Jump to content

Форумни срещи във Велико Търново


Recommended Posts

Много набързо. Нека се поизчака още малко предлагам. Убедена съм, че има хора, които още дори не са видели темата. Ако и се окаже, че половината от нас няма да могат да дойдат, ще излезе накрая, че сме един-двама в интимна обстановка. Не, че има нещо лошо, де :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, живея във В. Търново, дайте да пием по бира някоя вечер, пък защо не и да заформим редовни форумни срещи, при повече желание и съфорумници! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпт приятели, Велики търновци организираме поредното корейско парти. На 14 май от 20,30ч. Мястото е Бар Мелон, който се намира на ул. Независимост No 21. Надявам се да се видим с някои от вас. Ще има кимбаб, царевичен хляб, яйчени кръгчета и десерт изненада до изчерпване на количеството. Ето линк за събитието, ако имате въпроси , пишете ми :)

https://www.facebook.com/events/875613175839903/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сервират и соджу значи работата спи! :D Ще се опитам да дойда тъй като Търново ми е близко - живея в Горна ама при мен зависи от нещата в работата него ден. Все пак ще гледам да цъфна тъй като се чудя какви пък са тея вашите к-партита, а и за разнообразие тъй като ще се пуска музика каквато дефакто слушам въпреки, че все още не съм баш навътре в к-попа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сервират и соджу значи работата спи! :D Ще се опитам да дойда тъй като Търново ми е близко - живея в Горна ама при мен зависи от нещата в работата него ден. Все пак ще гледам да цъфна тъй като се чудя какви пък са тея вашите к-партита, а и за разнообразие тъй като ще се пуска музика каквато дефакто слушам въпреки, че все още не съм баш навътре в к-попа.

И аз не съм много навътре в К-попа, тъй като корейската музика, която слушам е драстично бавна.Но съм подбрала уж хитове, заповядай ако можеш. Соджу няма за съжаление по предполагам обясними за всички причини (няма от къде), но ние не сме се отказали и търсим , търсим с надежда, следващото ни парти да има и соджу. Ако успееш да дойдеш, много хубаво може да питаш за мен, пък да се запознаем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах ми ще гледам се постарая начи се довлека ама квото стане..! ^^ Разбира се се шегувах за соджуто все ми е едно кво ще ям и ще пия въпроса е че едно такова мероприятие би могло само ме радва тъй като афинитета ми към азиатците в частност Корея и Япония и тяхната култура и музика са нещо вече перманентно в предпочитанията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да нямате соджу. Колко му е да си поръчате на някой от София - плащате си го+доставката и ви го пращаме към Велико Търново с който куриер кажете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година го проспах събирането, но пък по-предния път като ходих имаше соджу и успях да си опитам ^^

 

Обстановката мн ми допадна. Освен това се запознах със супер готини хора, които нямам думи да опиша как топлосърдечно си ме приеха на тяхната маса и вечерта беше култова. Надявам се тази година да се запозная с още някой съфорумец. Опитвам да убедя и приятелка, която не слуша азиатско да се присъедини. Ще видя колко ще успея. Във всички случаи, очертава се да е весело.

Радвам се, че събиранията в този клуб продължават :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да нямате соджу. Колко му е да си поръчате на някой от София - плащате си го+доставката и ви го пращаме към Велико Търново с който куриер кажете.

Аз личчно не познавам толкова близки хора в София , за да ги моля за това и нямам и идея от къде да го намерят соджуто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се наела да ви го свърша това, знам къде има соджу - в корейския ресторант, в корейския магазин, в лидъл... ще намеря все отнякъде и ще ви го изпратя, ей така, за идеята да имате и соджу на събирането. А и съм от вашия край, дори ще се прибирам, но от 1 до 7 юни ще съм там, на това събиране нямам физическа възможност да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се наела да ви го свърша това, знам къде има соджу - в корейския ресторант, в корейския магазин, в лидъл... ще намеря все отнякъде и ще ви го изпратя, ей така, за идеята да имате и соджу на събирането. А и съм от вашия край, дори ще се прибирам, но от 1 до 7 юни ще съм там, на това събиране нямам физическа възможност да дойда.

Много блгодаря за предложението , но май е вече късно за това. Докато намерите, да пратите, то е в четвъртък събитието. Но благодаря все пак за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам относно снимките от корейската вечер направени в клуба. Коя точно страница във фб трябва да следим/защото клуба има няколко/ за въпросните снимки и кога можем да ги очакваме да бъдат качени?

 

 

Иначе поредното страхотно събиране. Мн топло и приятно посрещане. Аз съм очарована от хората в клуба, които допринесоха настроението ни да бъде на макс. Послушах доволно корейска музика. Хареса ми, че тя не беше силна, за да можем да се чуваме с приятелите. Запознах се и с нови чудни хорица. Имаше и азиатско присъствие, което мн приятно ме изненада. Определено с всяка година събитието става все по-посещавано и очарователно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз да вметна само, че останах наистина доволен от това събитие и ми беше хубаво да видя хора със сходни интереси на моите да се забавляват, за което благодаря на rery и останалите от организацията на това мероприятие. Повечето от к-поп парчетата ми бяха сравнително непознати тъй като групите дето слушам от този жанр са сравнително малко на фона на по запознатите примерно като тези, които редовно пишат в тукашният раздел за тази музика, но все пак и мен ме огря тъй като си чух песни на T-ara и A-pink. Все пак това е маловажно де..аз тея песни мога си ги слушам и на плеъра ама съвсем друго е с други хора дето им се кефят колкото и аз.  Това, което правят малкото клубове като този обаче си е достойно за адмирации, тъй като малко или много популяризира азиатската музикална култура, а в нея има доста стойностни неща не само жанрово говорейки за поп-а.

Хм може би на света му трябва още един-два удара като добре познатият хит на Псай, че събития като това да не са чак такава рядкост дори и у държава като нашата, която не е точно крепост на стойностната музика като не визирам толкова липсата на к-попа, колкото присъствието на други стилове ако мога така да ги нарека, тормозещи ми ушите и мозъчните клетки от 90-те до сега... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за голямото забавяне, вината е изцяло моя, тъй като просто забравих. За интересуващите се, ето линк към снимките

 

Също така благодарим за хубавите думи. Стараеме се всяка година да сме все по- интересни, различни и да привличаме к-поп фенове на наша страна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...