Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Повярвай, че щом излезе инфо, дори слух, за следващ проект, ще пишем.  :)

За съжаление още нищо няма, освен предположения, че се оглежда или избира филмова роля, след успешната и по-веселяшка в сериала "The Mater's sun".

Единствено ясно и видимо е, че не спира с фотосесиите. Има дребна на секунди нова реклама за

, но фотосите за мартенския брой на списанието Gentleman Korea, предизвикват и заслужават интерес. Много горещо начало..са само първите...

e0be94cad1c8a786b14a04486509c93d71cf50b1

1911796_813286042020927_991158937_n.jpg

Чаровната му усмивка, на фона на късата му коса и поредната му фото сесия, ме радват и карат да си мисля, че почива добре и навярно се подготвя за нещо ново. От 51к са последните две снимки, споделени.

18-5.jpg

18-3.jpg

 

Фактът, че не спира да ме изненадва приятно включва и последната тиражирана, разбира се малко погрешно от медиите, новина, че Джи Соп инвестира собствени пари и помага на разпространителната агенция в Корея, в дистрибуцията на филма "Philomena". Филмът се очаква по кината там през април.

 

За статистиката, или по-скоро за феновете му и ползватели на Line Play, той има вече профил там. Можете да се забавлявате тук, мястото е основно за чат с приятели, като създавате алтер-его на себе си под формата на аватар, с възможност за поддържане на дневник, украсяване на собствена стая..и сие.

tumblr_mzhz1cKP5I1s6lc4do1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията.Съвсем случайно и  отскоро се запознах с житейския и творчески път на Джи Соп.Прекрасен човек и уникален творец ,който ме предизвика

да опозная Корея -традиции,бит и география.

Ще разчитам на помощ от теб за всякакво инфо-нов потребител съм все пак :)  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само една дума мога да кажа за So ji  ..... съвършен .... мисля ,че тази дума му е достатъчна за сега ... няма как да не залитне човек по него ... но все пак не го познаваме лично за това оставам една малка вратичка ( да го наредя ;)  :28558:  )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, тум сме винаги насреща с инфо, дори и с лично мнение за проектите и персоната му. :)   :up:

Мога да допълня от мое име, че Джи-соп и от близо изглежда толкова чаровен, естествен, човечен и харизматичен...като и от екрана. 

Той има свой поглед на нещата и живота, съответно и към актьорската професия, и пак по свой начин показва и доказва, всичко това.

 

Gentleman Korea March 2014, е с две корици, и интервю. На първи поглед за мен лицето и физиката на този мъж са толкова нормални и естествени, което е само в негов плюс. В добавка, чара му е осезаем..

02_zpsfc32bb8d.jpg

 

 

 

04_zpsbf1dec2e.jpg

025.jpg

01_zpscae1d1d3.jpg

 

 

03_zps071e8bfc.jpg

 

Към придружаващото го интервю (дано преведат цялото), Джи Соп говори за несигурността му като актьор в сравнение с нормалните хора, но и как преодолява своите затруднения. В продължение на 18 години той е в бизнеса и въпреки това непрекъснато търси своя начин на живот, за да не изменя на себе си.Той каза: "Околната среда около мен се променя твърде бързо. Аз наистина не искам да се променям напълно, но правя компромис понякога. За мен настоящето не е твърде различно от времето, когато дебютирах. Надявам се да продължа така, и да си остана същия нормален човек, който живее живота си непоколебимо".
Като инвеститор споделя : "Вярвам, че филмите, в които в които инвестирам са нещо, което ме е докоснало. Филмите, които поемам трябва да имат образи и характери ясно написани. Надявам се да радвам хората с добри филми, и когато видят моето име да излиза в края, да знаят, че и за мен е имало нещо харизматично. Надявам се да продължа да го правя и в бъдеще. "
Джи Соп е инвестирал във филма "Rough Cut" с други хора, както знаем, участва в съвместното производство на "A Company Man". А наскоро както писах в предния пост, е инвестирал във разпространението на филма "Филомена", с четири номинации за Оскар.

cr:kpopfighting

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни фотоси и отлично поднесена информация -благодаря

Моля дефинирай "...и от близо изглежда...."-означава ли среща на живо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален творец ....Запознавам се с всички проекти ,в които е взел участие-талант и харизма,над които е работено страшно много!Добре мениджира себе си ..... :up: -има нюх за бизнес!Браво!

Помощ! Каква е възможността за лична среща с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помощ! Каква е възможността за лична среща с него?

 

 

Ами една вълшебна пръчица или най-малкото златна рибка , но уви феите са потънали в дън земя и с ловджийско куче не мога да ги намеря , а златната рибка я уморих от молене да ми изпълни поне едно желание ... така че или чакаме коледата ,че тогава се случват чудеса .. или на екскурзия до Южна Корея и го чакалим до тях барем го зърнем за секунди .... защото и аз си умирам поне да го видя на живо и да го щипна да видя дали не е мираж ... оле голямо щипане ще настане ако ми се отдаде случай ...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата за Vivien за топлия сезон - пролет-лято 2014

 

За да ни е пълна темата и душата, нови фотоси към Vonin.

22-2.jpg

21-2.jpg

 

П.п. Относно темата, че съм/сме го виждали на живо не е тайна...дори е (бе) доста обсъждано и коментирано, мисля, че и тук - форум и тема, сме го споменавали това.Той на живо прави впечатление на естествен, нормален, притеснителен и чаровен човек, и мъж. Харизматичен, също.

Радвам се, че обръщате внимание на всички проекти с него. Всички се надяваме скоро да имаме нов! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля Blacky80, сподели начини и възможности за среща на живо.При прочит на целия форум не видях да споменавате подобни алтернативи.

Уникален творец ....Запознавам се с всички проекти ,в които е взел участие-талант и харизма,над които е работено страшно много!Добре мениджира себе си ..... :up: -има нюх за бизнес!Браво!

Помощ! Каква е възможността за лична среща с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за Джи Соп се превърна във въпроси и отговори..има и лични съобщения тук във форума, само да вметна, ако не намирате нещо...  :28558:

 

Не знам какво разбираш под "лична среща", лично ми звучи малко "странно и обсебващо", но първо и основно като шанс да видиш една корейска звезда на живо или отблизо трябва да си в Корея  :) .Освен ако няма обявено по-рано събитие/график извън страната, което е по-рядко и касае голямо филмово събитие (кинофестивал) премиера на филм или концерт, примерно.

На място там, в Корея, е по-лесно. Първо, фен срещите, концертите или всякакви подписващи ивенти, на които звездата е гост, участник, рекламно лице са най - сигурните места, че звездата ще се появи и съответно най-предпочитани от феновете места да го видят отблизо. Ако има евентуални събития, на които е възможно да се появи (като V.I.P премиери на филми, тв или филмови сетове за снимки, фотосесии, участия за шоу програми, сватба на някой известен :896767: ), те са също опция за визуален контакт. Разбира се, че си трябва и повечко късмет да зърнеш по-отблизо някои от известните, още повече да го поздравиш или някоя дума размениш. :)

Джи-соп, предполагам знаеш, се позагубва малко от медийното полезрение когато "не работи". Но както знаем, столкъри и фенове, които следят корейските звезди в Корея, от длъж и шир и то не само корейци, бол. За хубаво или за не толкова... :896767: Т.е информация се намира, освен от фен клубове и официални страници на звездите. Да не забравяме, че и те са хора, освен звезди за техния и нашия стандарт, което не изключва възможността да срещнеш Джи-соп на улицата, метрото, летища, в кафе (неговото, най-вече), или примерно пред/в офиса на 51к. 

Ние имахме "зверски" късмет, така да се каже - разбрах за събитие с подписване на собствената му фото-есе книга  "The Way", в Сеул, точно преди пътуването към Корея. След малка кореспонденция с 51k се потвърдиха слуховете, че ще има фенове от цяла Азия за "обиколката" по промотирането на книгата, а бройката за подписаните на място книги, лично от него, ограничена. Въпреки това бяха поласкани от интереса, бях споменала, че сме от Европа...което после ни осигури интерес от медиите на събитието, защото бяхме единствените не азиатци. И така, ние опитаме на място, и въпреки огромния наплив имахме този шанс да сме сред 200-те късметлии с подписани книги, ръкостискания и поздрави от него.  В блога, който описвахме накратко за туристическото ни посещение в Корея сме сподели размислите и страстите си през този ден, емоциите които ни владееха при срещата си с него, и не само...там и с него. :896767:  

Ух..гледам да не се повтарям много...ма много разказване падна на тази "история". Сега ме натиснаха ...мисли за ходене, отново  :28558:

 

Дано скоро преведат и интервюто на Джи Соп за Gentleman. Или видим целият мейкинг..

1797372_741113652599443_392311675_n.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме с нетърпение превод на интервюто.Снимките и видеата са невероятни.Съжалявам ,че реагирам по-емоционално,но ще споделя ,че  от месец Декември 2013 се запознавам в детайли с Корея-история,традиции и бит .Тогава и случайно открих  творчеството на  Джи Соп ,което ме плени тотално-музика,филми,реклами....Все пак за два месеца научих доста неща,благодарение на дъщеря ми,която отдавна говори за Корея.А по повод "странното и обсебващо"звучене за личен контакт с този творец -през 2014 г. ни предстои пътуване до Корея и за това се интересувам от подробности.....

 

Благодаря Blacky80 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на Всички верни фенове на Со Джи Съб!

Не мога да скрия впечатлението си от интереса, който е проявен към нашия любимец и ако ми позволите няма как да не отбележа,че този изключителен мъж може да се нарече един истински хамелеон...

Интересно ми какво се крие зад погледа, изпълнен с... (не успявам да открия думата) ... дълбочина!

МММнооого благодаря, за страхотните снимки и инфо. което споделяте!

Когато и аз се науча как се прикачват снимки и видео ще се радвам да споделя с Вас!!!

И така... като всеки предан фен на Джи Съб... аз също ще се опитам да го засека някъде в Сеул :) Дано да имам късмета, като някои от Вас :) 

Но дори да не успея поне ще разгледам една колоритна стана като Южна Корея и поне за утеха ще посетя 51к и Twowome Place Coffee :)

 

https://www.facebook.com/221737564509194/photos/a.557415310941416.146624.221737564509194/557416344274646/?type=3&theater

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката пишещи тук се увеличава, аз се радвам, че увлечението по Корея се засилва, а личности като Джи Соп допринасят за това :) .

Затова е толкова обичан и почитан, самата му харизма е достатъчна, хората да изгледат филмите, сериалите и да следят проектите му.

Дерзайте момичета и приятни емоции, навсякъде в Корея и не само там, надявам се, че ще споделяте впечатления....

 

Споделям и няколко снимки (2 от 51k), на сетовете на Vivien S/S 2014 

Chair

chair.jpg

Rainbow

rainbow.jpg

 

 

 

w4.jpg

w7.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как е да стиснеш ръката на такъв човек ... беше ли му топла дланта ... мога да заявя ,че чистосърдечно ви завиждам .... :)

аз щях да припадна , не щях да се държа, но с една глупава 24 каратова усмивка и силно зачервени блузи и най -вероятно щях да кажа нещо глупаво на български , но да поздравя на корейски ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно излъчване  и позитивизъм лъха от снимките на Vivien ,но те не ни стигат да се радваме на актьорската му  игра.

Ще се радваме и на музикален проект.Дано работи по въпроса.

Благодаря  Blacky80

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова бира, чувам, с познато на нас рекламно лице - Джи Соп ще е е лице на Lotte premium beer, 'Asahi Super Dry'

Чакаме снимки и рекламен спот, закономерно. :)

 

Другата новина от последния ден е, че, Джи Соп заедно с И Йонг Е са "дублиращите гласове" на главната двойка актьори от трейлъра „Philomena”

за Корея. Все ощe няма информация дали са дублирали целия филм, или само трейлъра.

jay20140303094614_I_05_C_1.jpg

credit

 

За всички нас е важно, че Джи не спира да работи..и понякога да се усмихва за феновете..

1743601_742724559105019_2119472430_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


 1970491_700544856633971_957988758_n.jpg

Толкова земен и мил изглежда!
 
Как ми се иска да съм тяхно място.Някой да знае нещо за бъдещи фен срещи или други мероприятия със Со Джи Соп?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезли са предстоящи дати на фен срещи на Джи Соп с феновете му, в Япония: 18-ти юли в Кобе и 21-ви юли Йокохама.

По традиция най-големите късметлии са японските фенове, отнася се за всички корейски артисти.. :) 

 

Трейлърът на филма "Philomena" озвучен с гласа на Джи Соп и анг. субки, за Корея, също се върти.

 

Мейкинг на каталога на Vivian и няколко снимки от 51k kollection, по време на снимките:

Тук добре се вижда, че татуса на ръката на Джи Соп "расте"...Повече символи и значения за него..

1795533_708620792493044_208334488_n.jpg

 

 

1239358_708620752493048_563320038_n.jpg

10014664_708620809159709_1465513616_n.jp

 

 

 

В Корея,предстои White Day, на 14-ти март, в който знаем че момичетата получават подаръци: сладкиши, цветя и всякакви джунджурийки, от момчетата. Този празник е месец след 14-ти февруари, ден в който мъжете там получават шоколад, сладки и всякакви лакомства.  :896767:

Та, в подобни снимки, с подканяния и "излияния за празника" почти всяка корейска (и не само) знаменитост се "фотографира". В случая Джи Соп за феновете на Vivien, съветва и какво "бельо" да предпочетете за деня.. :lol2:

20140312020239_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...