Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

19th Korean Cultural & Entertainment Awards 2011!

Джи Соп получи отличието в категорията Movie Grand Award за ролята си във филма "Always"(Only You).

my2011121519082711130.jpg

dp67592.jpg

gleco.jpg

 

Във филмовият сектор бяха отличени също още :

Best Actor Award- Ryu Seung Ryong (‘Arrow, The Ultimate Weapon’)

Best Actress Award - Moon Chae Won (‘Arrow, The Ultimate Weapon’)

Rookie Award- Lee Jae Hoon (‘Bleak Night’), Min Hyo Rin (‘Sunny’)

 

Г-н прекрасен веднага след награждаването е отпрашил за лаунч събитието на HTC Sensation XL! По-добър "модел" за това "име" смартфон, не се и сещам... :P

Ама с тази и палтото, не може да не ви стане любим... Сещам се за още една подобна комбинация пич... :blush:

at9eb.jpg

38395030119582659123010.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си днес Со Джито и ме изби на ......... да не повярвате на поезия.

Сетих се за едно стихче, което бях чела.

 

ЛОЖЕ ОТ ПАПРАТ

 

Камен Васевски

 

Ще легнем на ложе от папрат под стари дървета,

които премрежени клони над нас ще навеждат.

И само росата, разпукала пъпки, ще свети-

свидетелка ........

 

Айде да не ви дойде много спирам, но снимките ще постна. :lol:

 

2.jpg

 

4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме последните кадри на Джи Соп за Джордано. Той, човекът, че изглежда страхотно - изглежда си, че си носи гена на модел, носи си го, че камерата, с дрехи, и с по-малко дрехи го обича - обича си го..На нас ни остава да си го гледкаме...Лека нощ да ви казвам ли? :P

86174092.jpg

 

30408183.jpg

13748903.jpg

45315299.jpg

87010488.jpg

54341272.jpg

 

 

А, тези са новите от рекламната кампания на смартфона HTC.

ovmp0.jpg

lwudh.jpg

tmhf2.jpg

 

 

Конкретно за филма Only You/ Always, Джи с Хьо Джу ще посетят и Тайланд в края на месеца (24-29) за официална пресконференция в Банкок, а филма ще вземе участие и на Hua Hin International Film Festival, в края на януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин перфектен е на Тайландска земя...

Медиите съобщават за засилен интерес към актьора и дори за "So Ji Sub fever" обвзела страната....

Пристигането с Хьо Джу на летището и посрещане:

 

DL3.jpg

mi7.jpg

 

На откриването на Международния Hua Hin Филмов Фестивал днес, където с екипа на филма са от специалните гости, заради участието на Only You/Always в програмата.

Филмът на Джи Соп тръгва и по екраните в Тайланд от 02.02. Освен това излиза и по кината в Япония и Тайван. Браво! Европа, пак изостава..

610xec.jpg

36779726.jpg

 

18099514.jpg

76767757.jpg

 

15261514.jpg

 

П.с. Почивката и въздуха в Америка, виждам че много добре са му се отразили! :)

Заигравката с разкопчана риза..на какво ли се дължи? Да му мисли Хьо Джу, ние го гледаме отдалече.. :lol:

 

Едитвам от червения килим на фестивала.

60206331.jpg

wawg.jpg

Замечтах се..за една обща снимка на Джи Соп и Раян Гослинг! Отивам да се помоля.. :lol2:

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък ъпдейт..

Джи-соп се завърна в Корея, и успокои развълнуваните си фенове по света със сладурска снимка и благодарност за топлото посрещане.

120129loveletter.jpg

 

Няма да ви убеждавам, че в Тайланд актьорът е бил една от най-обсъжданите и преследвани звезди-гости на Hua Hin International Film Fest 2012....

Дори в малкото си свободно време..малки и големи фенчета са били по петите на Джи.

k7a4bd8elxu8fs98ho0p.jpg

 

uhcmqhlyh85jnphlo3bh.jpg

g9p06delluf1w1bxk5r.jpg

20120129005sw%280%29.jpg

 

 

На откриването на фестивала..когато молитвите се сбъдват!!! :D

88rv9ntws5gxl5ykpri5.jpg

 

А, сега, колкото й да вие студено, тези секунди ви уверявам, че ще ви стоплят. Най-накрая и рекламния спот за SIEG FAHRENHEIT 2012!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле се прибра! Да си стои в близките 10-20 дни в Корея, по-скоро да хуква раздава автографи, стига е обикалял по света!

Разрешавам му само полет до София и да си е само наш;)))

И от мен една хубава снимка в синьо и един позакъснял календар:

2012010917253034422.jpg

bab8b4d1bcd2c1f6bcb71bf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек и неговото благородство.. :up:

Без много хвалби и излишни приказки, Джи Соп отново участва в благотворителен базар, организиран от Корейската фондация за хора с увреждания. Този път известиният актьор е дарил 170 лични свои вещи. Базарът се сътоял в Yeouido на 04 февруари, а 100 фена от фен клуба на халю звездата участвали в него.

youngsosa01-1.jpg

 

IMG1128.jpg

IMG1127.jpg

 

 

Въпреки, че тези снимки са преди няколко месеца и след татуса на Джи, още предизвикват внимание и фенски емоциии. Споделям ги тук...

 

4rifctfct4wrcvd32nsh.jpg

 

 

z3wfsbes90yi44bhfo7.jpg

 

 

Снимки от фен подписването на BEAUTE от присъствали фенки също има много...

p26otfaiwmd9y76iy9sq.jpg

 

Последно и определено свързано с новите проекти на талантливия Джи Соп е споменаването на името му, с това на Уон Бин.

Спокойно, двата мъжки скорпиона, един до друг на едно място може и да не видим скоро на екран, но път тези двамата са били под Номер 1 в листата на мелодрамите в момента. Корейски онлайн медии споделят че докато Джи-соп търси подходящата си мело тв роля да се върне на малкия екран, Уон Бин се е насочил към мелодраматичния филмов жанр и усилено обмисля предложен сценарий за голям екран.

 

credit: My Daily

 

Все хубави новини ни очакват..пък да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна кампания „Меден месец” отново изкараха от Giordano за предстоящия топъл, да не кажа горещ, сезон! Хем типичната лежерна линия на бранда, хем финеса на Мин-а, съчетан по неустоим начин с очарованието на Джи Соп. Определено искам да видя вече цялата сесия..

А, аз съвсем си пожелах горещо слънце, слънчеви очила, пантофки, близалка в уста и дълъг полет..Куфарът ми е готов..и лек в онази посока....

dl0od.png

tc5nx.jpg

 

nnaip.jpg

neokd.jpg

 

 

Последните снимки от Vivien също заслужават вниманието ви..

99427290.jpg

 

62363412.jpg

34663230.jpg

87984970.jpg

 

60653678.jpg

 

Новото в професионален план е, че до седмица ще се даде гласност за новата тв. роля и драма на Джи. Дори в медиите излезе слух за предстоящ проект на актьора в Китай, навярно филм.

Ние си чакаме..и ослушваме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек няма спиране. Неуморен и блестящ, както винаги. Поствам и аз нещичко:

 

193c3e3c21fd4330.jpg

 

Тук в сладурско розово

10016b8c3c983b42.jpg

 

А тук - напомня ми на Road No.1 (чисто тематично)

be073f0ca8fe6501.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mалко новини (от най-пресните към по-старичките) и снимки на So Ji Sub.

 

Со Джи Соп ще публикува свое лично списание!

 

sojisubh.jpg

 

Поредното начинание за мулти талантливият корейски актьор, модел, рапер, ако щете и бизнесмен, Джи Соп се нарича ‘SONICe’ – лично списание, чийто първи брой се очаква да излезе на 14 март.

Издателят 3HW обяснява, че самото списание ще публикува неща, уникални и за самия Джи Соп. На вид и формат като фото книга, актьорът на страниците му ще препоръчва най-добрите места за запознанства/срещи, храни, музика, книги, и т.н.

Първото издание ще носи името „Неговите очи” и ще запознае читателите с много "елементи", проектирани или видяни през очите на Со Джи Соп. Тематичното ‘S PICTORIAL’ ще проследи 7 различни концепции - алчност, сексуално желание, арогантност, скъперничество, завист, гняв и леност. Т.е. всяка концепция през неговите очи в снимки.

sojisubm.jpg

sojisubmouse.jpg

 

Идеята, името и датата за старт на списанието са поредната интересна и безумно очарователна закачка на Джи-соп-ова находчивост. Несъмнено за всички фенове и ценители, това списание ще е „толкова приятно”, но всички ние знаем, че замисъла е породен от неговия ник ‘Sonic”, както и признават и от агенцията му 51к.

В добавка, „е”-то е адски точно и супер попадение, да не говоря за правилната благозвучност. 14-ти март е неслучайно избран ден, също. Този празник е известният „white day” в Корея. Ден с подобни на Валентински вълнения, „породени” този път от силния пол към онези важни за тях женски създания.

Аз ще кажа, хората го измислили: "пито-платено". Тъй де..няма се излагат само жените :lol:. Всяко мъж там получил нещо сладко или подарък на 14 февруари е редно да върне жеста на 14-ти март!

 

Голямо Браво на Джи и 51к, отново ще разто(у)п(т)ят милионите фенски сърца!

 

Отново хубава новина за кино любителите на мелодрамата и в частност на Джи Соп и ролята му в Only You.

10-ят Florence Korea Film Fest (23-31 март) "отваря врати" с "Always", а на 30-ят San Francisco Asian American International Film Festival, същият филм отново ще бъде сред прожектираните.

 

Малко прекрасни снимки от последния брой на ARENA HOMME (март)

 

42573324309551244572510.th.jpg 39850924309560577904910.th.jpg 42909224309572244570410.th.jpg

 

Аз и заглавието на новия проект очаквам, като новините покрай последния филм на Джи "The Salary Man" са свързани с втората половина на 2012г.

Или пък може отново да има изненада? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

So Ji-sub отново се транформира в... рапер! Изненадана ли сте? Този човек не се спира..

В средата на месец март, покрай новото и първо по рода си „персонално” списание (за корейски актьор и Корея) „SonicE”, Джи ще зарадва фенове и музикaлно настоени любители с мини-албум. Алилуя!

Поредната закачка от Джи-соп-овата натура е интересната колаборацията с Боби Ким. Освен песен, очакваме и видео клип.

2012030901000650500051191.jpg

 

 

Многоооо съм ЗА мини-албум. Нямам търпение да чуя и колаборацията. А, ако някога ме попита с кого искам да колаболи-ра глас следващия път, веднага ще му кажа... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Джи Соп се завръща в тв драма сектора с „Ghost” (유령). Официално е потвърдено, че нашето момче поема ролята на студен следовател в криминалната драма.

Не изглежда да е фантастична драма, но описанието й е за кибер свят, различен от този който живеем, където кибер следователи решават заплетени пъзели с напрежение и тръпка, за да разкриват тайните на хората, скрити в ултрамодерни даджи. (?!?)

Героят на Джи Соп - Ким У Хьон, е син на един от най-високопоставените служители на полицията и след като влиза с най-високи резултати в академията, завършва на първо място по точки, елитен офицер. Перфекционист в работата си, той е един от топ мозъците в своя кибер отдел за разследване. С отлични лични качеста, но с мнение, че приятелствата пречат на работата му.

Продуцент е Ким Хьонг Шик (I Am Legend, Cain and Abel, Lovers in Prague) а сценария е дело на Ким Ън Хьи(работила по Sign, Harvest Villa, Take Care of My Lady, When It's At Nigh, The Snow Queen, Winter Sonata).

Драмата се очаква да стартира през май (сряда – четвъртък 21:55 KST) по SBS, след "Rooftop Prince".

 

Коментар: Странно име на проект, но си познаваме актьора, както се казва...Опитвам се да си го представя в кибер отдела, и добре, че имам цветущо въображение :lol2

Аз се радвам, че е приел сценария след толкова мислене. А, това, че ще го гледаме на малкия екран, след 2 години, е супер новина! В графата очаквай неочакваното си го слагам, и освен Джи, си имам по едно наум за сценаристката и режисьора. Пък да видим...

 

Другото двадесет днес е песента колаборация (засега само тя се намира цялата) от мини албума на всестранно талантливият Джи Соп.

Много приятно звучат двата гласа, особено този на Джи Соп :blush: (за пореден път се убеждавам, че не е нужно и да рапира, за да ми действа), текстта е само на корейски в момента..и бих се зарадвала да я видя и чуя с клипа.

 

Две, страхотни снимки при записите, също споделям.

419448_256802274408382_100002358347090_584070_1199290203_n.jpg

425666_256802697741673_100002358347090_584072_838333508_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на popgasa :) Така е малко по-разбираемо :)

 

A списанието "SONICe "може да поръчате тук

 

So Ji Sub, Bobby Kim - That Day One Year Ago

 

"Well... I've been okay... You?"

 

The weather got nicer for the first time in a while - it's a feel good morning

I want to walk for a change, breath in the outside air

As I walked and looked at the sky, as I went wherever my feet took me

 

This street that used to be familiar has now become a bit vague

On this spring day where we used to walk together, where we linked fingers as we walked

On top of that street, at that place where you stood

I can think of you and smile and take out the memories

I guess memories of you aren't so sharp anymore, it doesn't hurt

 

* This street that I used to walk you home

This place where I confessed my heart to you

Love has all ended now but

Again at this place

 

In case I still had feelings for you, I avoided even looking over here

I gritted my teeth and promised that I would never come here again before I forget you

But now, here at this street where we used to laugh, as I lean against the memories of you

I think of the happy times, I linger at this place that we used to be together

 

I feel around for no reason

And I close my eyes

 

Now I can ask you, now I can answer you

How are you? I am well

 

* repeat

 

I see you, I hear you, who always laughed out loud

Because I long for you, because I miss you, I guess I can't erase you

 

"For all this time, I didn't want to become weak

So I lived as I avoided traces of you but

Now I'm all okay

Well... I guess I'll forget you little by little... I'll be okay"

 

It's okay if I face you in my memories

It's okay if I see myself being like a fool

It's okay if I keep the memories of you

It's okay (it's okay) it's okay

 

I walk on this street alone

I wander through the past times

Love has now passed but

Again at this place

 

To me, it was the one and only

It was dazzling and precious

Love has now ended but

Again at this place

 

"Goodbye... go on... go...

 

That day one year ago, when I so easily let you go

That foolish me is still here..."

 

Credit : popgasa

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип много рядко като чуя една песен от първия път ми харесва, така и тази не прави изключение (нищо че е на .. охх ,Со Джи :D ). Но предполагам, че след второто/третото слушане ще ми допадне. Много ми е интересно какъв ще бъде клипа, дано е нещо с преобладаващи летни мотиви .. че от тоя сняг вече взе да ми писва B)

 

Относно сериала, този кибер свят ХИЧ не ми вдъхва доверие :wacko: ... силно се надявам да е нещо наистина интересно. А, и между впрочем някъде четох, че драмата ще се казва "Phantom" .. ама то май е синоним на "Ghost"??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...