Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Досещате се колко ми се пие кафе вече..или нещо разхлаждащо от менюто на 51кафе, нали? :lol:

Макар и еспресо, сервирано лично от Баристата Джи-Соп, си е голям късмет...

 

Блеки, слънчице, ей това включване чаках! :kiss2::lol:

Ако този бариста ми прави кафето, ще го пия непрекъснато, със захар, без захар, черно, лате, всякакво, докато предам богу дух :wub:

Като гледам снимките, едва ли някой е усетил вкуса на кафето в тази навалица и в тази компания. :)

Въпреки съвсем неблагородната ми завист, ми стана едно такова много приятно, сякаш и аз съм там или поне утре ще намина, и ми идва да запея "Оранжево небето, оранжево морето..." :panda-145:

Искрено му желая на Джи много, много успех и не се съмнявам в него! Джи Соп-ши, хуайтинг!

Ето още някоя и друга снимчица:

 

pp12.jpg

pp13.jpg

 

pp21.jpg

pp28.jpg Хигиена на работното място :28558:

y9.jpgn1.jpg

 

Тези ръце и този поглед ме убиват и без кофеин :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно някога през август, Джи-Соп ще има появаване в специален епизод на “Infinity Challenge”. MBC и щурата компания, пак ще привличат народа пред екрана, но дано скоро излезе инфо, като дата на излъчване.

 

Последното инфо е за 30 юли от 18:30 часа тяхно време. :)

 

Събота, събота, събота. Събота късен следобед... :lol2:

И малко пресни кадри от въпросното събитие за оплакване на очички:

 

m10.jpg

 

m12.jpg:tongue:

И още тук.

Редактирано от zlaty_pet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, днес излезе епизода с неговото спешъл участие..

Ето кратко видео....да се зарибите..

http://www.youtube.com/watch?v=BlM7nMg1CpE

 

Изгледах го дори и толкова сълзи от смях, Злати, пролях..че субтитри викам, че не са толкова нужни... :lol2:

96b8f57c.gif

 

Желанието ми да разбера защо Джи-соп се хили/ рита/ мокри/търкаля като идиотче бе..наистина голямо, но щастието ми е пълно – първо, защото от години Джи не е правил подобна поява във variety шоу и второ, най-важно бе видимо щастлив и се забавляваше от сърце с откачените водещи (дано Джун Ха е оцелял после :896767: ) и предимно щурите, да не кажа абсурдни, измислени игри и ситуации. Така че, и да не преведат серията скоро, се разбира за какво идеше реч във веселбата....

Имаше невероятно разкошни, като "гледка", и като забава моменти, освен прекрасните кадри с усмивките на Джи-соп и компания, които дълго време няма да забравя. Водещите го посрещаха и му се зарадваха ( и на това как изглежда), съвсем като голяма звезда, както и трябва, а той беше толкова притеснен, като обикновен човек..Признавам си, смайва ме всеки път Джи-соп, и му правя евала, с естествеността си. Защото на живо, наистина е такъв!!!!

Бързо обаче му създадоха спокойствие и лек комфорт, той се поотпусна, почерпи ги с кафенце и сладкиши от неговото кафе и се почна с емоцията. То, нямаше и начин да не покаже и веселата си страна, защото цялото екип на Infinity Challenge са изключителни комици и полу-откачалки, и да не искаш ставаш като тях, макар и за малко :28558: :28558: :28558:.

Другото ново, което видяха очите ми е новия татус на Ганджито. Скрито, скрито татусче..но много ми хареса...

newtatttoo.jpg

 

Слагам тази снимка, защото приятеля на Со Джи Соп - Джун Ха, има заслуга да го навие да се появи в шоуто. (Нищо че още от април Хонг-чол го закачи в едно предаване) Последните години, Джи-соп тотално страни от тв изяви, освен ако не са свързани с рекламен договор, тв реклама, тв проект или филм. В краен случай интервю..Не, че преди много се е появявал :D, пословичен е с приятните си откази, когато го поканят, че е много зает.и че не е интересен за гост..

on_04.jpg

 

И слагам тази с ХаХа, защото са супер образи...На кой му отива повече, както всички се замислиха?

16051294.jpg

 

Аха...и кажа, че Джи пак снима за новия каталог на Джордано за новия есенно-зимен сезон. Очаквайте, първите кадри са страхотни..

А скоро излезе и мейкинг на

, отново за предстоящия сезон.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно кратичко продължение:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zQFfbhut7hw&NR=1

Тези верно не са добре :282: Много луди!

А Джи наистина много, много отдавна не съм го виждала да се хили така като ряпа. :panda-145:

Блеки, права си, не са нужни субтитри. Не знам каква беше цялата работа, но и аз се смях като идиот. :28558: С това малко вагонче ме довършиха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно кратичко продължение:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zQFfbhut7hw&NR=1

Тези верно не са добре :282: Много луди!

А Джи наистина много, много отдавна не съм го виждала да се хили така като ряпа. :panda-145:

Блеки, права си, не са нужни субтитри. Не знам каква беше цялата работа, но и аз се смях като идиот. :28558: С това малко вагонче ме довършиха...

 

 

Е това клипче може да оправи и най-лошото настроение...щях да се напикая от смях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Джито е избран за модел на "Vivian" (производители на дамско бельо)

 

Обмислям това заглавие от вчера (когато една приятелка ми го показа) и вече имам няколко проекта :lol: , тъй като от рекламния отдел на "Вивиан"

още не са изнесли детайли по конкретната реклама.

 

Новата кампания носи идеята, че "Вивиан" подобрява женското издание с чувствена визия също като Со Джи Соб защитава и позволява на жените да блестят.

 

Говорител на "Вивиан" казва, "Неговата чувствителност и харизмата, която усещаме в драмите с негово участие го обрисуват като желан мъж, който разтуптява женските сърца "

 

(много правилно :lol: )

 

ae_1312414321_1164948795_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Джито е избран за модел на "Vivian" (производители на дамско бельо)

 

Обмислям това заглавие от вчера (когато една приятелка ми го показа) и вече имам няколко проекта :lol: , тъй като от рекламния отдел на "Вивиан"

още не са изнесли детайли по конкретната реклама.

:rofl: :rofl: :rofl::282: Не мога да спра да спра да се хиля, вече почти вия. Имам чувството, че няма да е успешна рекламната кампания. Кой ще ти гледа бельото при такава гледка :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посред лято - малко зимно настроение с новите фотосесии на Со Джи Соп за SIEG' FAHRENHEIT и GIORDANO (благодарение на So Ji Sub of Polly).

 

SIEG' FAHRENHEIT 2011 FW:

 

sieg2011fwwp3.jpg

 

 

 

GIORDANO 2011 FW:

 

g2.jpg

 

g1.jpgg5.jpg

g4.jpgg3.jpg

 

 

Няколко снимки от " Only you ":

 

o4.jpg

 

o1.jpg

o2.jpg

o6.jpg

 

 

И съвсем пресни от 51К:

 

so1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизода на “Infinity Challenge” има ли го със английски субки??

 

А и още един въпрос татуировката истинска ли е? :D

 

На първия въпрос - май още не.

За втория може да погледнеш тук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенк ю, Злати ! :P Ау ще взема да му стана фенка на този аджуши :lol: Имам слабост към мъже с хубави татуировки хахаха

Ако случайно попаднете на предаванията субнати споделете, че освен заради него искам да гледам предаването и заради другите. Винаги ме е било яд , че няма тийм, който да превежда това яко предаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги Джи е блестящ. А за по-горе.... бельото не зная дали ще го гледат, но веднага ще го купят заради него :) , няма нещо с присъствие на Джи - по какъвто и да е било начин и да е нямало успех - той въздейства като есенция-катализатор винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за татуса.. обаче с тази шапка е страшно готин, могам да си гледам вечно, че ми е любим така;)

Сесиите са хубави!!! Още повече, че на него този полу-разрошен /полу-накъдрем/ перчем му отива страшно.., за разлика от другия любимец Джи Сонг:)

Относно “Infinity Challenge” може и без субове да изгледам епизодите с Джи и Чо Ин Сонг.. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субове, скоро щяло да има, колко скоро..това никой не знае ;) По принципа, по който работят групата преводачи на шоуто IC, може да се забавят.

 

Иначе Джи-соп има вече 3 татуса - истински, негови си, скъпи на сърцето му.. :)

 

Последно..Цяла сутрин мечтаех..за един ринг и един Джи-соп. Защо, защото имах много работа и трябваше да освободя напрежението... :D

20110816dsc07565.jpg

(тук, третата татуска още я няма..)

Разкошните снимки от първите кадри на филма “Only You” aka “Always” ме държат в очакване на разтърсваща история и многооо сълзи. Но това го преглътнах някакси лесно, защото пък моделските снимки на този разкошен Джи-соп за марката бельо Вивиeн, овлажниха очите ми и ръцете ми..от прекомерно потъркване. Това да си безобразно мистериозен и срамежливо чаровен, да си ефектно талантлив, да ставаш за супер модел, като си прекрасен актьор, да си обичан от безкрайно много хора, без значение на пола, възрастта и етноса, да имаш настоящето и бъдещето на звезда, си е..чест и почитание от всякъде, природата толкова да те обича :P .

Как с кеф да не ви зарадвам с новите фотоси на момчето за VIVIEN. За всички вас/ нас..

22361623763655628049110.jpg

vivien7.jpg

 

viewimagehy.jpg

0608cf90344fc1b4b58f317.jpg

iv32w1pfb6woc51thajv.jpg

 

Капакът ми дойде с корица за новият брой на ESQUIRE/09. Супер зарибяваш начин на комбиниране и носене на костюм..и чорапчето ли се вижда? Браво, очакваме хубави, нови снимки и новини вече, около новия филмов проект.А защо не и трейлър на сърцераздирателната мелодрама..

esquire20119.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ангелско видение е с този бял пуловер - супер свеж, супер младолик /не че е кой знае колко стар :D /,

разкошен :tongue:

Неуморен, както винаги - скача от проект на проект, което пълни сърцата на нас, феновете. :panda-145:

Въпреки че не съм писала отдавна тук, редовно следя новините около него.

Балгодарности на Blacky и zlati_pet, че продължават така неуморно и всеотдайно да ни информират за всичко,

случващо се със Со Джи Соп :kissy::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора порция Infinity Challenge, моля !:28558:

 

 

Тази росна китка оцвети деня ми и ме зареди с настроение за още няколко напред:

 

n20.jpgn19.jpg

 

n22.jpgn21.jpg

 

n18.jpgdc2.jpg

 

 

Дано скоро излезе някакво читаво видео, защото този път идиотщините са още по-големи от предишния :282: Тези не са нормални, честно! :slap::lol2: :i love this:

 

От писмо на Соби до феновете от 20.08. става ясно, че вече започват снимките на "The Employee". Три пъти "ура" за новината! :es:

Редактирано от zlaty_pet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се днес за един доста стар клип. Мисля, че не съм го виждала тук. Качеството е отврат, но мен много ме забавлява.

Често казано така предпочитам да си представям Со Джито.

 

 

Поздрав за всички по случай края на една гореща работна седмица. B)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...