Jump to content

Recommended Posts

Снощи го гледах и аз... голяма гавра е тоя филм! На моменти съм се смял с глас...

Филмчето е пълен абсурд, но това не го прави лош, напротив - идеален е за разпускане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на майка ми, която ми го препоръча. Пукнах се от смях. Скоро не бях гледала хубава комедия :lol: Ама все пак Джи Хуан е в главна роля. Сцената с чорапа беше уникална :D Трябва да подчертая, че бях очарована и от младежите, които гледах по-рано в Бяла Коледа и най-вече Ким Йон Куанг ♥

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй нареченото полицейско разследване хич не ми се изясни - кого преследваха, де ги тез наркотици и защо им беше да внедряват някого на ревютата? Не че ми пука особено - все пак филмът си е дебелашка комедия, - ама да се бяха постарали малко.

Верно че имаше доста недомислици във филма, но да обясня донякъде въпроса ти:

 

Значи, мафиота (г-н Так) е спонсор на модното шоу и използва ревютата, за да придвижи наркотиците си (ако забеляза има своя агенция за манекени - от кабинета му, през стъклото се виждаше как се учат да дефилират манекени). Главният манекен Ким Сон Хо пък, е неговият "вътрешен" човек, който ги взема. Не знам дали помниш, но когато детективът отиде за пръв път при дизайнерката, каза че спонсорът ще си оттегли авоарите ако не участва Ким Сон Хо, защото дизайнерката недоволстваше срещу него. Полицейското разследване, както се споменава, от наркоотдела е започнало, защото това явно не е първото ревю, което спонсорира г-н Так и започват разследване срещу него. Криминалният отдел се намесва след смъртта на внедреният човек от наркоотдела. Защо двата отдела не работят съвместно и на мен не ми стана ясно, защото по принцип в полицията се процедира така, но както казах по-горе имаше и доста недомислици. Очевидно беше и това, че мафиота имаше вътрешен човек в полицията (докладваха му по телефона, че в полицейския доклад не се споменава нищо за записа), но и за него не споменаха кой е. На мен ми беше интересно да разбера каква връзка са имали в миналото дизайнерката и Ким Сон Хо, но никъде не го споменаха. Явно, просто са наблегнали на комедията.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваха ми десет минути, за да осъзная че гледам Чи Хуан. На нищо не приличаше с този корем и брада и коса и ... ужас :) А после се появи и Ю Ри и аз зяпнах. Но не мога да кажа, че това е култува комедия или че съм се смял много. Определям го като средна работа. Но пък се зарадвах, че гледах тези актьори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много разпускащо и леко филмче, не задълбавайте много в сюжета! Наистина някои детайли се губят, но според мен е умишлено, за да не се утежнява много обстановката :D:lol:, все пак е романтична комедия с екшън елементи, а не полицейски трилър B)Джи Хуан е уникален просто :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма забава се оказа това филмче. Леко, разтоварващо и пълно с куп култови и смешни моменти. Канг Джи Хуан едвам го познах в началото :lol: Много шантава роля направи. Ю Ри също ми хареса. За всички, които им се гледа нещо наистина разпускащо и забавно, това е подходящ избор. Голямо благодаря за субтитрите! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова се смях на този филм, че хич не ме интересувааха слабостите на сюжета ... въобще не е филм за замисляне, а само за добро настроение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един филм, доказващ майсторството на Канг Джи Хуан. Много свеж хумор от него, даже и гнуслярствата ги направи перфектно. Сонг Ю Ри /все същото дръвце си е, ей, няма развитие при нея/ се справи добре. Но...

 

подозирам, че заради нея имаше целувка само в далечен план - ами как да покажат как тя се целува като пън...

 

Филма си заслужава отделеното време! Благодаря много за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- после имах време за някой приятен филм и най-после да се завърна в форума........ Здравейте съфорумници ^__^ .

Този филм за малко не ме уби..... болен повече никакви комедии за малко да си ''изсмея'' дробовете навън

Сцената със чорапа почти ме вкара в гроба :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Обаче каква е тази извънземна корейска диета за 2 седмици 20 кг О_О Криптонит ли са му давали ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре завърнал се, Ianakin!

И на този филм трябва да му се сложи предупреждение да не се гледа, докато човек се храни или пие. Явно и за болни не се препоръчва... Абе буквално убийствен филм. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше да е много по добре,но и така филма си имаше свойте моменти. Имаше няколко момента,в които се посмях,харесах дрешките,които разходиха по подиума накрая,мернах сладката муцунка на Сонг Ю Ри и до тук. Няма да го повторя,но както казах за един път може и да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да, доста се посмях

Сигурно никога няма да забравя ченгето като беше надрусан, как подскачаше върху колите :lol: :lol: :lol:

Или с каква бойна крачка влезе в полицейското управление след пълната промяна и всичките му колеги ахнаха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва този филм! Гледах го с удоволствие първо на руски, а после на български (kisss.gif мерси, Дидка!) Както каза дружката, с която го гледахме: "Най-накрая да си проличи, че Канг Джи Хуан всъщност може да играе. Определено си зависи от режисьор, сценарист и т.н." Аз бих добавила - и опит. Този образ много му пасна и в двете му превъплъщения. Не че филма нямаше и нелогични моменти, примерно

когато отидоха да арестуват мацката за притежание на наркотици и той се сби с колегите си... или когато докараха целия персонал барабар с машините и кройките в участъка

, обаче имаше паметни моменти, които просто ме разсмяха от сърце!

Сигурно с месеци ще се смея, когато се сетя колко ужасно и кошмарно е да преследваш автомобил с друсан водач, возен от друсан шофьор без самия ти да си надрусан! Или колко конфузно може да се получи замаскирането на няколко белега с фон дьо тен.

Канг Джи Хуан си може да играе, Креме. Но явно и от сценария, а и партньорката си зависи. Повече му подхождат като че ли комедийни роли. Все пак се каня да захващам следващия му сериал, въпреки че драматичен се очертава да бъде...Сонг Ю - Ри я гледах тази година и в сериал. Определено си мисля, че е задобряла, а и с Джи Хуан са ми любима двойка още от "Гил Донг". :D

Корейски филм не съм доглеждала май от месеци - или заспивам, или нещо ми доскучава, а снощи се посмях доста. Моя милост съм пропуснала и не съм видяла, че има бг. субс.

Както и да е.. Ще има корекция. Пак ще го гледам, като изпитам нужда да се посмея яко.

Моделчетата са сладко допълнение. Напоследък все с лица от "Бялата Коледа" се срещам, но не е да не съм доволна. За тези роли си бяха тъкмо на място.. Чудно подбрани.

Но батко Джи Хуан мога да кажа, че ги слага в джобчето си във всяко отношение. Ако ще да е и по-дъртичък от тях. Леле, този човек няма мазнинка по тялото си?! Още по-хубав станал. А как го бяха направили да изглежда в началото. Голям майтап!!!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много се радвам, че отделих време на филма. Въпреки, че не очаквах много от филма, се оказа доста добър. Ролята на Джи Хуан ми става любима след вечния Хонг Гил Донг и ролята му в "My girlfriend is a secret agent". Култувите сцени още в началото ме заляха :D Визията му бе... неотразима. Малко недодялано го бяха докарали с 10-те ката дрешки, от които да докарат маса, ама това да му е кусура :)

 

 

Култов момент #1

Runway-Cop-2012-Movie-Image-600x254.jpg

 

#2 Убийствено скърцащата коса... Още от тоя момент лентата ме спечели тотално...

Runway_Cop-01.jpg

 

#3 Ролерите... и ските...

59958759.jpg

 

#4 "I like you!"... :D

yBaPkixSKB2psh3xptrPHgFN96t.jpg

 

#3 "косата отдолу"... :D

runway-cop4.jpg

 

#4

runwaycop2.jpg

 

 

Познатите лица от Коледата много ме зарадваха и Чумата и Ангелчето и Лудия Канг Ми Ръ... Втората част от филма си беше чиста радост за женското око. Сонг Ю Ри не показа почти нищо друго, освен сладка муцунка - обичайното. НО пък се вписа някак добре. Изобщо, посмях се доволно. А сценката в началото в участъка със заподозрения и чорапите ме уби. Страхотно леко филмче за разтуха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филмът е невероятеннн

страшно мн ми хареса, които не го е гледал веднага да тегли

малеее на края на модното шоу детектива е суперр готин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе ... Много забавен филм радвам се,че го фледах ! 

Препоръчвам ви го !  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...