Jump to content

Заповядайте в Стара Загора - Национална форумска среща


Recommended Posts

ДО ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ!

На 25 и 26 май Стара Загора ще посрещне фенове на Азия от други градове.

Няма конкретен повод, събираме се, за да се видим. :lol:

Ако някой иска да се присъедини - да заповяда!

На 25.05.2012 г. ще се съберем в бистро "Ритон" към 18:30-19:00 часа.

На 26.05.2012 г. - в китайски ресторант "Язия" към 12:30-13:00 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата национална форумска среща, а? Поздрави за инициативата! Жалко, че съм на бач тогава. Като нищо щях да се отъркалям до СЗ. :(

 

Съфорумци от цяла България, събирайте се, обединявайте се! Много сме, силни сме! :beer::xaxa:

 

П.П. Кажете къде ще се състои тази среща де. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много труден въпрос.

В любимия ни китайски ресторант ще сме на 26-ти, защото тогава ще дойдат повече хора.

За идващите на 25-ти ще мислим програма в движение... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравите, че сте ми обещали да се съберем отново като се върна есента. :lol: Иначе... :mad2:

Желая приятно изкарване на тези, които ще присъстват и ще чакам за снимков материал...поне. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам с нетърпение сбирката! Наистина се оказа, че доста хора ще работят в петък, на 25-ти, но пък в събота са добре дошли :) Аз ще присъствам и двата дни :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се идва и на мен, но по принцип съм на работа. За мен няма делници и празници. Макар и да имам рожден ден тогава пак не е сигурно дали ще се освободя. Ако случайно пристигна на 25, предлагам да се съберем в ресторант Фенси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление от изявилите до тук желание такъв с кола няма, но за влак, ако сме повече наистина, ще е по-интересно. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които са проявили желание да пренощуват в Стара Загора досега, си намериха по-евтин апартамент в интернет...

Ако останалите не успеят да си намерят нещо, има и вариант за хотел...

Програмата все още е неясна и явно нещата ще се уточняват в последния момент. :(

Моля, желаещите да дойдат в някои от дните да ми пишат лично, за да се уточним...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм желаеща. Въпросът е, че не ми се идва сама и ми се ще да го уговорим с другите потенциални идващи.

 

Бтв, на колко път с влак е СЗ от Сф?

 

Около 2 часа и половина. Най-много 3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, мисля че си малко оптимист ако става въпрос до железница. Дори и с експреса на БДЖ му отнемат 3 часа и 40 минути, за да стигне до Стара Загора от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...