Jump to content

Recommended Posts

преди малко гледах 5 еп., където бях, (дават ме замалко :)), но едвам дочаках да се видя, много скучна работа :lol: не е като К2Н, пистолети, автомати, бой ...

 

мислих се че Lim Soo-Hyang има много операции, ама видях една друга, приятелката на главната артистка, тя беше направо ужасна :blink:

Е, то не може само кютеци! Това за приятелката-за Ким Хе (Хьо) Ън ли става дума? Явно отдалече не личи толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм пристрастна (Ким Сун А ми е любимата корейска актриса), бих казала, че тя идеално се вписва в ролята си на бизнес-дама. Отива й, включително и токчетата. Ако не друго, дамите ще оплакнем очи откъм обувки.

Сюжетната линия ми е позната (не се сещам откъде). Ще видим накъде ще еволюира. Все пак е по-добре от последното превъплащение на Сун А в Scent of woman, въпреки че и този сериал ми хареса, макар и прекалено драматичен.

Младежът ми изглежда малко наивен за 27 (?!) години, доколкото разбрах. Гинекологът пък е малко натрапчив в историята. Класическото съперничество между работещото момиче и недостатъчно способната богаташка спусната по бащина воля ще ми дойде малко много май. Дано не задълбаят в интригите. Като цяло имам положителни очаквания :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюжетната линия ми е позната (не се сещам откъде)

На мен лично ми напомня на "What's up fox" в много отношения.Например:

 

 

1. Любовната интрига на кака с лапе.

2. Двамата прекарват нощта заедно още в началото на сериала.

3. Уж причината за т.2 е голямо количество алкохол.

4. И двете главни героини имат генекологични проблеми.

5. Съперника на лапето е лекар.

 

 

Хммм ама сега като се замисля те доста сериали имат подобни сюжетни нишки :)

Както и да е....Сериалът "What's up fox" има специално място в сърцето ми и силно се надявам "I do, I do" също да намери място там. За сега успешно се е устремил в тази посока, макар да се налага да си затварям едното око за някои неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Нико баце май я видях тая сцена дет са те давали там с костюмарчетата на масата, е то аз не те знам как изглеждаш ама то няма коя друга да е всичко друго е с азиатци само там дето Soo-Hynag имаше заседание и ви обясняваше някакви неща на английски на една маса. :D Значи си се записал верно в каста макар и като статист фактите са си факти - българското участие е на лице! B)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем че аз и само да гледах пак щеше да ми е добре. :D Последната ти снимка е най-добра тая актриса се очертава да е най-приятната изненада от целият каст дори ми е по симпатична от Сун А като гледам и не се дърпа за снимки както оня шушлек Сънг Ги. :rolleyes: Тъй че евала за снимките и дано да те пуснат още и за повече в действието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, и аз я гледах сцената в ресторанта! Бяха ти сложили 20 гр. ориз и ти с тъжна физиономия смучеше дървените клечки. :( А след това ви откараха нанякъде под конвой. Благодаря за снимките! :yes: Личи си как момичето е учило наизуст английските изречения! Ама нищо! Ако пак се видите й предай много поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусто любопитство. 5-и епизод е най-внимателно изгледан заради niko24. Сцената на масата я видях, но там има точно 4 човека, които са потенциално niko24 :). Упътване ми трябва за да разбера кой точно е нашия "агент". За малко сте се видяли със Сун А.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусто любопитство. 5-и епизод е най-внимателно изгледан заради niko24. Сцената на масата я видях, но там има точно 4 човека, които са потенциално niko24 :). Упътване ми трябва за да разбера кой точно е нашия "агент". За малко сте се видяли със Сун А.

Много е лесно-изгледай "Take care for us Captain" и "King 2 hearts" и веднага ще го познаеш! Подсказка-другите са ниски и грозни. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От любопитство изгледах и шести епизод, ама без субтитри и стана така, че сега доста неща не разбрах .Ji-An каза ли на доктора за бремеността си или не, че беше така омърлушен и съкрушен в началото на серията, въобще в цялата.И какво ли си говореха накрая. Мда с нетърпение, чакам буквичките.

Льольо взе да я подпитва дали е бременна, ама май още нищо не му каза тя .Но беше сладко, когато тя си представяше ,че ще има дъщеря и ще я учи да рисува ,а нашия младеж си представяше, че Ji-An или е добра домакиня и му готви, или той е домакина, а тя работещата и командваща жена, а дядото дундурка бебето

4892279z.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh:dido100, какъв жокер ми даде?! За ниски, ниски са всички като са седнали. Оризче пред всеки има. niko24 , че е най-симпатичния ми е ясно. Обаче пак не разбрах кой е :lol:

 

"Take care for us Captain" гледан текущо. Но постфактум от темата тук разбрах за българското участие и не съм отваряла повторно сериите.

 

niko24 е разгадан след помощ от другарче, така че вече съм спокойна. Държах на монитора спряно видеото от 5-а сериа точно на сценката :D в очакване да ме избавите от любопитството ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз току-що прилежно довърших 5-та серия и също като michaela държах спряно видеото на сцената с масата.

Ей, казвайте веднага кой е Нико и не ми давайте жокери..., че аз още така и не съм разбрала, макар че внимателно изчетох коментарите по въпроса.

Нико, да не си този със сивия костюм, бе? Другите бяха в черни, ако си от тях, докладвай веднага - от ляво, от дясно, кой подред и т.н. :lol2:

Леле, младото маце така бавно го дъвчеше английския, една дума, цяла вечност.

И горката наша любимка, как едно нещо не намери да напише в тефтера в полза на бебето, страната "против детето" сигурно я изписа с над 20 причини. Младока пък дори не знаеше какво представлява тази снимчица, добре че го светнаха! В кадрите накрая от следващия епизод, бяха превели как я жали да не носи тежко. Значи милият започва да става грижовен бъдещ татко. :lol: Става все по-интересно...

Ей затова мразя да гледам сериал в движение, идваше ми от нетърпение да изгледам и шеста, ама и да я бях изгледала нищо нямаше да разбера... Дано субките излязат по-бързо. :)

А, бандата тук, дето вика за Льольо, да знаете, и аз съм за него, ха-ха! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че Льольо си е връхта! Найш къв страшен тати ше стане накрая? :)))

 

А това за форумната звезда сме го дъвкали в темата на Краля. Ето го.

578577_3425761675150_1003515704_33143171_1925743_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, мерси, speedy! Страхотно, даже и снимка си му постнала, благодаря! :)

 

Не бях влизала в темата за Краля, че бягам като луда от бойни филми, ама заради българското участие явно ша са прежаля. :D

 

И аз това викам, Льольо ще си стане идеален татко. И много добре си стои даже до Сон А. Дори си мисля, че сценаристите нарочно са му изградили такъв образ - невинно и добро момче, което да влее малко живец в замръзналата й душа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако зависеше от Нико, няма да имаме сделка! Хич не можаха да го впечатлят човека с тоз' постен оризец, дето му бяха цопнали отпред. Загледах го, нещо си изследва по клечките, явно и те го заинтригуваха повече от мадамата със страхотно спънатия английски (завършила в Америка, нали...). :P Нико, другия път искам да ви вкарат за по една караоке вечер и да те видим в действие. ;)

 

Черешката е много превзета. Поне разбрах откъде черпи вдъхновение за пресъздаване на персонажа си.

 

Ugfntitd165.jpgserious_cat_is_serious.jpg

 

Льольо е много мил и грижовен, разбира се че ще бъде страхотен татко. И няма да дава на дъщеря си да пие. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тоз тати като го видях и какъв е къщовник, направо отсега му давам 100 точки. :lol: Още от тия два епизода като гледам човека си е готов, в кърпа вързан и с панделка на врата, сега ще има да я чака нея да се наумува ще ли го иска или не. Доктора ме притеснява как ще се намеси, ма не мога да му се сърдя, тая жена не бих я изтървала и аз на негово място. А и му давам шестичка за изказването на дебатите. Не е лек избор и за нея. Дотук много добро сериалче, дано се задържи така.

 

dimetra56, не знам доколко ще ти хареса Краля, силно ме съмнява да ти допадне, но и там има какво да се види. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...