Jump to content

Форумни срещи във Велико Търново

rery
 Share

Recommended Posts

Какво бихте казали да направим в някое заведение Корейска Вечер - ще слушаме корейска музика цяла вечер, ще се забавляваме и ще направим кратка пауза, където ще пуснем на голям екран Корейско филмче по наше желание. То и какво по-хубаво да си пиеш биричката, да си слушаме музиката и да гледаме Корейско кино като хората? Какво мислите?

Ех, студентка съм в Англия и скоро няма да се прибирам :( Все пак се радвам, че моят град става все по-корейски :) Пожелавам ви успех в начинанието :)

Добре дайте идеи за филми, които бихте гледали, ваша любима музика и края на месеца или най-късно началото на другия го имате! Може да кажете и на познати, които например не използват Ийстърн Спирит.

Да да аз имам познати и ще им кажа, о колко хубаво, ами хубаво е да се съберем или накрая на месеца или съвсем в началото на юни да послушаме малко музика заедно супер :)

Прекрасна идея. Около мен няма нииикой с когото да си споделям страстите относно Азия. Ако скоро не престана да надувам главите на приятелите си, които още смятат, че в Азия има само китайци, мисля че ще спрат да ме канят да излизам с тях laugh.gif

Нямам претенции относно филма, също и относно музиката. Що се отнася до тях, всеядно съм. Ако часът ме устройва с удоволствие ще съм на линия. Ако не успея пък, се надявам да повторите и потретите, все някога ще мога да присъствам smile.gif

Вижте, работя в един бар в града, ние така или иначе отваряме в 7-8 вечерта, няма как да стане по-рано. Датата мога да ви я кажа утре, вече ще зависи от шефа кога ще ни даде да го направим. И тогава може да изкоментираме какво ви се гледа и слуша. На мен ми беше много мъчно, че все още не се е направило такова нещо в града. А знам, че не сме малко. Аз също нямам много с кого да си говоря, моите приятели като чуят да казвам нещо за Корейско каквото и да е си дърпат очите и почват да издават звуци от рода "Хон чон гон мон " и тн. biggrin.gif

Oх, това с приятелите съм го изпитвала и на свой гръб - всички ми опяват какъв бил тоя "жълтур" на телефона :lol: За музика и филми и аз нямам претенции, дори бих се радвала, ако е нещо ново, което не съм виждала/ чувала. Само че съм студентка в София и трябва да знам по-раничко, за да си напасна прибиранията. Ако не, живот и здраве, другия път.

П.П. Трябва да донеса колекцията от Кпоп дискове, да я покажа на някого, който ще я оцени :lol:

Супер идея!!! Само дано да мога да дойда, че тази сесия ще ми вземе здравето. То и при мен е така - аз надувам главите на хората с корейско, ама те не могат да споделят чувствата ми. А за кое заведение става въпрос?

Идеята е много хубава, аз също ще дойда ако съм свободна. Друго си е да срещнеш някой съмишленик, а не като говориш на приятелите си да въртят очи :D

Здравейте на всички , корейската вечер е сигурна , музиката вече се подбира , филма е избран , вече само чакаме дата и готово. Някой беше попитал колко е голям екрана, не съм сигурна , но е нещо от рода на 2 на 3 метра или малко повече.

Ами като се реши за дата моля пишете ми или се свържете с мен тук , за да знам кога, къде и как. И деята е много добра, защото в Търново няма чак толкова много фенчета и така ще се запознаем и ще можем да се виждаме , за да не досаждаме на другите приятели, които нямат интерес към Азия. И такам като се реши точна дата, а и преди това, акои искате пишете ми, за да уведомя още хора кога и къде да дойдат за срещата ;) И благодаря на момичето за идеята, супер ме зарадва ;)