Jump to content
memi

Ji Sung (Чи Сонг)

Recommended Posts

все още не съм го гледала този актьор.., обаче заради главната(харесват ми проектите й.., даже и Джекил), тъкмо да го видя дали ще ми стане следващия в списъка за издирване на другите му проекти :P

Преди 12 часа, Aretka написа:

все още не съм го гледала този актьор.., обаче заради главната(харесват ми проектите й.., даже и Джекил), тъкмо да го видя дали ще ми стане следващия в списъка за издирване на другите му проекти :P

:D @AretkaМисля, че няма да съжаляваш. При положение, че корейското и корейците са ми най- непривични за гледане, този актьор си заслужава! Както

казаха по горе само очите му да гледаш, ще видиш цяла вселена от възможности.:yes:

На 21.09.2015 г. at 21:57, tainax написа:

E след като изгледах Kill me, heal me бях впечатлена, но след Тайната вече опеделено съм му фен. Този човек има такъв изразителен поглед. Изразява се само с очи, сори на оппа Со Джи Соп, но смятам, че си има конкуренция. Смятам да изгледам всичко от този чаровник, лично за мен голям мъжкар и в същото време невероятен актьор

Edited by cucyta
  • Like 1

Специално заради тоя пич си направих профил в сайта, просто защото трябваше да споделя колко много съм впечатлена от играта му. Първата драма, която гледах с него беше Defendant и там изигра всяка сцена префектно- поглед интонация, чувство, въобще бях wow-ната. В момента гледам Kill me, Heal Me и уважението ми към актьора скочи през покрива- изиграва всяка една от личностите по уникален начин и не можеш да повярваш, че Ю На и Шин Сеги примерно се играят от един човек. Определено се присъединявам към фен клуба (а споменах ли и чара, ах този чар и тази усмивка... :lol:)

• Like 7
  • Upvote 1