Jump to content

Park Shin Hye (Пак Шин Хье)


Recommended Posts

Шин Хье ще се снима през зимата в нова драма - тайванска . Тя ще прекара два месеца в Тайван, за да заснеме продукцията за Gala TV. В комедията, която ще е по мангата Hayate The Combat Butler, ще и партнира тайванския актьор George Hu.
Премиерата на филма "Cyrano Agency" вече е факт. Надявам се, че скоро и ние ще му се насладим.



Шин Хье изпълнява една от песните от ост-а.
Изтегли от тук



movieweek07.jpg

movieweek08d.jpg
movieweek09.jpg
movieweek11.jpg



За Elle
newpicfromellemag.jpg

С Гън Сок

23309837.jpg
28309746.jpg
39064459.jpg
62434683.jpg
69559419.jpg


За Sure magazine
suremagazineseptember.jpg
pshu.jpg
psh1.jpg

MetroCity fashion show

62d34b13f2c69744213f2ee.jpg
andmayiaddtwomorethisti.jpg
psh4n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна излъчването на тайванската драма по японската манга Hayate the Combat Butler.

В главната роля ще видим Пак Шин Хье. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A как се казва тайванския проект

 

По едноименната манга, Hayate the Combat Butler.

Прегледах първи епизод, но нещо не съм възхитена! <_<

Харесвам Шин Хье, много е сладка, една от малкото актриси, който ми харесват и са ми влезли под кожата!

Пък и новата й корейска драма е супер яка! You've Fallen For Me! :lol:

 

 

Откакто Шин Хье танцува във You've Fallen For Me, нека видим някои нейни изпълнения от миналото... :lol: Впечатляващо!

Редактирано от mims3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е сладка. Не е типичната красавица, което според мен е само в плюс - може лесно да бъде различена от масата. Някъде четох, че има музикален талант. Може би, но това ако е талант, то и аз ставам за сцена :lol: С една дума - звучи ми страшно глухо и скърцащо, без да съм музикален специалист. Може и да бъркам. Съжалявам за негативното ми мнение за пеенето й.

Иначе това момиче.... като каже "...сумида" или "миане" направо толкова сладко ми звучи... И разбрах, че корейския не е "дзин, зан, чан, чун..." . Запали ме да го науча, дано успея някой ден.

Само заради това съм й фенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото "Пате" :P с фотосесия за юлския брой на "Sure" . Според мен доста и ходи русия цвят на косата :) Истинско бонбонче :) И това жълтото,ахх :blush:

 

31577700.jpg

30486023.jpg

28617074.jpg

66149124.jpg

87947606.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим Shin Hye като гост в Тайванският римейк на You're Beautiful. Звездата пише в туитър: " Ще се срещна с Го Ми Нам в Тайван~ Ще се върна~~". Ще се снима в първият епизод, от 8 до 10ти ноември, за да привлече внимание към продукцията. smile.gif

parkshinhyeyo.jpg

 

Междо другото скоро ще я видим на екран в драма, заедно с друг мой любим актьор - Yoon Si Yoon tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми актриси.Според мен е много сладка и мн земна и ми харесва много как пее :) Има много нежен глас и си играе ролите много добре. :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шин Хье ми е в списъка с любимките. Страхотна актриса е, справя се с всяка роля идеално. Също, много ми харесва как пее. Гласът и е много нежен. ; 3 Самата тя е адски красива, външно и вътрешно. И е толкова сладка. ^^ Просто всичко, което мисля за нея е хубаво. < 33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шин Хье е невероятна актриса,обожавам я. 

За първи път я видях във "Flower Boy Next Door " ,справи се блестящо с ролята си !

Тя е някак си различна,но в същото време точно това я прави перфектна !  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Гън Сок и Шин Хье отново заедно в реклама за 'Tongyi Juice',а пролетта им предстоят снимки за Lotte Duty Free.


Миналата година партньорка му беше Парк Мин Йонг,а Шин Хье си партнираше с И Мин Хо в "Наследниците",но нищо че бяха страхотни с разменени партньори истински си остават първите впечатления.


Ето я най-любимата ми двойка от първата ми корейска драма-естествени,красиви и пораснали!


Никога няма да ги забравя!


750132.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чаровно и лачезарно момиче, толкова и завиждам - целуна всичките красавци. :kissy:
Гледала съм я в доста сериали и съм очарована, прекрасна е. Вярно е, че е закръглена, но и отива и е много сладка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...