Jump to content

Recommended Posts

Излязоха тъйзърни снимки с различни текстове от песните от албума им:

 

I follow the sight of you dancing. Where are you going, your aura. I like the way you look at me." 

EVfgVsoU8AAXgqw?format=jpg&name=4096x409

 

Spoiler

"Look at me so I can capture you in my eyes. You near only me, I'm near only you." 

EVfgWqKUUAEBX-6?format=jpg&name=4096x409

 

"Everything of me comes from you. I will never let you go. Don't let this hand go again. Because there's no meaning without you."

"You dye me with yourself, I dye you with myself."

EVfgWqrUYAAnhiI?format=jpg&name=4096x409

 

 

"I will knock knock on your window. One night's love love serenade. I need you in my life. I want you for my whole life."

EVfgWrKUYAEjTzy?format=jpg&name=4096x409

 

 

 

There's only you and me on this dark ocean. We need to beat the obstacles so we won't be split apart.

EVfgcY3U4AYy0bX?format=jpg&name=4096x409

 

 

"Even if you are poison to me, I'll kiss you like fate baby." 

EVfgcZTUwAcPUpW?format=jpg&name=4096x409

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bubble написа:

От медлито не знам ама нещо не ме грабва главната..

Хареса ми trust my love  и май poison

 

 

Мен нито една не ме грабва :28558: Явно трябва да ги чуя целите песни. 

Аз от албума си чакам RIDE на JB. Много се зарадвах, като видях , че са я включили, защото в нета я има само от концерт изпълнения в кратък вариант. Въпреки, че пише че ще е само в CD-то, искрено се надявам някой добър човечец да я качи в ютуб :D :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме грабнаха две от песните от албума това са Crazy и Not by the moon..Нямам търпение да излезе албума искам да ги чуя 

целите .Jb е страхотен:wub:

flat,750x1000,075,f.u6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя мнение за песента и албума:

 

NBTM - Честно мислех, че ще е по зле :д   Зариби ме след две / три слушания. Има хубави моменти от песента.Радвам, се че Mark има хубав рап част.. и то дооста дълга :д  От това,което видяхме като хореография .. изкефих се на някои от моментите .

 

За мен албума е  добър. Има хубави песни.

 

Aura-  Яка песен.... Хареса ми много инструментала ... Имах чувството, че през цялото време могат да  има едни двубои с шпаги :Д

 

Crazy-  Странна песен... Но определяща феновете как се чувстват към тях :Д може би

Love You better-  Гласовете на вокалите ни са много добри

Trust My Love-  Както се казва  catchy песен... Напомня ми на първите песни на GOT7 :D

Poison  - Even if this sad ending ~~~~ Мистично ... Определено много ми хареса :д  Тъмна песен в стил got7 .. И това свиркане ме кефише .

 

Проведе се и шоукейса им вчера и изпълниха няколко песни на живо. Изпълниха Poison , Aura и NBTM

 

POISON  /// AURA  /// NOT BY THE MOON

 

Няма такива... Got7 срещу яйцата :д

Има анг суб~

기네스 기록 계박살(?)낸 GOT7!!! | NOT BY THE MOON | 갓세븐 _ 나빠이더문 | 끼네스촌 EP.8 | KKINNESS CHALLENGE

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слушала само главната песен и между другото, по-горе вие където сте коментирали, че нещо не ви грабват, аз очаквах да е много зле, покрай вашите мнения, без да съм слушала никакви тийзъри. А тя всъщност е доста добра. JB където пее особено, то припева май е това, най ми хареса...:panda-145:

 

И най-новото от тях.

[BE ORIGINAL] GOT7 'NOT BY THE MOON' (4K)

 

И една реакция на песента им, тоя забавния какви ли физиономии вади тука.../По-късно ще го видя/.

GOT7 - NOT BY THE MOON MV Reaction [THEY KILLED THAT]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да беше само това хахаха.. Дано феновете се обеденят и преведат набързо епизода им от WEEKLY IDOL.

Липсват ми Hyeong-don и Defconn като водещи на предаването, нищо, че след това имаха друго предаване, но WEEKLY IDOL е едно от най - хубавите предавания за идоли. 

 

Да видим как ще се справят  Kwang-hee (ex-ZE:A) и Eunhyuk (SUJU) , като на Eunhyuk му е първи епизод като водещ с GOT7.

 

Сега ще ви представя 2020 версия на GIRLS GIRLS GIRLS - направили са го след като са гледали дебюта си в предаването ..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...