Jump to content

Recommended Posts

Чака ни завръщане на момчетата на 12.03 с осмия им мини албум "Eyes On You". Видео тийзър от сингъла с Hyorin, който ще излезе на 12.03. Звучи много закачливо и ъпбийт, не помня откога не ги бях виждал или слушал в тази им светлина.

 

 

И тийзър от главната песен на албума, разбивация ще е.

 

 

Освен това тръгват на турне и ще идват в Европа, ще гостуват само в три държави, но все нещо.

got7-world-tour-2018-tickets.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключи им световното турне и момчетата скоро ще имат завръщане,най-вероятно на 17 септември...

Днес излязоха и първите тийзър снимки:

Dlxn_Z7_DVAAEUa4_A.jpg

 

Dlxna0_XUUAAS4_LY.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dl2x4_SJU8_AA0x_BH.jpgDl7_3_L1_U0_AEkd_V2.jpg

 

 Е как да не спомена,JB постна в туитъра си траклистта на новия албум и Йон Дже от B.A.P,те нали са си дружки,веднага го коментира...

"So, I asked you if this is a present for me. Answer me" 

На което JB отговори учудено нещо от сорта беше-Какво,по дяволите?:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,просто нямам думи.Песента на Джаксън е...страшна..:tongue:

Но преди да стигна до нея,нека първо започна от началото.Много ми харесва начинът по който се представя или по-скоро рекламира предстоящия албум на момчетата...От както на 29 август бе съобщено,че ще имат нов албум,от тогава насам всеки ден се пуска по нещо свързано с него,дали тийзър снимки,траклистта,вида на албума,обложка и т.н.Привлича интереса определено тая концепция на представяне...

Давам линк където можете да видите цялата информация от тогава до сега,че е доста,да не я качвам...Малко отзад напреде е обаче всичко...

 

 

А сега да се върна на песента на Джаксън.Тя е много кратка,затова не знам дали е цялата песен или просто тийзър,но четох разни мнения.Някои смятат ,че  е само част от песента и цялата версия ще се появи на 17 септември,когато излиза албума.Други пък казват,че това е цялата песен,тъй като всички момчета ще имат солови песни,те ще бъдат по-кратки.Не знам,на 17 ще се разбере...

Но лично на мен "Мade It" много ми хареса и ми се иска това да не е цялата й продължителност,а да е по-дългичка...

Интересното е,че Джаксън е казал,че няма да представя тийзъри,направо ще действа и ето днес първо снимка и веднага след това във VLife песента/или частта от нея/.Браво,действа със замах.

 

 

Много ме радва и тая снимчица на Бам Бам.Той ми е любимеца,сега се замислям дали не може и неговата песен да излезе по-рано...Или просто той и останалите  ще изчакат и ще ни "залъгват"само с интересни снимки,докато дойде времето...

Dmf88r_RUw_AEl_U09.jpg

 

Последно,допада ми това,че всичките ще имат солови изпълнения,най-вече тях искам да чуя,да видя как ще се справят.

L : Jackson (Made it)

U : BamBam (Party)

L : Youngjae (Nobody knows)

L : Jinyoung (My Youth)

A : Yugyeom (Fine)

B : Jaebeom (Sunrise)

Y : Mark (OMW)

 

И една снимчица от рождения ден на Марк:

 

Dm_Qeia_FXc_AUI2ov.jpg

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Да не пиша нов пост,допълвам тук....

Излезе,излезе,излезе и частта на Бам Бам...:es::inlove:Още вчера,но чаках да я качат в официалния им канал...

 

И тийзър снимката на Йон Дже от вчера,значи днес към 12 трябва да очакваме и неговата песен...

Dml_Fzdq_Uc_AASQ6_U.jpg

 

Off Topic

 

 

И следващия ще е JR...

 

41337684_1387876094675638_35544379082261

 

Off Topic

 

 

Редактирано от bealonenomore
При повече от два клипа и пет снимки, ги слагайте в спойлер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dmva_CQy_U8_AANUHg.jpg

 

 

JB...

Dm0jim_EVs_AIu_Ge_N.jpg

 

 

И Марк...

Dm5u_QY6_VAAQw_QVR.jpg

 

Off Topic

 

 

И тийзър на "Lullaby"...Малко остана до излизането на албума,лично аз го чакам с нетърпение,тъй като досега всичко ми хареса...

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума излезе,добър е,заглавната песен ме кефи,но най ме радват соловите изпълнения определено...

 

 

И веднага участие...

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lullaby цепи първите места определено...

Do_U4_OBv_XUAA-s7d.jpg

 

Момчетата от Got7 бяха в Тайланд,имаха участие в  KCON 2018 THAILAND...

 

И края на концерта,малко Бам Бам е на фокус..Какво уважение към водещия,друг познат-Nichkhun от 2PM.

 

-Нещо отново от Бам Бам...

Off Topic

 

 

Накрая, Йондже имаше рожден ден на17 септември,а JR на 22 септември.Дори и със закъснение,да го отчетем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И целия албум...

 

В бг страницата във фейсбук на групата преди малко прочетох следното:

"Съжалявам, но имах нужда да публикувам това. Основава се на истинска история, много от феновете спекулират дали това не е основата, върху която 'MIRACLE' се върти. Историята е за малко момиче, което е болно от левкемия, което никога не е било щастливо. По някаква случайност, докато е била в магазин (мол) чува 'JUST RIGHT' и след като се прибира у дома я търси, намира GOT7. След това е била щастлива, откривайки ги. Трябвало е да присъства на фен среща на момчетата в Джакарта, но вечерта преди събитието казва на по-голямата си сестра да предаде на момчетата колко много ги е заобичала. Няколко дни по-късно момичето е починало. Бащата на Марк им е казал за това момиче и така са разбрали.
Честно да ви кажа, гледайки отново клипа може да бъде свързан с това. Има много неща, на които не обръщаме внимание в клипа, но са със значение. Вие какво мислите?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KBS Song Festival 28.12.2018....

 

 

Марк си е наранил крака и няма да участва в мероприятия няколко дни...

 

Off Topic

И изпълненията им на SBS Festival 25.12.2018...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лидера рожденик го раздава...Ми да е жив и здрав... 

#CutieSexyJBDay...

 

 
Off Topic

 

Членовете на групата днес решиха да го поздравят с най-смешните му снимки...

Dw-K1-ZFx-V4-AAbv-C.jpg

 

 

 

 

Момчетата и награда си имат днес...

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Между другото само да спомена,момчетата спечелиха доста награди на награждаванията,които преминаха наскоро,но аз не го отбелязах тук,понеже не се интересувам от тия неща,повече гледам песните.И като цяло какво се случва с тях.Това важи всъщност за всички групи,които ме интересуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...