Jump to content

Recommended Posts

Както самият той каза - фактът, че жена, която е обичал, не му казала за детето, а е избягала, означава, че не го е сметната за достатъчно добър. С тази си постъпка той става недостоен да бъде баща в очите на другите, което наранява достатъчно гордостта му, че да не иска жената, която обича сега, да бъде с недостоен мъж. Това заглавие не е случайно... :). Да не говорим, че след като досега е живял без да носи отговорност за семейство по свой избор, се налага да поеме такава за един миг.

 

Но това не е оправдание, че не й даде право на избор. Такива неща не се решават еднолично, особено ако обичаш човека отсреща. Да решаваш вместо друг, и то здравомислещ човек, не те прави по-достоен, а по-голям страхливец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но той кога ли го е правил досега за нея :)? По принцип образът му е на доста деен и целенасочен човек, който доста бързо решава повечето неща и се налага, така че в случая също не беше изненада. Щеше да ме учуди, ако вземе да се колебае и да обсъжда с нея как биха разрешили ситуацията. Ако не беше наранен толкова, можеше да измисли нещо по-интересно, но в болката си хората не са особено разумни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този развой на сюжета никак не ми харесва и просто оплескаха цялата първоначална идея на сериала да бъде една страхотна комедия. Наистина смятах, че това ще е номер 1 комедиен сериал за 2012 г. Обаче с тази драма, която заложиха преди края направо са на път да ме откажат от понататъшното му гледане. Корейците просто не могат да живеят явно без драма. Много жалко. Развоят на сюжета даже и с извънбрачното дете можеше да бъде къде по-добър, смислен и дори забавен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че нещата скоро ще се подредят и няма да има кой знае колко драма...Хаха то се очертава и интересно да е миналото около Со И Со ...хах там има нещо около нея и майка й. Аз си следя най-много двойката Адвоката-Меари.....те просто всеки път са ми интересни, а Меари никога не се отказва, нея и новопоявил се син не я плаши :lol: :lol: Според мен самата драма предразполага освен към комедия и към романтика, драма и т.н. Иначе няма да е интересно, без някоя драматична случка, която да връхлети любимите ни герои :lol:

 

Един поздрав от Оста, песента супер много ме зариби ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си следя най-много двойката Адвоката-Меари.....те просто всеки път са ми интересни, а Меари никога не се отказва, нея и новопоявил се син не я плаши :lol: :lol:

 

То такова чудо мож' ли го изплаши...

Онзи ден се чудих по въпроса. В Корея нямат ли ограничителни заповеди? Ако те преследва такъв нахал, изкарваш една такава заповед и се местиш нейде в Африка (ще се озори, докато те открие). То вярно, че и адвокатът не е много наред, ама тя просто чупи всякакви рекорди по нахалство и досаждане.

Вероятно идеята е да разсмива, но честно казано, малката ме плаши яко... На запад такива като нея ги освидетелстват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ле ле,не мога да отлепя от тоя сериал!!!До 7еп.съм.А тия четиримата са големи скици!

Ааа,минавайки бегло по коментарите ,ми се мерна някакво залагане за това,кой е бащата на младока.Не знам защо,но аз веднага си помислих за Те Сан!...Ще видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уху ето едно привю към 15 серия...хах повече от моята любима двойка (надявам се) :) Историята се заплита, хах но физиономията на Колин :lol:

 

И вижте какво открих в нета, много е добро

 

tumblr_m7364uKCZk1ryh54po6_500.jpg

tumblr_m7364uKCZk1ryh54po4_1280.jpg

 

 

Eдно клипче с любимата ми двойка и песен от оста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,след 8 еп.си променям мнението...май нито един от четиримата не е бащата!

Дали пък след всеки еп.ще го променям...е това вече е интересно!Браво на сценариста до тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, с тия локуми ще ме довършат.... защо им трябваше?

 

При все глупостите около главната двойка все повече си харесвам богаташката. Ще ми се да покажат вече какъв е нейният проблем и изобщо как и защо са се събрали с оня развейпрах. Не знам как му търпи простотиите, ама пуста любов, какво да я правиш?

Също ми харесва как се развиват нещата с голфаджийката и Те Сан. Май започнах да й разбирам и на нея мотивите и малко ми се издигна в очите.

 

Отделно да отбележа триото чичовци и "посрещането" на Колин. Няма такива сладури, ей! :lol:

 

Меари, Меари... Не е лесна и твойта, моме! Ц, ц, ц.... Докрай ще я върти на шиш тоз човек, грам жал няма.

 

P.S. Някой може ли да ми обясни с какво точно тази Ън Хи е успяла да привлече и 4-та? Гледам, гледам, и все имам чувството, че за друг човек говорим. Тази просто с нищо не блести...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, с тия локуми ще ме довършат.... защо им трябваше?

P.S. Някой може ли да ми обясни с какво точно тази Ън Хи е успяла да привлече и 4-та? Гледам, гледам, и все имам чувството, че за друг човек говорим. Тази просто с нищо не блести...

На мен ми се струва, че от 14 серия рязко се смени начинът на поведение и стилът на изразяване на героите. Все едно са вкарали втори сценарист за сапунестата част. Това може да обясни резките скокове в сценария и ужасно тъпите реплики на героите, които нямат почти нищо общо с предишните серии. Най-ярък пример - безумно идиотското изречение "Това е бившата ми приятелка, а това е жената, която загубих." Как точно я загуби след като лично той й би шута (с не по-малко безумни изречения)? Сигурно някой ще намери обяснение и на това. :D

Ако си спомниш от какво можеха избират четиримата преди тази Ън Хи да се появи.....Може и да мине за обяснение с бонус "първа любов"-сиреч тогава все още много не са придиряли.

 

Превъртане, превъртане, превъртанеееее......... :(

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Превъртане, превъртане, превъртанеееее......... :(

 

В 16 серия не съм превъртал :) , отново се върнаха в руслото на филма . Има обаче промяна - пичагата вече няма на ревера ония смешни безопасни игли :) . Kim Ha Neu е мноого добра актриса - бас държа , че е завършила актьорско майсторство и то с медал - става за театрална сцена (за разлика от 80% от другите дорамни актриси може да "говори " с лицето си ) .Стискам палци за останалите 4 серии ..не искам да се разочаровам B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в 17-та серия главната продължава да ме дразни с това нейно

хленчене, потропване с крак и "Отоке, отоке". Все пак е 30 годишна жена,

не може да се държи така лигаво и по детски. Но не знам, може пък

корейските мъже да харесват такова държане. Сред жените фаворит ми е

богаташката - сериозна и разсъдлива. Иначе относно петорката мъже

нямам забележка, всички са прекрасни :wub: .

 

Струва ми е, че 20 серии са много за този сериал, какво още ще измислят

в останалите 3 серии, не ми е ясно.Дано е все пак нещо смислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в 17-та серия главната продължава да ме дразни с това нейно

хленчене, потропване с крак и "Отоке, отоке"... Сред жените фаворит ми е

богаташката - сериозна и разсъдлива....

Струва ми е, че 20 серии са много за този сериал, какво още ще измислят

в останалите 3 серии, не ми е ясно.Дано е все пак нещо смислено.

 

Напълно съм съгласна. Богаташката е невероятна жена, много ми хареса как скастри "племенника си" - много добър стимул му даде да се образова и да печели пари. :lol: В материален свят живеем, право си каза жената. Много е стилна, авторитетна, винаги действа много премерено и точно, говори с рязък тон, но само истини. Студена е, но има човечно отношение към другите. 3-те епизода няма да сбъркат, ако я дават по-често. Също и Колин. :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен главната Со и Су ме дразни как се държи още от първия епизод. Не е лош сериала хваща окото, мъжете са супер, другите жени също, но Со и Су е ужасно превзета и не и подхожда въобще това поведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Ким Ън Сук е била болна или в отпуск и сценариите на 14, 15 и 16 серии са ги писали хора хванати от улицата. В 17 серия Ким Ън Сук се връща и като е видяла какви са ги надробили се е хванала за главата! И затова се налага с едно изречение-кратко и ясно, да анулира простотиите досега. Главният герой си го каза: "извинявай, че се държах като идиот и правех неща, които не трябваше да правя, и аз не знам защо."

Наистина е добре да обърнат повече енимание и на другите сюжетни линии. А колкото за въпросния Колин-на него отдавна му изтече лимита за показване. :D Той въобще изпадна от действието, което е само за добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен главната Со и Су ме дразни как се държи още от първия епизод. Не е лош сериала хваща окото, мъжете са супер, другите жени също, но Со и Су е ужасно превзета и не и подхожда въобще това поведение.

Абсолютно съм съгласна с Вас - такова инфантилно поведение, циврене, скубане на коси и пиянски истерии са напълно недопустими за жена на зряла възраст, учител по етика при това. Понякога и на нас ни е идвало в определени моменти да си скубем косите от отчаяние, но не и така, както в този сериал. За младата Меари донякъде мога да отдам подобно поведение на липсата на зрялост, опит и непрестанна закрила от страна на любящ брат, но все пак корейците се гордеят със своята емоционална сдържаност, да не кажа-консерватизам.

Наистина е трудно за разбиране (поне за мене) подобен дуализъм в характера на Со И Су-в училището я показват като зрял и опитен педагог, добър психолог и възпитател, а в личния си живот е сякаш неуравновесена, несигурна и инфантилна жена. Естествено, всеки си има по две страни на характера, които показва при социални и интимни моменти, но те не са чак толкова полярни, както е при тази дама. Наистина е дразнещо такова поведение. Но това е мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласна с Вас - такова инфантилно поведение, циврене, скубане на коси и пиянски истерии са напълно недопустими за жена на зряла възраст, учител по етика при това. Понякога и на нас ни е идвало в определени моменти да си скубем косите от отчаяние, но не и така, както в този сериал. За младата Меари донякъде мога да отдам подобно поведение на липсата на зрялост, опит и непрестанна закрила от страна на любящ брат, но все пак корейците се гордеят със своята емоционална сдържаност, да не кажа-консерватизам.

Наистина е трудно за разбиране (поне за мене) подобен дуализъм в характера на Со И Су-в училището я показват като зрял и опитен педагог, добър психолог и възпитател, а в личния си живот е сякаш неуравновесена, несигурна и инфантилна жена. Естествено, всеки си има по две страни на характера, които показва при социални и интимни моменти, но те не са чак толкова полярни, както е при тази дама. Наистина е дразнещо такова поведение. Но това е мое мнение.

Абе, вие жените, сте опасна работа! Значи може главният герой 3 серии да се държи като п...17 годишен ученик, изведнъж разбрал, че гаджето е бременно и да върши един куп малоумия, защото уж бил изпаднал в голям шок и ужас (уж много препатил, на 41 години, а изпадна в ступор от една обикновена ситуация). Обаче приятелката му, която той три серии прави на маймуна и разиграва по най-долния начин, нямала право да си изразява чувствата както намери за добре?! Да не би всички ние да си прехвърляме неприятностите от личния живот в работата? Всеки се справя както може-един плаче и пие, друг бие, трети...прави нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма лошо, бе - да се тръшка как си намира за добре. Къде пише, че хората нямат право да се дразнят? :)

И на мен ми прави впечатление, че само бие с крак по земята и пръхти като кон. Богаташката също има своите проблеми, ама се държи на положение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няко схвана ли кога трябва да излезе 19-ти епизод?

 

И въобще някой може ли да ме обясни защо Jang Dong Gun е окльощавял толкова?

Дали е заради филма или... абе май там всички звезди окльощавяват с годините.

Всеки случай, изтеглих и изгледах първите десетина епизода на един дъх, като ги почнах на български. И после взех да ровя да ги намера на руски. Да, разводниха и развлачиха нещата около разкритието с младежа, дума да няма. И какво от това? - в момента ровя с готовност да го гледам на английски. Или дори направо на корейски...

 

Каквото и да си говорим, това си е събитието на сезона в този жанр. Хайде да излизат и следващите епизоди, че вече не ме свърта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...