Jump to content

Ji Sung (Чи Сонг)

memi

Recommended Posts

все още не съм го гледала този актьор.., обаче заради главната(харесват ми проектите й.., даже и Джекил), тъкмо да го видя дали ще ми стане следващия в списъка за издирване на другите му проекти :P

Преди 12 часа, Aretka написа:

все още не съм го гледала този актьор.., обаче заради главната(харесват ми проектите й.., даже и Джекил), тъкмо да го видя дали ще ми стане следващия в списъка за издирване на другите му проекти :P

:D @AretkaМисля, че няма да съжаляваш. При положение, че корейското и корейците са ми най- непривични за гледане, този актьор си заслужава! Както

казаха по горе само очите му да гледаш, ще видиш цяла вселена от възможности.:yes:

На 21.09.2015 г. at 21:57, tainax написа:

E след като изгледах Kill me, heal me бях впечатлена, но след Тайната вече опеделено съм му фен. Този човек има такъв изразителен поглед. Изразява се само с очи, сори на оппа Со Джи Соп, но смятам, че си има конкуренция. Смятам да изгледам всичко от този чаровник, лично за мен голям мъжкар и в същото време невероятен актьор

Edited by cucyta
  • Like 2

Специално заради тоя пич си направих профил в сайта, просто защото трябваше да споделя колко много съм впечатлена от играта му. Първата драма, която гледах с него беше Defendant и там изигра всяка сцена префектно- поглед интонация, чувство, въобще бях wow-ната. В момента гледам Kill me, Heal Me и уважението ми към актьора скочи през покрива- изиграва всяка една от личностите по уникален начин и не можеш да повярваш, че Ю На и Шин Сеги примерно се играят от един човек. Определено се присъединявам към фен клуба (а споменах ли и чара, ах този чар и тази усмивка... :lol:)

• Like 8
  • Upvote 1

През годините съм имала доста любимци и докато не изгледам всичко, което мога да намеря в нета, не мирясвам. Но Ji Sung ми е вечният фаворит. Миналото лято изгледах неговият филм „Confession“(друго заглавие „Good Friends“) от 2014г.Много ми хареса и се учудих, че няма тема тук.Даже си мислих понеже го гледах след Паразит, че повече заслужава награда.Може и да съм пристрастна, не знам.

• Like 5

On 2/23/2018 at 11:34 PM, cucyta said:

:D @AretkaМисля, че няма да съжаляваш. При положение, че корейското и корейците са ми най- непривични за гледане, този актьор си заслужава! Както

казаха по горе само очите му да гледаш, ще видиш цяла вселена от възможности.:yes:

изгледах вече един и половина(в момента съм на седемте му образа, от които съм видяла само 4-рите досега, потривам ръчички за следващите..) и категорично го слагам в списъка на актьорите, на които ще изгледам по възможност всичко на БГ, ще се пробвам някой проект да мине за семейно гледане, че иначе няма да ми стигне времето ;), гледам си докато пътувам за и от работа :)

страхотен актьор е :wub:

• Like 4

Не съм чак фен на Мис Хамураби, но се надявам Чи Сонг да оправи работата. Винаги гледам неговите сериали с огромен интерес. Колкото повече остарява, толкова по-талантлив става.

• Like 6
  • Upvote 1

Драмата му от 2018 (FamiliarWife)  с  Han JiMin ще има римейк  с звезди като Tadayoshi Okura, Alice Hirose.

JiSung  за Все по упорито се говори, че той е приел ролята в новият сериал на tvN 'The Devil Judge' .
Може да си партнира с ParkJinYoung (GOT7)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Драмата се разказва  историята за съдия,който  поставя въпроса за различни нaмерения и  любопитни случки  за самоличността на своя началник, който превръща съда в реалити шоу. 
Режисьор : Choi Jung-kyu ( Children of Nobody)
Сценарист: Moon Yoo-seok  ( Ms. Hammurabi )
Off Topic

a244efdd7764dd88.jpg

Гледали сте участиеята му в култовото шоу Running Man ~

Много е забавен там.. Той участва в няколко епизода ~

54, 116-117, 202-203

И това ми беше първовото нещо, което гледах с него :D

Любимият му епизод е 116/117 .. ОТ тук можете да го гледате  :D

• Like 3

Официално вече каста на ‘The Devil Judge’ е ясен и   Jisung е потвърдил роля.

Ще си парнира с Kim Min Jung,  Park Jinyoung (GOT7) и Park Kyu Young:panda-145:

Очаква се през първата половина на годината да започне излъчване.

Image

• Like 2
  • Upvote 1

Ji Sung, Kim Min Jung, Park Jinyoung и Park Gyu Young на сесията за четене на сценария за предстоящата телевизионна драма "The Devil Judge".

Очаква се драмата да се излъчи през юли.

E1u-HHOs-UUAIH4h3.jpg