Jump to content

Recommended Posts

Е, бравос!! Значи и български участник си имаме... супер!!! :yes:

Английският на богаташката верно и беше ужасен, не спънат ами не знам как да се изразя... чак неестествен за завършил в САЩ. Нашите първокласници по-добре говорят...

:-) и все повече ме дразни с поведението си... то бива злоба, ама чак толкова...

Младежът направо ми изпълни душата... какъв е чистник... :rolleyes: и подреден... Да бяха всички мъже такива...

Много ми харесва сериалчето :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз съм и гледах снимки преди операцията още преди да почна тоя сериал както казах вече понеже ми стана интересно какво толкова има да обсъждат, но и преди тях пак си е добре ама сега хептен обира точките. :rolleyes: Иска ми се да се развие като актриса и ако не следващият то по-следващата драма да я гледам в главна роля. На английският й почти нищо му няма имайки предвид как ломотят болшинството корейци в сериалите.

 

Иначе за тези серийки повече от доволно докторчето е поел в насоката, която му се полага още от сега... толкова не съм злорадствал отдавна на нещастието на второстепен герой, а предвид тийзъра за 7-ми епизод ще става дори още по-добре и така му се пада на тоя мазник (evil).Оная лелка се очертава да обере точките обаче за приза "най-голяма усойница" в сериала с отношението й към мойта любимка и как се опитва да прави Джи Ан за свое протеже и кой знае как ще реагира, когато разбере за "тумора" и че човека, който е избрала за ръководител ще трябва да взема отпуск по майчинство. Чакам с нетърпение тъста и тъщата да разберат кой всъщност им е зет и да избухне бомбата понеже явно татенцето ще получи инфаркт предвид как го гледаше подозрително в асансьора и с коментарите след това. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се отчета, че изгледах и 6-та. Тоя сериал си е голяма краста... както и да го въртях да се натрупат поне 3-4 серии, не можах да се спра да не я изгледам. Само да кажа - и аз искам такъв мъж! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се отчета, че изгледах и 6-та. Тоя сериал си е голяма краста... както и да го въртях да се натрупат поне 3-4 серии, не можах да се спра да не я изгледам. Само да кажа - и аз искам такъв мъж! :D

Те съществуват само в сериалите! :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те съществуват само в сериалите! :tongue:

Да, ама пък затова правят такива сериали като този страхотни! И лютата манджа си я биваше, и излъскването на апартамента, че и чувствата, които се заформиха у нашето момче. Ура за Льольото и браво на него. :P А докторчето взе да ми се оформя негативно в мозъка... след 6-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе как пък ме видя :lol: , нещо ми се беше залепило на клечките и гледах дали е ориз или някоя гадост :huh:

да не би да знаеш нещо свързано с караоке за мен? :rolleyes:

...

Е, как? Ти си нашата гордост. Много се радвам като имаш нови изяви и следя с интерес. :P Нищо не знам, спокойно. Това беше невинно предположение, защото ми се струва далеч по-забавно от бизнес обеди с гадни манджи. ;)

 

В началото на епизода Докторчето чак ми стана симпатичен, защото се поставих на негово място. Много добра игра показа по време на сцената, когато Джи Ан му призна. Чак аз се затормозих да го гледам как се опитва да потисне вътрешните противоречия, които го връхлитат; наранената му гордост; разбитите надежди. Получава печат "Червена пчеличка" в бележника от мен. Май не трябва да овалвам толкова старателно в катрана. Все пак човекът гледа собствения си интерес, а и е убеден, че този интерес е общ и за двамата. Той към момента не е сигурен дали тя не го харесва; невъзможно ли е да го заобича; не знаеше, че има съперник, нито колко сериозен е той. Нереално и тъпо е да очакваме да се беше отказал при това положение.

Чест им прави, че адресират проблема със законовия статут на абортите, а няма само "аху-ихи" в сериала.

Не мога да си представя какво се върти в главата на Джи Ан, а тази нейната приятелка са й ампутирали чувството за такт. Аз вярвам безрезервно в Льольо и той оправда очакванията ми. Много бързо си свери часовника и започна да прави каквото се очаква от него. Да беше малко по-прозорлив, за да се усети какви неща й се въртят из главата на Джи Ан.

 

Има и в реалния живот. Ама 100% са грозни. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Има и в реалния живот. Ама 100% са грозни. :lol:

Далеч не всички. Ма са отдавна заети всичките, които познавам. :lol:

 

На доктора също не му е лесно, дет се вика като срещна друга достатъчно дебела глава, взе, че се влюби. А и няма как да знае кой е таткото и каква е хавата там. Така че не мога да го съдя и даже не му се сърдя за бъдещото вмешателство между нашите двама млади. Държи се мъжки, даже ми допада на моменти. И като мъжко момче все пак ще се опита да помогне на жената, която обича, по един или друг начин. Още си му пазя и точките от дебата, освен ако не вземе да направи някоя особено голяма простотия.

 

Приятелката е мегакуха лейка, признавам й го. Ако има награди за "Тъпа пача" на 2012, тя безапелационно ще отнесе и 1, и 2, че и 3 място едновременно. По-противна дори от злодейката, а това е трудно. Мога още да й сипвам, ама не ща да си развалям настроението.

 

Льолчо мамин ме изненада, че не са го направили тъп до безобразие. Малко наивен и неопитен (макар и на 27) е добре, но дотук показа набито око и таланти колкото искаш. Ако не решат да ни прецакат сценаристите и запазят досегашната нишка, накрая ще стане мъж за чудо и приказ. Или мама за чудо и приказ, че то при тях е ясно кой носи панталоните. :D Бих се радвала обаче да видя как той става мъжа в къщата, а тя да омекне малко и да свали гарда. Ще е свежо разнообразие. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се радвала обаче да видя как той става мъжа в къщата, а тя да омекне малко и да свали гарда. Ще е свежо разнообразие. :)

:up:

Веднага съм готова да се наточа за следния финал:

Джи Ан зарязва работата в компанията, за да се посвети изцяло на грижите за малкатата принцеса и мъжлето (сигурна съм, че ще е момиченце). Грижливо ще сгъва чорапите по двойки, докато бърка яденето на печката. Дядо ще играе с малката на двора и по цял ден ще рисуват обувки. Вечер ще посрещат главата на семейството от работа с целувка на вратата, а той ще подиграва Джи Ан, защото пак е пресолила манджата. Льольо е новият супер успешен CEO на фирмата, наследил жена си. Все пак за 14 епизода той става супер-мега талантлия дизайнер на обувки, дори Кристиан Лобутен се отказва заради него към 19-ти епизод. После и Черешка разбира, че няма да го бъде, към 20-ти епизод най-накрая се научава да псува, удря му една "майн@" и се връща в Америка. :lol: Докторчето се влюбва в кухата й приятелка и осиновява малката й сладурана. Това е страхотно, защото най-накрая детето ще има поне 1 нормален родител. And they all lived happily ever after!

Нещо ми липсва обаче... А, да и Хиро се маже със сметана. :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави гига-, тетра- и ултра-. :lol: А това Черешка от къде се пръкна, се каня да питам от няколко дни? Другото по сценария ме устройва идеално. Ма айде поне Лубутен да остави на служба, че таз световна империя трябва някой все да я управлява, когато нашия е с фамилията на почивка в Бора-Бора.

БТВ, къв е тоя садизъм към доктора? Каквото и да направи, колкото и гадно да е, никой не заслужава такова чудовищно наказание като тая скочубра за жена.... Верно, язък за детето, ма то отишло зян още от рождението си, та.... Мдам.

 

 

JJ ако не може сам, ше го намажа аз. Само да доди, ще го уредим и с ягодки, ако трябва. И компания може да си доведе, да не му е скучно. ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спиди-то, хич не мислиш за мен. Как се очаква сега да легна спокойно? :lol: По ред на номерата:

1. Черешката дойде от това, че като се появи за пръв път мацката беше с бяла рокля на черешки и не мога да й запомня името.

2. Може и той, може и Маноло Бланик да наглежда империята, който дойде.

3. За Доктора си права, имайки предвид, че взе да ми става симпатичен. Дето викаш, малкото много прилича на майка си и явно вече е непоправимо увредено. Може би е безсмислена тази жертва? Трябва да му измислим нова партньорка. С Черешка как ги виждаш?

 

Нямаш грижи, осигуряваме ви една вила на Бали и шампанско. Само му кажи да ми извика за мен един произволен член от JYJ/ДБСК, по възможност Мики, ама който е свободен сега. Ти ако искаш вземай и останалите 3-ма. :lol:

Хахахаха. Хиро поне за гърба, ако не за друго, трябва да му помогнеш. Ама защо да се ограничаваш? :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oмо, аз се махам, че тук вече не е за мъже. Отивам да си правя пластична операция, за да угодя на любимата си Кака и papushinka, а след това ще се намажа със сметана за обща консумация.

 

"[#103128] Администратор е ограничил броя нови мнения, които можеш да пускаш в определен период от време. Моля изчакай 5 секунди преди да отговориш на тема или пуснеш нова." :o А това как да го разбирам?

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........

Приятелката е мегакуха лейка, признавам й го. Ако има награди за "Тъпа пача" на 2012, тя безапелационно ще отнесе и 1, и 2, че и 3 място едновременно. По-противна дори от злодейката, а това е трудно. Мога още да й сипвам, ама не ща да си развалям настроението.

...

=Т.О.Ч.

..всъщност си мисля ,че едни 30% от "захранването"(други % от брендове-смартфони,авто ,козметика,хотели) на един сериал в РК се дават от някакъв специален комитет "по-горе" в правителството и тука темата е абортите , "на колко години да родим" ,младите мъже да се вземат в ръце (т.е. да си бръкнат в гащите) .Това е типично азиатско спускане на цели.Та за горната "Тъпа пача" = някоя група има такива възгледи и си я оризиляват B)

 

>> злодейката всъщност се справя добре , ако е 21годишна...очаквам до 2-3 години да направи удар ,защото се вижда ->има някой зад гърба и .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Льольо добре се справя до сега,но каква каша ще забърка с злобната черешка,та чак не ми се мисли. :lol: А когато разбере,че има и конкурент,майко мила ще започнат едни съмнение относно кой е бащата на детето.Иначе най- беше интересен в асансьора с родитилите на кака,равен няма - кой го би по корема да казва от къде ги познава,че взе да имитира даже баща ѝ,абе льольото си е льольо.Голям майтап ще падне когато бащата на Джи Ан разбере кой е той всъщност,нали направи много "хубаво" впечатление. :lol:

Докторчето по си и приляга ,как и да го мисля-на възраст,на акъл,има си професия човека,а и си я обича,с една дума-си тежи на мястото.Дано не се откаже от нея,по дълго да се задържи,защото ще има нужда от него,че с това пешлименце,горко ѝ.

 

Нико,ти си нашата гордот,гледам,гледам от теб по левент и хубав няма не,че си си наше чадо,това е истината. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте си хортували тук и сте развили историята, а аз чак сега да видя!

Абе, то докторчето верно зрял, с професия, тежи си на мястото, подходящ е човекът, ама на мен така или иначе той ми се заформи негативно в главата за след шеста и това е положението. :lol:

Само си представям, примерно,

 

как без дори да я попита в един момент ще тръсне пред родителите и ще излъже, че детето е от него... от доброта демек, да й помогне уж... Ама, когато се касае до дете, нещо го раздавам старомодна - не може да разделяш дете от истинския му родител. Един куп такива сценки ми се въртят... то настояване, то плювни по наш Льольо / ако разбере, де/, че не може нищо да даде на детето, то... аа, не искам да го мисля. B)

Рославче, ама нал` това чакаме от филма? Пешлименцето да се превърне в истински мъж! :)

 

 

А за Черешката,

 

ооо, става за партньорка на доктора, може, може!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Пешлименцето да се превърне в истински мъж! :)

 

 

 

Той докато стане истински мъж доста хляб ще трябва да изяде,а и в работата ще има да го подхвърлят като футболна топка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става все по интересно.Льольо разбра за доктора и се чуди кой е бащата. Джи Ан хубаво призна на родителите си, че е бременна ,ама как можа майка й да вземе да я налага. А тя горката, само се държеше за корема си. Много беше сладко като отиде на видеозон и после като нареди до своите обувки и малки розовки.Ама и края на седма серия не беше лош, льольо пиян хубаво се разприказва. Утре като изгледам и осма ,ще видя какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Eeeeeeха,как съм се смяла с двамата как чакаха Джи Ан пред входа. :lol: Какви ли ги говореше льольо на доктора,много се смееше,ама като видя кой чака всъщност веднага се покри.. :28558: А и как си фантазираше за онези двамата. :rofl:.Колко беше милия отчаян,уж се радва,че не е бащата,а всъщност съжалява.

Иначе се беше барнал много добре,приготви пръстен,готов за женене момчето,голям образ.

И аз ще гледам 8 епизод , а след това с руски превод поне да раабера за какво иде реч,че така само гадая. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...