Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Добавям още няколко снимки от рекламната кампания на Powerade:

 

398946_413304112047067_100001024464442_1329213_1437653000_n.jpg

 

398791_413324152045063_2003318860_n.jpg

 

550792_413307165380095_100001024464442_1329225_574030286_n.jpg

 

Има и още кадри, ама тези най-нахално си ги селектирах по мой вкус. Честно казано една от снимките ми се струваше преправяна и затова се отказах да я споделям- то в наши дни е нормално да се "пипва" тук-там, ама нашето момче си е толкова хубаво, че е грехота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Соп-ова вълна...атакува! :lol:

 

За поред път, Джи се оказа прекрасен модел, този път на страниците на новия брой на китайския GQ (месец юни).

Комбинацията Джи Соп-ови пози, пъстри цветове и весели "спортни" аксесоари е идеална за всеки сезон, всяко списание и всяко (фенско) око :P .

Линяита на аутфитите е свежа и цветна. Доста стрийт, доста младежка и всекидневна...Но да, лятото, според времето днес, е тук и младостта на Джи Соп

разцъфтява. Поне за мен, хехе.

 

318031_418054371572041_2084672047_n.jpg

 

527617_418054658238679_1055406264_n.jpg

165860_418054984905313_82710744_n.jpg

179389_418056381571840_369847258_n.jpg

555419_418056858238459_1954404473_n.jpg

 

542270_418057034905108_302885672_n.jpg

 

Значително втален и по детски готин, нашето момче се усмихва и от новата кампания на Джордано – Disney by Giordano. Малки и по-големи, кеффф!

Сладурски за мен тук освен двамата „главни” Со Джи Соп и Шин Мин А, са младите актьорчета от “Слънцето и Луната”. Истинско забавление щеше да е за мен,

ако има и мейкинг, но вчера ме зарадваха щом ги видях, а днес съм хепи, хепи :D . Цялата фотосесия е чародейна и кара устата ми сама да поиска на глас една

шъртка от тази колекция. Дори и мъжката... :lol:

579346_247632745337976_1020958530_n.jpg

Това дете, напредва с актьорството, навярно освен фен на Биг Банг и ТОП, е и фен на Джи Соп от сериала, снимала с него..т.е. от мойте хора е малката.. :28558:

g4.jpg

g7.jpg

 

g2.jpg

g5.jpg

g3.jpg

disney2y.jpg

disney3t.jpg

g8.jpg

g6.jpg

Ама..е намазан, ахаха..как да не заобичаш синьото и зеленото в комбинация?

g3.jpg

 

 

За край на снимковата фиеста днес, слагам само лицето на този уникално магнетичен мъж и актьор.

Сега..

 

ghost_sbs_20120530.jpg

Преди малко повече от месец...

 

jisub_2012sonettv_20120529_001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен работата по силната роля в актуалната тв драма "Ghost", на Джи Соп му предстои излизане на последния му филм и издаване на японски мини албум.

Супер звездата е супер зает, както винаги. В момента му се радваме в сериала на SBS “Ghost”, където показва безпощадна харизма и силна актьорска игра.

А, след приключването на тв драмата, излиза филма му „А Company Man”. Скоро предстои и издаването на японската версия на мини албума му “Seat of the

Northern Crown”, реализиран през март в Корея. Албумът ще включва и мини фотоалбум, подарък от Джи Соп за феновете му, освен мейкинг DVD.

 

"A Company man" ака "The Employee / Salary Man" няма още официална дата за релийз, за съжаление. Но виждам нови снимки от проекта.

tumblr_m5nl4iBjiF1qjg2puo3_500.jpg

 

tumblr_m5nl4iBjiF1qjg2puo1_1280.jpg

tumblr_m5nl4iBjiF1qjg2puo2_1280.jpg

 

 

Не си мислете, че е само това, около него. Китайското, юнско, издание Bazaar jewelry направо бомбандира с прекрасните кадри и свежи визии на Джи Соп.

Мен лично настроиха на емоционална честота и се надявам да ми оправят деня.... :tongue:

china_magazineJune_sjs.jpg

 

Обещавам ви хубавите снимки с хубаво качество, защото скан не ми се слагат, а си заслужават да ги имаме до една :)

Сесията набляга на елегантността на звездата и на лежерния му, секси стил излъчване, и това съчетание разчупва всички правила и горещи представи...

224993_245739318870008_194929239_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време очаквам „А Company Man”. До скоро живях с идеята, че ще излезе през юни тг, както е написано в AsianWiki, но на други места открих, че ще е последната четвърт на годината. :( Останах адски разочарована.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дишайте, издишайте.... :lol:

Няма да ви убеждавам колко секси и същевременно елегантен виждам Джи Соп тук. Просто си го казвам! Просто той си го може! :P

Този човек отново показва парад на стила, в случая от някакви корици, и отново оставя устата ми отворена.

Изключително секси, с небрежно свеж имидж се откроява тук, освен с елегантния силует. Джи Соп е прекрасен за модел, и за актьор.

И за всичко, което реши, че е/може!!!

 

HARPER BAZAAR JEWELRY/June 2012

 

Gofko.jpg

 

RUWaO.jpg

h9CfL.jpg

AV1Ur.jpg

ZIcd8.jpg

 

C5fpX.jpg

 

„А Company Man”, наистина се спрягаше за август, но са се забавили малко нещата с пост-продукцията.

Може и друга причина да има, но пък е сигурен за Q4 на годината.T.е, не е толкова далече, надявам се.

Честно, мисля, че ще е поредната добра роля на Джи, освен очакваното завръщане на Ми Йон. И,

това поддържа търпението ми :) .

 

Дотогава, нека му се радваме истински в "Ghost". Страхотна, интензивна, професионална, вглъбена роля прави там,

жалко само за Даниел и неговия Ги Йонг.

Кадрите/сетовете с двамата ми пълнеха душата.В пълния смисъл на израза! Толкова изразителни и секси актьора заедно,

отдавна не бяха засищали екрана и възхищението ми.

tumblr_m5v8iiwuZS1qli0myo1_250.giftumblr_m5v8iiwuZS1qli0myo3_250.gif

tumblr_m5v8iiwuZS1qli0myo4_250.gif

 

 

Дори от пресконфенцията започнаха да се забавляват.. :lol:

tumblr_m5ugijog0H1r7rlpno1_250.giftumblr_m5ugijog0H1r7rlpno2_250.gif

tumblr_m5ugijog0H1r7rlpno4_250.giftumblr_m5ugijog0H1r7rlpno6_250.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ghost явно ще е т.е. е много интересен. Дано скоро се появят Бг събс, че съм "наточила" яко зъбки за него :P Иначе фотосесията на Harper's Bazaar e жестока!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криво ми е, че няма и ред, напоследък тук..но да се поправя май трябва :).

 

Имам супер очаквания, след постер и трейлър като този.

 

fullsizephoto254644.jpg

 

 

Начинът по който Джи Соп държи оръжието...и "води" играта ме впечатли, не по-малко. Актьорският състав и усещането за добра продукция, също ги имам на ум.

Съответно казвам и на глас. Определено е в графа - силно очаквам новата роля на таланта Джи Соп.

Ясно е поне, че октомври трилърът "A Company Man" излиза по кината..и ще имаме много снимков материал. Но няма как да не останем доволни, ако "видим" и ново предложение за тв или филмова роля, предстоящата есен. Няма само нови татуси да "виждаме", я ..я? :lol:

 

Ако ви е залипсвал моделският му образ - малко от есенните кампании на Giordano и

, които се грижат за това да ни го представят в целият му шик вид.

 

От Vivien са не по - малко креативни, нищо, че никога не се впечатлявам от факта, че това е реклама на женско бельо.. :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки, снимки.. Mейкинг!

Oт къде да започна?

Толкова силен чар и магнетизъм, шик да споменавам ли, отново лъха от страниците на октомврийското корейско W, с "модел" Со Джи Соп.

Идейната и различна концепция за “Wounded Style” (името на сесията за списанието) е инспирирана от ролята на Джи Соп в очаквания нов филм 'A Company Man".

Хладнокръвният убиец в шикозен и адски стилен костюм..и.."ранен". Как да не кажа :Харесва ми?!

 

51950774.jpg

34233190.jpg

34697712.jpg

Making W Korea October 2012!

Този брой на списанието определено си струва, а модела soganji с подобни "гримаси" ака "преобразуване" и осанка кара мисълта ми да прескача още поне месец/два,

за да видим филма и ние...или просто да разлиствам списанието в ръцете си.. :P

За статистиката, дата за релийз на "A Company Man" – 11 октомври по кината в Корея. Супер интересно, че излизат на бокс-офис битка с новия китайско-корейски филм на Чанг Донг Гон, Сесилия Ченг и Жан Зъи. И двата, ще ги гледам, разбира се!

 

2012092015001591_1_rstarssw.jpg

 

Дано добри душици преведат участието на каста на филма в

- Guerrilla, на KBS. Но пак е забавно, гледайте..Джи Соп, предизвикал масови истерии

в Хонде, с появата си. Което бе очаквано - и аз да бях там, и аз щях съм "по улиците" Без да полудявам..кафе ми се пие..просто :lol:

 

Какво е то фенската любов? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни новини около Джи и “A Company Man”, в частност.

 

mP6eE.jpg

 

Днес бе официалната медийна премиера на новия филм на Со Джи Соп в Сеул (Dongdaemun Megabox) Ще сложа снимки от състоялата се и на PIFF 2012.

В стилен костюм, комбиниран с разкошно синя риза и вратовръзка, в каре и учтива усмивка, Джи-соп се „показа“ днес пред медиите,

заради презентацията на новата си филмова роля.

20121009022255_0.jpg

Видът му днес, предполагам, е инспириран именно от образа му в “Офис Работник“/ Бизнесмен”, но протеклата усмихната прес среща

ме замисли и зарадва, дали в този мрачен трилър няма да видим и малко комедия? Или просто е имало обичайните весели въпроси,

успешно разсмели господин Прекрасен.

Пожелавам успех на цялата продукция и каст, както и стискам палци скоро филма да стигне и до нас!

 

20121009022125_0.jpg

 

А, дотогава ей тази усмивка ще „топ(л)и“ сърцето ми/ви!

1349772660_398961.jpg

 

Както споменах, първата премиера на филма, всъщност, се състоя на Open Talk event-а на PIFF Village 2012. Там, Джи Соп е минал със

своя колега Куак Ду Уон, по червеното килимче на „филмовото село“ и според всички онлайн медии е бил крейзи атракцията на вечерта.

За феновете и моя милост, Джи изглеждаше прелестен в своята запазена марка „канджи стайл“.

2012100501000281000024661.jpg

 

8d890654ee97b5749fa607b920a622e0.jpg

2840_L_1349432465.jpg

 

Най-емоционалното за него, предполагам е била вечерната му среща с няколко видни корейски звезди, които са се позабавлявали яката, по обилни слухове :lol:.

 

Предаването на SBS- Midnight TV Entertainment пък съвсем да "вдигне" много хилядната фенска маса на актьора, разбуди духовете им

от сутринта с един кадър от предстоящото си предаване. Нещо като "среща и масаж на ходилата", на мен ми изглежда, пък да видим

какво ще "излезе"... :lol:

 

419564_289021471199103_988496623_n.jpg

 

 

Снимки и интервюта по повод новия си филм, Джи Соп има във всяка онлайн корейска медия. Което, никак не ни учудва, нали?!

Едно такова, предизвикващо поредния фенски интерес е отново по темата за женитбата. Горкичкият, защо не го оставят на тишина по тази тема?

Все едно не знаят какво ще отговори.

Обилна доза, от споменатите интервюта, снимки в спойлер:

 

8_3.jpg

8_14.jpg

c12.jpg

b17.jpg

b6.jpg

6_8.jpg

6_10.jpg

201210071411441128_1.jpg

 

 

Едит-вам днес, да не правя нов пост за V.I.P премиерата на "A Company Man". Уважилите ВИП гости премиерата са повече от сладури!

Особено айдол комбо формациите... :lol:

,
. Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за двойният пост и новата порция ...новини..Снимки ще спестя :D

 

Първо ще споделя интервю с превод, защото са изключително малко на брой, на Джи Соп, от онази знаменита среща на актьора с феновете,

из квартала Хонде в Сеул!

Предаването Star Date е едно от най-сполучливите за звездните гости и феновете, макар и не "толкова близо".

 

 

Ако искате малко повече за него, макар повечето нещата да си ги знаем, ето актьора Со Джи Соп в друго интервю.

credit : Korea Herald

So Ji-sub talks about having few friends, being drawn to loner characters

 

Наистина снимки и интервюта има доста на брой последните седмици, заради пресният си филм, който щурмува и бокс офиса в Корея, тази седмица.

Още първият ден филмът е тръгнал със силен старт и се радва на добра посещаемост.

 

Дано, накрая всички празнуваме..заради добрият филм.

Screen-Shot-2012-10-11-at-10.58.37-AM.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам What happened in Bali и не мога да разбера с какво точно ви пленява този човек? Няма нито мимики на лицето, действията му са супер забавени, чак ми е леко неприятен. Предполагам, че това е само роля, но първото ми впечатление за него не е много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

В момента гледам What happened in Bali и не мога да разбера с какво точно ви пленява този човек? Няма нито мимики на лицето, действията му са супер забавени, чак ми е леко неприятен. Предполагам, че това е само роля, но първото ми впечатление за него не е много добро.

 

Изтледай i am Sorry ,I Love и тогава дай оценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, ако те заболи много сърцето след Sorry I Love You, изгледай след него Thousand Years of Love. Няма начин да не си промениш мнението, макар че и аз съм пристрастна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thousand Years of Love е такава боза, че по-добре да не я гледа...по - добре да гледа Кайн и Авел, ако иска нещо хубаво с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчах го, точно защото е боза - действа като обезболяващо. Аз, когато гледам нещо тежко, го разреждам с боза, за да си запазя оптимистичния поглед към света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...