Jump to content

Kang Dong Won (Канг Донг Уон)


Recommended Posts

Филмът е хубав, но май японската екранизация повече ми хареса. Макар, че съм гледала преди няколко години японския Golden Slumber и впечатленията не са ми пресни. Но пък Канг Донг Уон е страхотен.

Чакам с нетърпение Jin-Roh.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък не ме грабна филмът, а и ролята ми се стори твърде елементарна и еднопластова за този актьор. Очаквах от поредното му появяване на големия екран нещо повече от подсмърчане с умилително сбърчени веждички. Дано Jin-Roh ми начеше крастата, хем си падам по сай-фай, по антиутопии, а и по аниме;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен точно това ми направи приятно впечатление - че успя да сдържи огромния си потенциал, за да бъде верен на концепцията за скромния малък и уязвим човек, който в екстремната ситуация се превърна в герой и победи системата. Всички познаваме талантите на Канг Донг Уон:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има нов филм, който ще излезе през ЮЛИ  - Peninsula

Днес излязоха нови постери. Ще си партнира с Lee Jung Hyun .

Става въпрос за събитията 4 години след Train To Busan.(2016)

Хората, които са били оцелели от разруха и се борят за оцеляване  на корейския полуостров.

Image

Off Topic

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова фотосесия за MonoTube:panda-145:

ImageImage

 

Състояла се е прескоференцията на филма  вчера ~:panda-145:

 

Директен линк - “Peninsula” Cast Talks About Making A Post-Apocalyptic Film, Expanding The World Of “Train To Busan,” And More

 

 

Image

Off Topic

Image

 

Image

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно неговото интервю::panda-145:

Kang Dong Won Shares Why “Peninsula” Made Him Like Zombie Movies, His Ultimate Goal As An Actor, And More

 

Снимки за интервюто му ~

Image

 

Off Topic

ImageImageImageImageImage

 

OЩЕ

Off Topic

ImageImage

Image

Image

Image

 

 

 

За край този кожен панталон и бели кецове ~ :D:panda-145:

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е новина!
Корееда снима проект с изцяло корейски каст!
Режисьорът е работил и преди с Пе Ду На (Air Doll), но сега към нея се присъединяват Канг Донг Уон и Сонг Канг Хо.
Много се радвам, че най-сетне Канг е открил истинско  предизвикателство! Само голям режисьор може да го върне към сериозното кино, а най-добрите определено творят в Япония.
Hwaiting!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес са се провели наградите 2020 Buil Film Awards. 

Церемонията по награждаването се проведе в аудитория Bexco в Бусан по време на 25-ия международен филмов фестивал в Бусан, започнал преди ден.

Kang Dong Won спечели наградата Popular Star Award (Male) за ролята в (“Peninsula”).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...