Jump to content

Ji Sung (Чи Сонг)


Recommended Posts

Едно клипче и от мен на 지성 오빠 :wub:

Само да кажа, че както и другите му роли, и в "New Heart" е невероятен!!! Мъж мечта!!!

Зная, че медицинските сериали, не се долюбват много от хора , които не са в час с темата, но филмът си заслужава:) Комбинацията от красив, нежен, грижовен лекар, като оппа, и спасяването на човешки животи е наистина забележителна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега гледам Ким Су Ро, ама гледам е силно казано, защото само в любимеца си зяпам и ще изпусна съдържанието, то се е видяло, ама пък тая усмивка акъла ми взима :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за този любимец има новинки.. И то хубави. Ще го гледаме в нов сериал, който трябва да започне по SBS на 3-ти август, на мястото на City Hunter.

Сериала ще се казва Protect the Boss. В главните женски роли ще видим актрисите Choi Kang Нее, Lee Hee-won и Wang Ji Hye, а в другата мъжка роля ще се наслаждаваме на красавеца Hero Jaejoong.

На Джи Сонг определено му отива да е облечен в скъпи костюми и ще изглежда добре като Бос.. Жалко само, че жанра отново е "романтична комедия". Малко като че ли попрекаляват напоследък с подобни сюжети..

Повече инфо ТУК и ТУК.

И той като гледам на последните фотоси е вече с новата актуална модерна прическа..

img1810578.jpgimg1810576.jpg

Да му постна и една от новите сесии..

img88232.jpg

 

img88231.jpg

img88230.jpg

 

 

 

Още едно поздравче с

.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божеее.... Гледах го в Swallow the sun и да кажа, че от всички които съм гледала (имам предвид всевъзможни актьори от мъжки вид :D :D ) този най - много харесвам :P Сега го гледам в Kim Soo Ro и продължавам да му се наслаждавам. Горе долу и аз в зяпане в него изпускам съдържанието :D :D :D Но какво да се прави :rolleyes: Много е готин и много добре си играе ролите според мен :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих си подарък за рождения ден, като се насладих отново на очите и усмивката на този прекрасен мъж и актьор. :inlove: Такова магнетично и завладяващо излъчване се среща много рядко, а той го притежава. надявам се да го гледам в още много хубави филми и сериали, а и ако мога да се включа в екипа на субтитрите, за мен ще бъде голяма чест. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах Swallow the Sun....и това ми беше първата среща с Ji Sung ;)

Наистина е страхотен,а още повече ми допадна като видях ,че ми е подчти набор.

Изобщо не очаквах,изглежда доста по малък.

А и да си кажа, това е първият кореец който забелязах, че се бръсне под мишниците... :yes: ....браво на него,дано не си остане единствения .

35a6cd6228e1f021.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм голяма фенка на Ji Sung -много талантлив и очарователен,

много си го обичам! :wub:

Гледала съм го в " Save the Last Dance for Me", особено ми хареса в

"Swallow hte Sun", където направи страхотна роля, а в "Protect the Boss"

много се забавлявах, тъй като там беше голям образ :D

Сега са наред "Kim Soo Ro" и "Royal Family", сигурна съм, че и там да се

е справил страхотно.

Добре играе, добре се бие, добре пее, красавец - абе много таланти

си има момчето, как да не го хареса човек! :rolleyes:

С всякакви роли се справя, истински е - обожавам го! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и да си кажа, това е първият кореец който забелязах, че се бръсне под мишниците... :yes: ....

 

Това и на мен ми направи впечатление :P И то в Ким Су Ро, където пък хич не му беше мястото, ама хайде, от мен да мине :D

Сладур си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да честитя на този любимец рождения ден...

Happy Birthday!!! :wub:

Да ни е здрав и все така чаровен!

 

tsutaya2.jpg

 

Всъщност и него го видяхме на живо, макар и съвсем за бързо, защото не се спря да говори повечко както някои други звездни гости на сватбата на Ко Су.

Да си приизная доста е окльощавял и той. Видя ми се малко по-нисичък, отколкото очаквах, но пък усмивката му е наистина блестяща и го прави още по-красив!!!;)

ЕТО ГО! вътре в хотел "Шила", на мястото на събитието. Пак лаконичен и голям сладур!!!

 

vostro.jpg

vostro1.jpg

 

Съвсем скоро, през месец март, започват снимките за новия му филм My P.S. Partner , който ще очакваме през втората половина на годината.

Партньорка ще му бъде красавицата Kim Ah-Joong. Успех!!!;)))

 

Още на http://ji-sung.me/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми честно ли е да има толкова хубави корейци.... Къде мога да си намеря и аз един такъв? Питам сериозно. В момента се развеждам и си търся свестен мъж, по възможност не българин.

А Джи Сонг толкова го харесвам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми честно ли е да има толкова хубави корейци.... Къде мога да си намеря и аз един такъв? Питам сериозно. В момента се развеждам и си търся свестен мъж, по възможност не българин.

А Джи Сонг толкова го харесвам....

Мила, nenatoa ако можехме да си намерим по "един такъв" то тук всички омъжени щяха да са разведени(предполагам де) и да сме безумно щастливи. Пожелавам го на всички. На мъжете по "една такава".

А за Джи Сунг като го видях в "Swallow the sun" и онемях (което ми се случва доста често от тогава насам). Но той определено е един от фаворитите ми. Доста неща съм изгледала с него без историческия, сигурно и той си заслужава. Справя се блестящо с всяка една роля, пее отлично и разпъсква очарование навсякъде:

A усмивката му Номер 1 в чарта: best korean boy smile:

915x500.crop.jpg

 

Ji-Sung-14.jpg

Ji-Sung9.jpg

 

 

A тук то няма такъв смях:

 

img0402201108231108595.jpg

 

И за подмишниците да добавя доста момчета и мъже вече знаят какво да правят наблюдавам ги особено по концертите като вдигат ръце положението е 50/50

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах Джи Сонг, напоследък изгледах няколко сериала с него. Очарована от играта му в "Swallow the sun" , а сега съм края на "Kim Soo Ro". Голям симпатяга си е просто. Най-странно ми изглеждаше в "Protect the boss" - все едно не беше той, но такава му беше ролята просто, а и визията му беше по-момчешка, не толкова мъжествена, както е в другите му сериали. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ji Sung разпръскващ очарование от страниците на ALLURE

002-5.jpg

 

004-3.jpg

003-4.jpg

тук е невероятен сладур:

008-1.jpg

007-1.jpg

006-1.jpg

 

Трейлър към филма My P.S. Partner където JI Sung си партнира с Kim Ah Joong.Премиерата е на 6 Декември.

http://www.youtube.com/watch?v=1lhRdLiVOyc#t=5s

009-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да му честитим и булката, то не че не му я честитих на две места, докато го открия тук, актрисата 

Lee Bo Young,

,с която се запознали по време на снимките на Остави за мен последния танц, обявили връзката си 2007 година  и ей ги на- младоженци през август.

 

 

7_h7iHJBGx0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера Джи Сонг е вече с халка на пръста. Прекрасна двойка са, няма спор

sund8.jpg

sund9.jpg

sund7.jpg

sund15.jpg

Не знам къде ще прекарат медения месец и кога, защото Бо Йонг заминавала за Африка на благотворителна дейност, а Джи Сонг ще се впусне в снимките на новата си драма, която почва по-другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде ще прекарат медения месец и кога, защото Бо Йонг заминавала за Африка на благотворителна дейност, а Джи Сонг ще се впусне в снимките на новата си драма, която почва по-другата седмица.

 

Каква по-друга седмица? :o  Тази седмица бяха излъчени първите 2 епизода. Джи Сонг е страхотен както винаги. Успех на новата драма и щастлив брак :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...