Jump to content

Recommended Posts

JacksonWang852 в новите дрехи от колекцията Fendi California Sky.

105921972-3395136033863310-2574165727745 105596652-3395135863863327-1178931311081

 

Off Topic

 

104572518-3395135937196653-9826509934134 105670211-3395136117196635-7368619016084

 

И само да кажа, той милия така да се радва, че ще си има собствен магазин...

 

Откъс от вчерашното включване на живо на лидера. 

'Надявам се, че можете да мислите за мен като някой, който ви подкрепя и е до вас. Някой, който ще ви утеши и ще ви каже, че всичко е наред по време на трудни (за вас) моменти. Надявям се, че мога да бъда такъв човек, вместо причината ви да живеете.'
Отговора му от коментар на агасе: "Как се чувстваш, бъдейки за някого причина да (продължава) да живее?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Youngjae <3 Ново  Ново

Aнглийски кавър ~

Maрк му е помагал нали :D

Доколкото видях Кавъра на песента Square в оригинал е на  Baek yerin .Tя беше в JYP в групата 15&

 

[4K] 아가새를 위한 영재의 청량청량 선물이 왔어요~ㅣSquare(2017)ㅣ cover l 시크릿커버ㅣSpecial LIVE ㅣ딩고뮤직ㅣDingo Music

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Танци в IDOL RADIO

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новото предаване I - LAND     - `eдно от   момчетата   е танцувало и пяло на Lullaby  :panda-145:

I-LAND [EP.1] I-LAND 입장 테스트 '최세온' ♬Lullaby_GOT7 200626 EP.1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BamBam и видричката днес са разговаряли с фенове...

Една фенка поискала BamBam да й даде съвет любовен съвет, тъй като наскоро приключила връзка.

Неговият отговор: Чувствам се толкова добре, че съм сам.

Ето тук вече е успокоил хиляди въздишащи по него.

 

Добре ги е позабавлявал девойките.

 

Off Topic

 

 

 

 

Попитали са го как е сега, заради последния му пост в туитър, който разтревожи феновете.

Казал е, че е добре. Помолили са го да говори с феновете си винаги, когато почувства стрес.

 

Йонг Дже пък е порапирал малко...

Off Topic

 

 

 

 

Eblvk-Wv-UYAAd-D85.jpg Eblj-NE0-Vc-AUGHhi.jpg

 

А, сега като гледам и JINYOUNG също е имал такъв разговор...

Пял е Miracle на фен.

Off Topic

 

 

 

Да вземем и ние ли да се наредим за такива разговори.

Няма се разбираме, ама поне ще се позяпаме.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.06.2020 г. at 19:13, skofiild написа:

Джаксън ще участва в  Keep Running другия петък.

Това не е ли онова предаване, дето миналата година почина един актьор(Годфри Гао)? Ако е същото, надявам се да са направили нужното да не се изтощават състезателите толкова. Не си струва само заради шоуто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta  Не предаването не е същото. Keep Running е китайската версия на Running Man. Джаксън там e присъствал 2/3 пъти ако не се лъжа

А Godfrey Gao участваше в Chase Me  , което е било стопирано след смъртта му.

 

И какво ми излезе за Джаксън :panda-145:

Направил е исторически момент~

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, то само това да е за Джаксън, той май все има по някакво постижение, аз ги виждам, ама нали не обръщам внивание на тези неща, затова и не ги пиша. Но пък специално "100 Ways" как няма да има, толкова хубава песен.


Но пък иначе ето едно интервю.

#MostRequestedLive Interview: Jackson Wang

Не бихме могли да бъдем по-развълнувани, че Джаксън Уанг се върна на #MostRequestedLive с Ромео този уикенд!

Вижте акцентите и след това слушайте цялото интервю по-долу.

За успеха на новата му песен "100 Ways":

"Много съм благословен. За мен е чест и съм много щастлив и съм много благодарен, че си проправих път към класацията. Искам да благодаря на феновете си, на всички, които подкрепят, слушат ""100 Ways" ". Невероятна продукция , благодаря на режисьора и The Kinjaz, аз съм много благословен да работя с тях, моите братя, моето семейство. Докато работехме и по време на производството, имахме оскъдно време, но успяхме да изпълним всичко и сме много доволни. Просто съм много благословен. "

Как се чувства да сбъдне мечтите си:

"Честно казано, аз се занимавам с музика, това означава всичко за мен. Фактът, че много хора обръщат внимание на моята музика, работата ми тук, музикалното видео и посланието, което имам с екипа на Уанг, хората започват да бавно и бавно му обръщам внимание и показвам подкрепа и любов към него, това просто означава всичко за мен “.

Съвет, който би дал на начинаещи артисти:

"Въз основа на моя опит - не че преподавам на всички - но въз основа на моя личен опит и моята гледна точка, наистина трябва да повярвате в себе си в края на деня. Мненията са мнения. Имате за да вземете решението сами, трябва да сте много ясни за себе си. Нека никой не ви казва, че не можете. "

За артистите, с които би искал да си сътрудничи в бъдеще:

"Всяко сътрудничество ще бъде допинг, честно казано, и ще бъда повече от щастлив и чест да го направя с всеки артист."

Гледайте пълния разговор на Jackson Wang с Maxwell по-долу!

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаксон ще пусне специално видео на 100 ways  - утре като специален подарък за феновете. :panda-145:

Джаксон е едно от лица на Pasha de Cartier заедно с Rami Malek, Troye Sivan, Willow Smith, Maisie Williams :panda-145:

РЕКЛАМА ~

Директен ЛИНК

Off Topic

 

 

Image

Off Topic

ImageImage

ImageImageImageImage

 

 

 

 

ЕПИЗОД 9 на Go Fridge S6 с анг суб :D

Директен линк

Off Topic

 

 

 

Май са одобрили Jinyoung, защото според феновете режисьора е последвал него и другите дами  в ИНСТАГРАМ :D

Директен линк

Off Topic

 

 

 

Не знам дали няма да го изтрият ~

:(

[ENG SUB] Jinyoung's Hear, Here Making DVD

 

 

Mark - подготовка за рождения му ден :D

Директен ЛИНК

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

THE STANDARD POP покани BamBam от GOT7 да говори на видеоконференция от Южна Корея. За житейските преживявания по време на ситуацията на Covid-19, усещането, че отново трябва да отложи големия концерт в Тайланд.

#BAMBAMxTheStandardPOP

 

 

Off Topic

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...