Jump to content

Recommended Posts

Убийствен :D сега гледам последните епизоди и няма как да не споделя, че много ми хареса. Изгледах го на един дъх , изключително динамичен и интересн сюжет, който през цялото време ме държеше в очакване на следващата серия. Действително не бяха наблегнали на кибер престъпленията, но аз не го считам за недостатък. Прекрасна актьорска игра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса определено най- добрият корейски сериал след Bridal mask, който съм гледала. Веднага ми стана любим. Обожавам драми с хакери. :896767: Държи  в огромно напрежение чак до последната серия. Никой от героите не беше само добър или само зъл. Всеки имаше своето минало, което се опитваше да скрие. Много ми хареса това че накрая злият се покая за това, което е направил. Пролях и някоя сълза за него. :cry:

Това ми беше и първата драма с Джи Соп. След като я изгледах реших че трябва да погледам още нещо негово, но тъй като той участва все в мелодрами ще почака малко тъй като не съм особена почитателка на този жанр. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този серил ме 2584222979.gif ... бях силно изненадана .... свалих си го преди седмица, но едва снощи си го пуснах .... и тъй като съм от нетърпеливите ... след като го свалих превъртях последната серия , за да видя дали ще има голям рев накрая и го метнах ... и какво виждат очите ми

в първата серия убиват героя на Со Джи , а аз си спомних ,че е жив в последната и почнах да умувам аджеба какво става .. дали не е била някяква постановка , а то каква била работата друг заемал мястото му ... хех определено ще е интересен как само го завъртяха ...

мислех едно ,а то другооооо айайайайа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАй -накрая го изгледах .. първите две серии ми бяха интересни , но след това голяма мъка до 11-12 епизод ... и тъкмо си викам край няма се мъча още 10 епизода и то взе ,че почна сериалчето ... когато най малко очаквах ... интересен карай .... хареса ми накрая как го закопа , чак да не повярваш ,че това животно имало душа ... не бих го гледала отново заради тези 10 серии за които се прозявах , но пък си заслужава гледането заради другите 10 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли не ти хареса? Мен си ме държеше в напрежение чак до самия край и смятам при първа възможност да си го изгледам пак. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших да го гледа заради Со Джи Соп и изобщо не съжалявам, страхотен сериал..., Джи Соп  както винаги много добра роля и страхотна игра

 

Ghost_02-00048.jpg

 

ghostep51_027.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли не ти хареса? Мен си ме държеше в напрежение чак до самия край и смятам при първа възможност да си го изгледам пак. :)

Ками хареса ми , но от 3 до към 10-11 малко ми бяха мудни ... иначе като цяло сериала беше добър , както каза призрак 13 Джи имаше невероятна роля .. и самият му образ ми хареса ... абе актьорската игра си беше много добър ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. От началото до края не ме остави да мигна. Постоянно си ме държеше под напрежение. От този сериал насам започнах да харесвам Джи Соп. И Йон Хи малко ми бледнееше,но пък такава симпатяга като нея ми стига и само да си я гледкам.

ВИнаги подхождам скептично към криминалните сериали на корейците,но този си заслужава. Добър сюжет и много добро изпълнение на актьорите.Заслужава си ,определено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Хареса ми,но ако беше по-малко серии, нещата щяха да са по-изпипани според мен. И най-вече по-малко  щяха да са прекарани, че тук много го разиграваха тоя екип на КР. Лошият все им се смееше в лицето и беше крачка пред тях.Но пък при тези случаи още повече се надъхвах за момента, в който ще го почнат и него. Затова последните три серии са ми любимите, със залавянето на групата Да Хьон, на професора предател, на шефа и всичко останало,  Пак Ги Йон и компания най-сетне му го върнаха и то през носа за всичко. Той определено не го очакваше, ,мислеше ,че е перфектен във всичко.

Обаче съм разочарована от това какъв са направили героя на Джи Соп, мислех си , че когато Пак Ги Йон зае мястото на Ким У Хьон, с уменията които има, дори и да не знаеше много неща, защото не е истинският У Хьон, то пък знаеше други защото е  Ги Йон, той ще ги разиграва всички, не те него.  А то бързо го разкриха и въобще тия неща дето ги стори накрая,през цялото време трябваше да ги прави. Лудият бик ми хареса ,както и всички останали положителни герои.Жал ми стана за директора, дето го убиха, а в началото си мислех, че той е предател.

Като цяло, бива сериала.Държеше в напрежение и най важното, накрая всички лоши си платиха.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй зариби ме и мен този особняк Su Ji, та сега гледам всичко наред. За Ghost - първите серии много добре тръгнаха, после заби леко и естествено отпуши...Много ми хареса и "лудия бик" - досега все попадах на негативни персонажи в негово лице, тук искрено ме забавляваше. За да не се повтарям със съфорумците относно сюжети и актьорка игра, ще кажа само, че това е първият ми корейски сериал, в който няма никаква любовна история,няма емоционални сътресения, няма романтични моменти, няма сложни вътре - личностни борби и душевни противоречия...И въпреки това.,. те кара да го гледаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда защото има нещо друго ... мистерията ...идеята ... играта на котка и мишка ... ходенето по тънък лед

С други думи ни покозаха ,че има и друго освен магията любов ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата си я бива, държеше ме на нож до самия край! Ту си мислех, че знам кой е извършителят на някое от престъпленията, ту не се оказваше този, за който аз мислех. Много ми хареса, а това, че главният е Со Джи Соп може само да е в огромен плюс! Щом приятелят ми го изгледа с мен, пък трудно можеш да го накараш да гледа нещо азиатско, значи има нещо в тази драма...

/О фенка на съм на Бика, много се кефих на героя.../

:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да драсна и аз едно мненийце.

От доста време искам да го гледам, но нали с майка заедно си избираме и тя все не беше в настроение за по-заплетен сюжет. 

Много беше интересен сериалът, въпреки някои недостатъци. Тази уж главна женска роля като цяло много не допринасяше за сюжета и последните серии малко го удариха повечко на ретроспективни кадри. Нямаше пространно разгърната любовни истории, а само леки намеци, което не е в плюс, но не е и в минус. Малко отърсване от типичните несъгласни майки, баби, лели и разделяне на двамата влюбени уж за тяхно добро. Беше ми интересна както основната сюжетна линия, така и онези два странични от нея случая със серийното убийство и с училището, щеше да е интересно да сложат още някой такъв.

Злодеят беше интересен персонаж. Много мръсна и подла гад, но в моментите, когато разказваше за баща си, да си призная, малко го и съжалявах. Малко не можах да схвана логиката на някои от ходовете му в началото, но въпреки това нямах търпение за всяка следваща серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добър. Задържа ми интереса /с малки изключения/ и току ме изненада с нещо в развитието на историята. Добре било от време на време да смениш жанра :rolleyes: . Освен това харесах и героите, а още повече - актьорите. Страхотен Джи Соб... Благодаря за българските субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатли ме още от 1-ят епизод та чак до последния ме държа под огромно напрежение. За първи път гледам толкова убийствено-як сериал за кибер-престъпления, адски много ми хареса, от най-любимите ми стана. Актьорската игра на всички беше перфектна. So Ji Sub беше брилянтен! Винаги много съм го харесвала, но едва в тази драма имах честта да го гледам за 1-ви път. :inlove: Choi Daniel .. е просто нямам думи за този човек, адски много ме изкефи. Уникален е!  :inlove: + Хадес е мега-якият пич! Обичам го! :28558: Лудият бик и Сладкият Картоф и тях много обичам. xdd Мис Корея нещо леко ми бледнееше до Джи Собка-та, но да харесвам ги заедно, несъмнено. Супер-яката актриса, yes. <3 Um Ki Joon ме потресе с играта си, в такава светлина не бях го виждала до сега. Въобще познах едва ли не всичко, което се случи в сериала, гордея се с уменията си на отдаден фен и т. н  :28558: Изключително много благодаря на екипа за превода на сериала. Ако не бяхте го превели, никога нямаше да мога да го гледам. :((( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано действието в първите два епизода си беше доста предвидимо и това малко ме поуспиваше...Ноо после като се почна, чак до края ми задържа интереса. Определено бих го препоръчала. Проблемът е, че сега ме е страх да си отварям и-мейлите;)

Off Topic

И нещо, което ми се стори доста нереалистично (изключвам корейските пластични хирурзи) - самоубийството на лошко. След толкова народ, който беше затрил без колебания, не му повярвах на така бързото разкаяние.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След много досадна първа серия тръгна прилично и във втора серия разбъркаха тестето из основи. Главният е малко по-дървен отколкото в други свои сериали, а и прическата му тук ме разсмива всеки път, но сюжетът засега е достатъчно динамичен до 6-та серия. Съвсем добро сериалче засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Соп изигра целия сериал с една и съща физиономия и без грам ентусиазъм - ама и така се е получило сносно, даже със силен край. Лудият Бик, злодеят и малката журналистка бяха много симпатични, и допълваха добре. Полицайката-красавица - пълно дърво, но пък красавица!:D Като цяло си заслужаваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...