Jump to content

Recommended Posts

..

 

Дали тази, която беше със сваляча от привючто не е майката на Колин и първата им обща любов :D

 

 

ДА - това е мадамата - с трибуквената , странна фамилия

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми тъжно за Мери(аз така си й казвам),много ми е интересно ще имаме ли развитие там.Голяма сладурана е,а и ми харесва как играе.

И 10 епизод приключи интересно,не можах да намеря превю на 11,може още да не е излязло.Който го намери моля да сподели тук :rolleyes:

Този сериал много ми харесва и пак бих го гледала и с български букви,затова и благодаря на тези,които се грижат това да стане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, голяма зарибявка. Тръпката е същата както беше при "Искам романтика 1" С нетърпение чакам всеки епизод. Харесват ми всички типажи и се смея с тях от сърце. А Чан Дон Гън доста е изхърбавял милият, с какво ли ги хранят всички. Но определено пак си ми остава любим персонаж :inlove: .... абе всички ги харесвам, никой няма да върна :lol2: Благодарности, че превеждате сериала, заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медиите пишат , че 10 епизод е счупил всички рекорди (20.3%) , там смятали , че никой сериал не може да достигне 20% гледаемост :) , явно не само на нас харесва..дано само не започнат да теглят ластици по корейски обичай (всъщност трудно е на режисьора - има материал за поне 2 сериала и монтира ли монтира= та чак понякога се опитва да ни забърка с това какво иска да каже :) )

 

Kim Ha Neul "щракната" в кафене и уж без фотошоп

4180-kim-ha-neul.jpg

като гледам разликата от сериала е само липсата на телефона с размер "соц.баничка"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сериал направо разбива, хора. Бях гледала само първа серия и бях решила да си го оставя за десерт през отпуската, обаче... не се издържа на такава зарибявка. Това е нещо, което никой не трябва да пропуска, в момента даже не намирам думите, с които да опиша как му се кефя. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Медиите пишат , че 10 епизод е счупил всички рекорди (20.3%) , там смятали , че никой сериал не може да достигне 20% гледаемост smile.gif , явно не само на нас харесва..дано само не започнат да теглят ластици по корейски обичай (всъщност трудно е на режисьора - има материал за поне 2 сериала и монтира ли монтира= та чак понякога се опитва да ни забърка с това какво иска да каже smile.gif )



Ами и аз не съм очаквала такъв голям рейтинг, но ако трябва да сме честни сериалът е страхотен и е нормално да впечатлява хората. Забавни диалози, новаторски подход, добър избор на актьорския състав- всичко те влече към него, а аз след изгледаната 10 серия и като видях, че няма привю за 11, останах леко разочарована biggrin.gif просто защотото привютата ме крепят до другата седмица.Много интересно какво още има да става, дано да продължава да е толкова забавен и интересен както досега, охх а за снимката на Ха Нъл, тя си е хубавка, но на тази снимка ми изглежда, като някое малко момиченце biggrin.gif Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медиите пишат , че 10 епизод е счупил всички рекорди (20.3%) , там смятали , че никой сериал не може да достигне 20% гледаемост :) , явно не само на нас харесва..дано само не започнат да теглят ластици по корейски обичай (всъщност трудно е на режисьора - има материал за поне 2 сериала и монтира ли монтира= та чак понякога се опитва да ни забърка с това какво иска да каже :) )

 

Тайната градина държеше стабилно над 30% , а последните серии стигаха 38-40% гледаемост. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сцената между адвоката и Мa Ри на улицата. Как хукна той при нея от страх, че ще я блъснат. Харесва си я той, колкото и да се дърпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много ми хареса сцената между адвоката и Мa Ри на улицата. Как хукна той при нея от страх, че ще я блъснат. Харесва си я той, колкото и да се дърпа

 

 

Да и на мен.Интересно ми е дали ще задълбочат тяхната история.Чудя се в сериала колко години им е разликата и дали ще може да устои на изкушението :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бас лова, че рейтинга ще се увеличава, типично по корейски...

Но, драмата го заслужава, ако продължава с това темпо и хил. Не, 4-мата чичко-откачалки го заслужават и техният бро-манс :28558: .И, мацките покрай тях, пък

заформят романса. И, сценаристката, барабар с режисьора, и екипа го заслужават. Въобще, доста неща със стойност и забава кефят тук, дотук, честно!

Заслужава да се гледа!

 

Аз, не се тревожа за задълбочаването, въпреки разликата във възрастта, развръзката между адвокатчето и "малката" е сигурна. Няма да може да устои на

изкушението, но да започва да го "мъчи ли" ли вече тя? :lol2: Време е..за малки, женски, номерца. Докато съм на Meari вълна, да споделя..нейният "гардероб"

е типично момичешко - корейски и очарователен за лятото. Момичета, има добри попадения! Споделям :D .

tumblr_m66cwasHAR1qfsxqto1_500.jpg

Не, че Ким Су Ро, момчета, не си струва, "копирайки-имитирайки" Джи Драгона в градинката на университета Хоник, но вие..внимавайте със скини гащите :lol2: :lol2: :lol2:

 

tumblr_m653jvfPP61rwimnfo1_500.jpg

 

Трябва да направя пост само за модата и цветовете в този сериал, но не ми обръщайте внимание... :28558:

 

Добрите хора пуснаха и песните дотук. Ако има желаещи - свалете OST 1.

 

 

01. 가슴이 시린 게 - 이현(8eight)

02. High High - 김태우

03. 사랑...어떡하나요 - 양파

04. 아름다운 말 - 전근화(M시그널)

05. Everyday - 박은우

06. 널 보면 말이야 - 견우(M시그널)

07. You Are Everywhere - 빅베이비드라이버(Big Baby Driver)

08. Spring I Love You Best - 빅베이비드라이버(Big Baby Driver)

09. High High(Bossa Nova Story)

10. 가슴이 시린 게(Piano Ver.)

11. 사랑...어떡하나요(Inst.)

12. O.S.Love

13. You Are Everywhere(Guitar Story)

14. Everyday(Comic Story)

15. Smile(Feat.Jay Kim)

 

 

П.с. Дано излезе и варианта на песента на плейбoйчето за серенадата на жена си, от 9-ти еп. Честно, И Джонг Хьок ме изненада приятно с широкия и приятен глас.

If you come into my heart, я обожавам и съм я слушала в толкова варианти и изпълнения, но ме впечатли и тук. Браво, ще го гледам в Go Show, щом и там е пял.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките,голяма сладурана е малката,но адвокатчето много се дърпа и май ще устои и до края.

 

И 11 епизод ми хареса,всъщност като се замисля за мен досега са нямали слаб епизод.

Момента в колата,където нашичкия трябваше да избере между любимата и Бети беше смешен :) Милият не искаше да нарани чувствата на Бети :lol:

Синчето и то ще се намеси,но кой ли ще се окаже щастливецът-баща :huh: за зла съдба сигурно ще е нашичкия и може и да се объркат нещата.

 

Като гледах превюто за 12(въпреки,че е без англ.субки)ми се стори също интересно,пък да видим.Очаквам го с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четиримата главни са големи образи, много стилно ги обличат,

голямо удоволствие е да ги гледам как спорят помежду си. И всяка

серия започва с нещо забавно от техния съвместен живот. Много харесвам

такива приятелства било между мъже, било между жен!! 11 епизод завърши

много интересно, явно скоро ще се разбере кой е таткото на това

прелестно момченце :tongue: . Чакам с нетърпение продължението довечера!

Много зарибяващ сериал, харесва ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четиримата главни са големи образи, много стилно ги обличат,

голямо удоволствие е да ги гледам как спорят помежду си. И всяка

серия започва с нещо забавно от техния съвместен живот. Много харесвам

такива приятелства било между мъже, било между жен!! 11 епизод завърши

много интересно, явно скоро ще се разбере кой е таткото на това

прелестно момченце :tongue: . Чакам с нетърпение продължението довечера!

Много зарибяващ сериал, харесва ми!

 

Такова приятелство между мъже е възможно , но само ако са баджанаци (явно и тук случаят е такъв) - познато отколе в природата , а и от личен опит мода го потвърдя (както и всеки живял в студентско общежитие с голямо количество "ж.ж.материал" )

... такова приятелство между жени ..не ми е познато (там цакането трябва да е много голямо) :D

сериала ни показва колко са израстнали корейците - стават все по-привлекателни за неазиатският свят (не видях нито един сърдит родител ,улична мизерия , банди с пишлемета..явно занапред това е са указанията -> "светът трябва да ни харесва , както харесва нашата електроника и пр."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал много ме радва, какар да съм до 2 епизод. Започна много интересно, но предусещам, че ще става още повече, актьорите са ми много симпатични и големи образи. Чакам с нетърпение другите серии. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова приятелство между мъже е възможно , но само ако са баджанаци...

А какво би станало, ако си я бяха харесали и 4-мата? Не знам, но там където има намесена жена между мъже - приятелството бяга през прозореца... Поне моите наблюдения са такива, а много рядко си е струвало, да не кажа - никога. Не знам какво дефинираш под "баджанаци" точно, защото аз съм я чувала тази дума да описва 2 положения. Кое от кое по-интригуващо. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво би станало, ако си я бяха харесали и 4-мата? Не знам, но там където има намесена жена между мъже - приятелството бяга през прозореца... Поне моите наблюдения са такива, а много рядко си е струвало, да не кажа - никога. Не знам какво дефинираш под "баджанаци" точно, защото аз съм я чувала тази дума да описва 2 положения. Кое от кое по-интригуващо. :lol:

Условията да си останат приятели е - да са на едно ниво доколкото може (всъщност разликата в нивата озлобява "нисшите душички")- за интелект говоря :)

- дълбокото познанство да е "тайм шеринг" - т.е. не едновременно (ето тук е ролята на жената - има такива жени и в историята)

- да са от джентълменско тесто ( да обичат да играят и да могат да губят - джентълмен според мен е човек , който може да губи...представи си игра на бридж 2 денонощия без сън :D )

А сега за ситуацията във филма - общата им дружка явно отлично ги познава и знае кой всъщност е "баш джентито" - шавливият пич от бара,защото е избягала преди години точно от това - да не избухне локална ядрена война и отива при него , за да и намери "запалката" (младото момче , което е голяма симпатяга всъщнност).Ще има смешни военни действия в сериите до края и ще го откарат женските героини ..нали все пак войната си е забавление за мъже,жените не би трябвало да гледат и залагат на бой между петлета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ако бях пушачка сега поне четири начина щях да знам за спиране на цигарите :) Опасни са,големи шемети :lol:

Пак завърши интересно серията и нямам търпение да видя какъв отговор ще получи нашичкия.

 

Адвокатчето може и да вземе лекинко да поддаде,особено като знае,че младежчето е в апартамента при малката.

 

Скоро очаквам да се появи и майката на момчето и тогава вече ще се оплетат нещата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...