Jump to content

Recommended Posts

Джи Хуан беше страхотен! А тук визуално страшно много ми хареса ( след 30 мин. де ) :). Много добре изиграна роля. В интерес на истината не съм го гледала в такава роля. Подобора на актьори също десятка. Филма беше много свежарски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавна комедия, в която Хонг Гил Донг в съвременна версия пак се намира със същото момиче  :28558:  :28558:  Освен, че върти любов, успява и да се разправи подобаващо с лошите, водени от дясната ръка на мадам Чами. 

Присъединявам се към горните коментари, посмяхме се и оплакнахме очи по време на ревюто. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен е филмът. Прилича на смесица между Такси и Мис таен агент. 

Още от началото много радва

....отмества косата зад ушите и казва " шефе винаги съм мечтал да живея в Кангнам"

как да не те грабне.

Джи Хуан и Ю Ри наистина седят много сладко заедно на екрана.

Нещото което ми направи лошо впечатление е, че не разбрах защо

 

трябваше да се крият тия наркотици по дрехите, някак не беше обяснена, каква им е схемата на тия мафиоти.

А тая работа с отслабването и правенето на плочки за 2 седмици, искам и на мен да ми я каже някой......

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещото което ми направи лошо впечатление е, че не разбрах защо

 

трябваше да се крият тия наркотици по дрехите, някак не беше обяснена, каква им е схемата на тия мафиоти.

А тая работа с отслабването и правенето на плочки за 2 седмици, искам и на мен да ми я каже някой......

 

 

 

Ами агенцията за манекени е на мафиота, също така спонсорът на дизайнерката също е той, за да може да използва тази дейност като канал за търговия и придвижване на наркотиците.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна комедия с много смях и олигофрения -  право в десетката! Много яки актьори, а като видях и У Бин макар и за 5 сек. ми спря тока тотално...Евала за играта, много се разтоварих и ми се гледа още!!! И с нотката романтика накрая вече стана много фит филмчето. Препоръчвам на всички, които търсят забава в пълния смисъл на думата! Адмирации на главните :kissy:  :yes:  :bow: и дано се правят повече подобни продукции - ще се размажа от кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле леле, откъде ги извади тия мускули Канг Джи Хуан, направо не очаквах. И като се сетя, че се предполага, че е успял да ги направи за две седмици. Ами тази дизайнерка по- добре да стане фитнес инструктор тогава  :D  Визията на детектива в началото беше супер пресилено бутафорна. Мръсна спластена коса (да не говорим как се беше зализал като стар ергенин в сцената в асансьора :28558: ), вмирисани прашни дрехи, панталони впасани в чорапите, бирено шкембе със съответната растителност по него  :wacko: Така в действителност може да се разхожда само един просяк, но не и полицейски детектив. А и този мек кадифен глас на Канг-чо правеше визията му още по- нелепа. Но както и да е, все пак повечето комедии залагат на такива абсурди и не трябва да се търси голям смисъл и логика когато се гледа такъв филм. Общо взето добра комедия, посмях се на много места и като цяло ми хареса.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Йонг Куанг ме доведе тук! Уникална комедия, една от най-добрите корейски продукции, които съм гледала! В началото видът на главния направо ме втрещи - :o, но после...:inlove: много добре поднесоха всичко! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...