Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Явно за да се поддържа СоДжито взема редовна доза от "Сън за красота" където и както му падне и ефекта е налице.

Хайде и аз да лягам, че имам да го гоня :28558: Ще го настигна обаче в съня си :wub:

 

20111104_sojisub_1-460x460.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бива кой знае колко в издирването на снимки, но не мога да не споделя тези две, дори и да са били вече публикувани:

30817315691540046921710.th.jpg 39049328145882189826410.th.jpg ( :wub: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не, този човек е престъпно хубав! :wub:

Няколко снимки за Vivien, благодарение на ~So ji Sub of Polly.~

Започвам с поздрав и букетче за Блеки:

 

vv5.jpg

 

 

А сега, за първи път в живота, ми се прииска да съм мече...

 

vv3.jpgvv2.jpg

 

 

vv1.jpgvv4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи кадри от KBS за постерите на новия филм на Джи Соп - "The Employee".

 

Отзивите за въздействието на Only You/Always продължават в добрата посока за жанра мелодрама. И, Ost-тето се очертава супер подходящо за драматичната история, която се надявам скоро да видим. Търпение мое, къде си?

Малко по-дълго превю на споменатия филм за нетърпеливите, или тези, които не са гледали трейлъра.

http://www.youtube.com/watch?v=hJZ3zr1CCTk

 

Харесва ми, когато Джи соп се чувства добре и му личи пред камера. Има своя индивидуален почерк, в позирането и емоцията, които му носят уникалност. Новите кадри, които 51k публикува, няма как да не останат незабелязани и да не заслужават поглед или два от всички нас.

Той умее да омагьосва камерата. И не само нея. Не изневерява на духа си с тези снимки, а за феновете са поредното запитване, къде да търсят предела на онези думи, описващи фантазията и удоволствието, което носят снимките?

2011112151kdsc07683.jpg

2011112151kdsc07815.jpg

2011112151kdsc07881.jpg

 

2011112151kdsc07735.jpg

2011112151kdsc07697.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам значи :rolleyes: Татуировката на вътрешната стана на ръката на Со Джито

да не е тоя надпис на кавьорчето отдолу (загубени в превода :huh: ).

 

cd7ki0wlxd6oe4cq8gpq.jpg

 

Кой знае какво е искал да му татуират :D Нищо де пак си го обичам :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам значи :rolleyes: Татуировката на вътрешната стана на ръката на Со Джито

да не е тоя надпис на кавьорчето отдолу (загубени в превода :huh: ).

 

Кой знае какво е искал да му татуират :D

 

Това е татуса, да. Трети по ред. Toй сам (доброволно) е искал точно това да си татуира.

И, разбира се, че само той си знае какво изразява и защо точно с "това послание" е решил да доокраси прекрасното си тяло.

Но от това което Джи Соп е споменавал в интервюта на подобни въпроси е, че се опитва да прави неща, които са далеч извън представата на хората за него. Опасен е! :P

Затова казва, че се забавлява с музикалните клипове и музиката, която записва и татуировките.

А, знаем, че той е от хората, които не обичат да говорят за нещата, които му харесват :) .

 

Да не ми е много празен поста, слагам и едно превю на Always с английски букви. Пък ние си чакаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го харесвам този човек още от първия път, в който го видях се влюбох в тъжните и същевременно до болка искрени очи. Тези корейци с всяка своя година стават все по-хубви и привлекателни. Интересно ми е дали този чаровник си има приятелка в момента и за предишни негови такива, някои ако има информация моля нека сподели. :P:wub::panda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини, за да не изоставаме.

Снимките на филма "Office Worker” (A Company Man) са приключили на 6.12 и вече е в пост-продукция.

newmovie.jpg

От малкото инфо, което има официално, режисьорът Им Санг Юн е страшно доволен от Джи Соп и партньорката му И Ми Йон, като споменава за една много силна сцена, в която Джи е бил блестящ. Конкретно за ролята и филма, Джи е кратък: "Реших, че искам да участвам в този филм, още, щом прочетох сценария, и нямам търпение да видя резултата."

Очаква се филма да излезе по кино салоните през юни 2012г.

 

На 15-ти този месец, Джи Соп ще присъства на 19th Korean Culture Entertainment Awards в сграда 63, International Convention Hall, които ще бъдат излъчени и по KBS World на 18.12. тази година.

 

Нашето момче и рекламно лице на смартфоните HTC станало. Оле, чакаме си рекламата, и в бг..ако може да я излъчват :P.

jihtc.jpg

 

За капак..и за такива, гладни като мен сега, това..(преглът)

3asian_Mariko_TWOSOME12_2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19th Korean Cultural & Entertainment Awards 2011!

Джи Соп получи отличието в категорията Movie Grand Award за ролята си във филма "Always"(Only You).

my2011121519082711130.jpg

dp67592.jpg

gleco.jpg

 

Във филмовият сектор бяха отличени също още :

Best Actor Award- Ryu Seung Ryong (‘Arrow, The Ultimate Weapon’)

Best Actress Award - Moon Chae Won (‘Arrow, The Ultimate Weapon’)

Rookie Award- Lee Jae Hoon (‘Bleak Night’), Min Hyo Rin (‘Sunny’)

 

Г-н прекрасен веднага след награждаването е отпрашил за лаунч събитието на HTC Sensation XL! По-добър "модел" за това "име" смартфон, не се и сещам... :P

Ама с тoзи пуловер и палтото, не може да не ви стане любим. Сещам се за още една подобна комбинация пич... :blush:

at9eb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...