Jump to content

Recommended Posts

Тъкмо приключих със сериала. На един дъх го изгледах и много ми допадна нямаше я обичайната за корейските драми излишна драма и сълзи и докрая си останаха комични сцени, с което драмата ми допадна още повече :rolleyes::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен сериал. Без да има претенции за кой знае какво, идеята се е получила перфектно. :) Наистина е много приятен, няма ви разплаче зарадя някаква кой знае каква драма (но за други неща може :) ) Страхотен актьорски състав, смислени диалози и проблеми... действително има нещо зряло в него, макар да се е запазил наивния чар на корейското. От всички двойки, тази на Юн и Мери ми беше най-странна. Готини бяха, но не можех да си ги представя в някакви по интимни моменти. То и за това, единственото което видяхме, беше целувка по бузата. Прекалено им беше голяма разликата и аз лично това не го разбирам. Но пък от друга страна го изиграха страхотно за годините си. Мери с нейната младежка ентусиазираност и вяра в любовта и Юн, някакси по-мъдър.

 

А историята за детото, четиримата приятели влюбени в едно момиче и т.н. ми се стори най-абсурдното нещо в целия сериал. Единствено сложено за да се затвърди максимата, че момчетата стават добри приятели след като се сбият, съревновават или заради някаква жена. Едно на ръка че и четиримата се съмняваха в един момент на кой е детото, правиха чак генетични проби... Което води до мисълта, че тя е преспала и с четиримата. Край на мита за корейската невинност. B) То бива с един-двама от тях, ама с всички четирама това вече е търсен ефект (от нейна страна). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До средата съм в момента и толкова много се забавлявам, че ми се иска да е поне още 20 епизода по-дълъг. Разкошни! :lol: Красиви, умни, всички си имат телефони (омръзна ми във всеки сериал момчето да купува на момичето телефон!), всички са ориентирани какво искат (или не съвсем :lol: ). И младите, и по-старите са наслада за окото. Невероятен сериал! Толкова не бях се смяла скоро :lol:

 

От целия филм си направих (за пореден път) следният извод: Мъжете, ако ще и на 100 да са, пак си остават деца :lol:

 

 

Не разбрах какъв точно беше проблема, че трябваше да се разделят заради сина на До Джин???

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... :) Драмата е уникална, като започнем от актьорския състав, играта им, та до свежия диалог. Някои сцени си бяха страшно романтични, а други страшно забавни. Единственият персонаж, който ме дразнеше от време на време беше Ме Ри, като започне да реве и направо ми идваше да я... Lee Jong Hyun ми хареса как се справи с ролята си. Песента му за ОСТ-ът на сериала е страхотна, стана ми любима още от първото и чуване. За другите актьори няма какво да коментирам, те са обиграни! От толкова изгледани драми, тази ми се струва най-добрата за 2012 година. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериала ми хареса, но честно казано очаквах повече. Или просто с различни очаквания го почнах. Доста ми беше бавно действието на моменти, като цяло ми се стори, че имаше бая влачене. Главната героиня много ме издразни с лигавото си поведение, уж голяма жена, а имаше доста инфантилно държание. Най-много ми хареса историята на Ме Ри и Юн, макар че тя попрекали с реването. Също и историите на Се-Ра и Те Сан, Джунг Рок и жена му ми бяха много интересни, повече от на главните двама. Най-голяма радост за мен беше Колин, макар и в малка роля, поплакнах си очичките и се насладих на хубавото му гласче .... :P А когато се появи и Jung Yong Hwa, е няма какво, екстазът беше пълен за мен :D:yes: . Да правят все повече филми, само че с пълен състав на CN Blue, дай Боже! ;)

Обратно към филма, саундтракът беше много хубав, и като цяло сериала си заслужава. Но не е нещо, което ще ме държи будна цяла нощ, докато не го изгледам. Гледайте го, ако сте в настроение за нещо много приятно, леко и релаксиращо. Лъха свежест от него, наистина.

 

Един от любимите ми моменти беше като затанцуваха Макарена в дискотеката. хаха Сладури!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал отиде в графа "гледани". Определено освежи есенното ми настроение. Първите няколко серии бяха култови, като на моменти съм се смяла със сълзи. Любим ми стана момента с червената рокля...Още по-любим и на сърце - момента с първите погледи (срещи) между И Су и нахаканото архитектче. Много е приятно да видиш неволите на вече поотраснали мъже...Дори 41 годишни си остават пълни дечковци, объркани и пакостливи.

Не бих могла да разгранича и да отбележа коя двойка ми е харесала повече. Всяка история имаше своя чар и незабравими моменти. Уви, и тук към средата попрекалиха с идеята да вкарат някаква драма около появата на сина, но все пак не успяха да ми развалят кефа и си го догледах с мерак. Краят бе доста захаросан, но пък е хубаво човек да види и нещо такова (направо не очаквах, все пак е корейско :P ) ОСТ-а ми влезе под кожата, но хич не се учудвам вече!

 

Благодаря на екипа за субките! Страшни сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненадата в 13 епизод беше страхотна :tongue: :i love this: ... дано до 20та да се появи още няколко пъти :) Много ми харесва за сега сериалчето, но очаквам да стане по интересно :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано бях доста скептично настроена към този сериал, но щом започнах да го гледам, всички негативни мисли отнасящи се към тази драма се изпариха. Мислех си, че сюжетът ще е свързан с несполуките в живота на престаряващи чичковци. В процесът на гледане обаче, предварителните ми представи към този сериал се обърнаха на 180 градуса и адски много се забавлявах. Мъжете бяха по на 40 години, но по нищо не им личеше ... начинът им на мислене беше по-младежки от на някое 20 годишно момченце.

 

С други думи: гарантирана порция смях, много романтични моменти и страхотна актьорска игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че сюжетът ще е свързан с несполуките в живота на престаряващи чичковци. В процесът на гледане обаче, предварителните ми представи към този сериал се обърнаха на 180 градуса и адски много се забавлявах. Мъжете бяха по на 40 години, но по нищо не им личеше ...

Дай Боже всекиму да стане на 40! Не е толкова страшно, и не сме толкова престарели :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай Боже всекиму да стане на 40! Не е толкова страшно, и не сме толкова престарели :lol:

То вярно, че трима от четиримата са навършили 40 в реалният живот. А аз определено ги мислех за по-млади!!;)

Освен това Ким Су Ро наистина има по-малка сестра, която е била "Мис Корея" преди 9 години.

Големи са ми сладури всичките и ужасно ме разсмиват!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой по-горе каза ,че сериала е едно малко "бижу". Напълно се присъединявам към това мнение !Струва ми се ,че наистина е възможно такова приятелство да съществува между мъже,страхотно е!Като цяло филма е много красив и приятен за гледане - с мъжете ,които ти стават безкрайно симпатични с детското си поведение на моменти ,па макар да са по на 40 години и с всички сладки комични моменти :)

 

надничането под полите на мацките - страхотно го изиграват и много се смях :D

 

Препоръчвам !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е сериалът на годината. Всяка серия започва с откъс от общото минало на героите,
която ни кара да разберем защо постъпват по конкретен начин с определена реакция в сегашно време.
Дай боже всеки 40 годишен мъж да изглежда и да се държи като главните герои.
Разбира се, не всеки е идеален, но именно тези недостатъци ни правят хора.
Изказът в превода беше много искрен и забавен, но имаше едно недоразумение.

Момчетата се срещнаха с готино момиче в норебанга и тя казва,
че познават брат й. В последствие се оказва, че този познат е баща й.



Все пак благодаря за положения труд.

Ще си запазя приятен спомен от сериала и ще го препоръчвам на приятели :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Сериалът мноооого ми хареса!!! Толкова много съм се смяла. Всеки следващ епизод ми ставаше все по-интересен и по-интересен, наистина геройте си проправят път към сърцето на зрителя и след като изгледаш всичко ти се иска да не беше свършвало. Любим момент:

Първата брачна нощ на Ме А Ри, тя се конти хиляда часа, а мъжете си гледат мач и след неуспешен опит да ги изгони опитва отново, след 10 мин, но всички са заспали като бебета biggrin.gif И как всеки път Рок си сваляше халката, ама през носа му излезе biggrin.gif, много ми хареса метаморфозата, която претърпя неговият герой!


Има и още много любими случки, но сега главно за това се сетих. Гледайте го, няма да съжалявате!
п.с. Хич не се стряскайте, че са на по 40 години, аз заради това много време подминавах сериала и сега съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено това е сериала на годината. Не знам вече за кой път гледам любимите си моменти. Нещо в него ми стопля душата wub.gif
Вече са рядкост толкова добре направените продукции.
sleep.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем, ако тази година се прави класация за най-добър сериал, смятам, че този беше блестящ и с право ще грабне приза! :P

 

Бих добавила в номинациите и I Miss You за Най-добра драма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем, ако тази година се прави класация за най-добър сериал, смятам, че този беше блестящ и с право ще грабне приза! :P

 

Бих добавила в номинациите и I Miss You за Най-добра драма.

 

 

Съгласна съм! Това са 2те най-добри кдрами, които и на мен ми грабнаха вниманието! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също това ми е фаворитът, плюс The Rooftop Prince.

 

Слагам тук пеещия сладур в първите 2 минути, като празничен поздрав за харесващите сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото бях малко скептично настроена към този сериал, но снощи се реших да го гледам и определено ми хареса наистина. Имаше много забавни моменти с тия четеримата, много смях и си имаше и драма, от всичко си имаше. Бих казала, че сериала е много добър и си заслужава гледането :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мненията до тук и за мен това е СЕРИАЛА НА 2012 година - БЛЕСТЯЩ, ЗАБАВЕН, ЧАРОВЕН  :bow:

И макар, че няма как да си го "присвоя", определено това е МОЯ сериал. Радвам се, че го намерих. tongue.gif
Зареди ме с много усмивки и положителни емоции .  Никой не ме издразни от героите, бяха ми истински и симпатични от начало до финала /и учудващо за корейски сериал последователни и изказващи чувствата си, никой не измени на себе си, може би затова съм толкова доволна /  :yes: . Благодаря за труда на преводачите! :thanks:

Моят # 1 сериал в класацията ми на сериали :icon_sunny: Невероятни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам :D ,страхотен , различен и класен сериал .Невероятни актьори ,талантливи и красиви и много естествени .

Забавлявах се много през цялото време ,много смях ,малко сълзи и щастлив финал .Гледайте задължително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...