падна на това :D

Jr  (знаааам това му е предишното сценично  име ама супер много му се кефя )  --- си е бийчи  :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, cucyta написа:

Е, аз се пошегувах с горния си пост. Радвам се , че тази песен и Джаксън, и екипа му, получиха вниманието, което заслужават!

 

Ама много готино му се е получило.

И е само за топ 30, като стигне топ 20 не ми се мисли какво ли ще му хрумне...

Може да скочи с парашут и да ни пее въздушно... Щото от ваната ни попя...:28558:

Jackson-Wang-releases-special-video-of-1

 

Значи, изтървали сме. Можело е да зададем въпроси и момчетата да ни отговорят, но срока бил до днес.

То при тях днес мина, тъй че....

Eb1c81x-UYAYij-D.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Какъв пост пусна днес мойто....

Така го превежда поне туитър, щото е на тайландски.

Мисля, че трябва да променя кариерата си ... :lol:
 Не може да бъде случайно всеки месец така.

 

Off Topic

 

 

 

Свързано е с това, че някакъв негов  IG номер подсказва номера на лотарията! Много фенове спечелили от от това. 

Чак хаштаг за това се трендва на първо място в Тайланд.

#แบมแบมของขลัง

Eb1-WU34-U0-AAyt-E.jpg Eb1-WVZNU8-AA1ne-H.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Луда работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, стига бе, и прорицател ша излезе тоз ми ти младеж:28558:

А пък за Джаксън, въздушно, надали, като го гледам как реагира на спускания , я с гондола, я със скоростно влакче:D

Не помня дали сме го пускали това тук:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Youngjae е насочил съобщение към sasaengs, които продължават да нахлуват в личната му поверителност.

На 2 юли Youngjae взезе в личния си акаунт в Instagram и сподели съобщение с надписа: „Ако искате да видите как животът на човек се разрушава, публикувайте вашите снимки и го усетете сами.“

Думите, които той публикува в изображението, гласиха: „Спрете да идвате отпред на салона. И заплашвате ли ме? Когато тайно ме снимахте, разговаряйки с други хора в кафене, след което се приближихте до мен и ме попитахте „Мога ли да публикувам това?“

 

Това не е първият път, в който Youngjae отправя строги предупреждения към sasaengs, които го следват наоколо и нахлуват в личния му живот. Той написа първото си съобщение през 2016 г., написа още две съобщения с молба на sasaengs да спрат да нахлуват в личния му живот през 2018 г., първо през юни, а след това през ноември, а през декември 2019 г. той помоли sasaengs да спре да се свързва с него по телефона си.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феновете създадоха таг #ProtectYoungjae , след последният епизод на предаването му IDOL RADIO, в който той изглеждаше супер изморен  и изтощен.

Image

 

 

Kлипчета от вчерашния епизод:

[IDOL RADIO] 우즈의 '주마등'에 맞춰 즉석 밴드 결성! 20200702

 

 

 

 

[IDOL RADIO] 올라운더 네 사람의 불꽃 연기♨ 20200702

 

 

По - рано той събщи в социалните мрежи за  sesaeng фенове. Впоследствие този пост вече го няма.

Off Topic

Image

 

 

Това беше поста:

Image

 

От фирмата отговора е един и същ както казват феновете от годините, а именно "Ще погледнем и ще предприем нужните мерки."

Феновете бяха изкопчили още 2017 (ако не се лъжа) един и същи абзац го повтарят постоянно.

 

Oтдавна феновете са супер разочаровани от отношението на фирмата към момчетата.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

 

Момчетата и феновете въпреки всичко правят история:panda-145:

Превръщайки албума им DYE под номер 9 на всички продавани албуми през първата половина на 2020.

DYE е първият албум на момчетата, който има изненадващите на 400к продажби и първата група направила това.

:panda-145:

Директен линк

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Билборд са обърнали внимание на това, че BamBam e взел наградата Social Superstar на церемонията за награди на Тайланд „Joox Thailand Music Awards 2020“.

#JTMA2020xBamBam

 

Ама оставете BamBam, вижте Джаксито как се момей...

А тази вечер е участието му в Keep Running....

Eb-Kiw-VXYAYkq-Wo.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям едно видео на едни младежи, кйто бяха нарисували кецове за Kris Wu, а сега яке за Jackson  и се опитват да се свържат с тях за да им ги подарят... ако ви е онтересно...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[IDOL RADIO] 200703 GOT7 영재 - Never Ever /아이돌 라디오 직캠

 

แบมแบม GOT7 ขวบปีที่ 23 กับตัวตนที่ค้นพบในช่วงกักตัว

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...