Jump to content

Park Shin Hye (Пак Шин Хье)


Recommended Posts

Лице на "KOREAN ACTORS 200" :panda-145:

Чрез кампанията се представени 200 актьори, които са настоящето и бъдещето на корейските филми пред световната филмова индустрия.

Фотосесия и зад кадър:

Image

 

 

Park Shinhye | The Actor is Present | 박신혜

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е новината на деня, предполагам..

 

Park Shin Hye и Choi Tae Joon се женят и очакват бебе!

Двамата актьори започнаха да се срещат в края на 2017 г. и обявиха публично връзката си през март 2018 г.

На 23 ноември техните агенции SALT Entertainment и Santa Claus Entertainment обявиха, че сватбата на Park Shin Hye и Choi Tae Joon ще се проведе на 22 януари 2022 г. в Сеул. SALT Entertainment също разкриха, че Park Shin Hye е бременна.

Двамата актьори написаха писма в своите фен кафенета, за да споделят новините.

Ето писмото на Park Shin Hye:

Здравейте. Това е Park Shin Hye. Тези дни става все по-студено. Любопитна съм дали всички са здрави и добре.

Преди няколко дни чистих къщата си и намерих договора си с първата си агенция преди 20 години. Бях в 6-ти клас на основното училище и станах актриса през втората година в гимназията. За миг минаха 18 години. Усетих, че времето наистина лети.

Много хора бяха с мен през моето детство и благодарение на цялата ви любов и подкрепа успях да израсна в актриса, която може да покаже различни страни в няколко продукции. Много пъти се радвах пред камерата, но винаги, когато ми беше трудно, феновете ми дадоха голяма сила и смелост. Всяка ваша насърчителна дума ме накара да се изправя и да застана пред камерата.

Така че съм много нервна да споделям тази новина днес и от една страна се притеснявам, че може да бъдете много изненадани от тази внезапна новина. Но все пак исках първо да кажа на всички ви.

Сключвам брак с човека, с когото имам връзка от дълго време. Той беше източник на подкрепа от дълго време и прегърна всички недостатъци на личността Park Shin Hye и бих искала да започна живот като семейна двойка с него.

И въпреки че съм предпазлива да кажа това, тъй като е много рано, бях благословена с бебе. Исках да ви кажа преди всеки друг. Ще ви покажа положителната страна и след като създам семейство.

Благодаря ви, че подкрепяте моето липсващо аз с любовта си. Ще отнеме известно време, но ще работя усилено, за да се върна скоро като страхотна актриса, така че да не се налага да чакате твърде дълго. Моля, бъдете здрави дотогава и аз ще свърша писмото си тук.

 

Choi Tae Joon написа следното:

Off Topic

 

Здравейте. Това е Choi Tae Joon.

Благодаря на всички вас, които ме подкрепяте от дълго време, живея всеки ден с благодарност.

С треперещо сърце пиша тази публикация, за да споделя някои новини, които бих искал да знаете преди всеки друг. Разменям различни емоции с някого и поддържам смислена връзка с някого дълго време. Тя е като спасител за мен, който ме научи без думи да се усмихвам ярко, когато съм щастлив и да плача на глас, когато съм тъжен. Сега бихме искали да дадем брачните си обети и да оставим тази любов, за която съм благодарен, да даде плод.

И въпреки че се чувствам предпазлив да казвам това, бяхме благословени с бебе, докато се подготвяхме за новата глава в живота си.

Може да сте били изненадани от внезапната новина, но исках да ви уведомя преди всеки друг, така че предавам сърдечните си чувства чрез моето непълно писане.

Сега ще ви покажа отговорността си като член на семейството и като актьор Choi Tae Joon ще ви поздравя с актьорска игра, която отговаря на вашите очаквания.

Благодаря ви, че прочетохте този дълъг пост.

Времето стана хладно. Бъдете здрави, всички!

 

Изт.

 

П.П: Радвам се за новината, обаче все още не мога да разбера защо при тях / в Корея демек/ да имаш бебе означава, че трябва да се извиняваш едва ли не и да го споделяш едно плахо. Всъщност знам, но ми е странно и неприемливо. Нека двамата да са щастливи и скоро се радват на бебчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем булка, хем люлка -да и е честито! 

Е, бива една снимка на палавника и Пешка да сложим, че да не  ровичкаме, кой аджеба беше тоя Choi Tae Joon.;)

 

spacer.png

 

 

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, харесвам го аз. Хубави деца ще станат. Ма важното е, че на него му харесва техниката й на целуване :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, seal_reinforce написа:

Браво, харесвам го аз. Хубави деца ще станат. Ма важното е, че на него му харесва техниката й на целуване :D

 

Ти па отде знаеш? Не е съобщавал, но че друга  нейна техника му допада е сигурно, че и скоро ще бъде видно:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, значи скоро ще бъде видно това, което е направила с устните си. Така кажи, пък аз мислех, че друга е технологията... и биологията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, с устни де!По технологията на биологията.

Ся, както е ореолката на нацията, току виж цяла Корея се юрнала да я следва, първо бебе, после сватба, сигурна работа, няма кво да се притесняват за раждаемостта и застаряването на нацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц-ц-ц-ц! Накъде отива светът, щом и Непорочната на Нацията направи бебе преди сватбата... Вие толкова сериали я плюхте, плюхте, ама то народът е казал, че тихите води са най-дълбоки, изненадка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.11.2021 г. at 10:32, Чингулинка написа:

Ц-ц-ц-ц! Накъде отива светът, щом и Непорочната на Нацията направи бебе преди сватбата... Вие толкова сериали я плюхте, плюхте, ама то народът е казал, че тихите води са най-дълбоки, изненадка!

Тиху ся, аз тъкмо се надявам да си народят още 5-6, че да освободи екрана от себе си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клюкарствате за момата /бивша/, но виждам, че го правите с обич. Я да беше кака заченала от Сонг Джун Ки, нямаше да може да се изгаси пожара във форума. Слава Богу, не се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11.2021 г. at 20:19, bond написа:

Клюкарствате за момата /бивша/, но виждам, че го правите с обич. Я да беше кака заченала от Сонг Джун Ки, нямаше да може да се изгаси пожара във форума. Слава Богу, не се случи.

 

Е па ние и на тях се радвахме, докато на Сонгчо не почна да му капе косата от съжителството с каката.

Щя се радваме и на Пешка, зер няма да я гледаме, де вика Бързакова. Само да не почне и на нея да и капе косата, че избраникът имаше репутация на палавник.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...