Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Слънчице, благодаря за чудното поздравче!

То всичко, което Джи облече, обуе или нахлупи на прекрасната си главица, се превръща в класика! B)

След тренировките, ако няма кой да му подава хавлийката,... предлагам да свирне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загрявката стартира ...или голямото четене започна! Дори и задължителното "освещаване" е минало днес на 17.03.

o0330040111111426136.jpg

Дано мацката е прочела скрипта в тази компания :lol:

Вече има гласност за някои сетове за снимки и очакваме съответно и ние светкавично публикуване на снимките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е когато има добри хора...в случая фенове, минаващи с фотоапарат около Gaepo-dong (toward Irwon Tunnel или Hagyeoul Station???). Разбрахме местонахождението на първите снимки, остава да зърнете и Джи Соп :D .

Добро начало – спортен шик, даже неглиже..да не рекламирам видимите неща..само ръкавиците не виждам още...

onlyyoul.jpg

 

56871848.jpg

hanji.jpg

 

 

П.С.Очаквам да се мерне на седмицата на модата..вече B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт 51k потвърдиха за филма "Business Мan", като следващият проект на Со Джи Соп. Историята е още неясна, освен първоначалното, че ще е екшън филм за

колеги в офис, и убийство по време на работа. Очакваме подробности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, звучи обещаващо! Дано да действат по-бързичко, че само по един филм или драма на година не ми стигат <_< .

Джи Соп - бизнесмен! Това ще си струва да се види :rolleyes: .

Блеки, живо и здраво да си, слънчице, че ни информираш своевременно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С няколко думи за предстоящият проект, филмов отново, на Со Джи Соп. Името е известно вече – „Employee”, а нашето момче ще бъде служителя с поръчковите убийства. Като добър „работник” не страда от досадни угризения за това, което върши, до момента в който не се влюбва, обаче. Започва да иска да води нормален начин на живот и да се опитва да се измъкне от „задълженията си", но се оказва обект на мушка от бившите си колеги.

 

Много приятно звучи на първи прочит наистина, ще е интересно да има и забавен момент в тази история и разбира се ново образно предизвикателство пред талантливия актьор. Дали пък няма да видим малко от любимия на доста, Канг Пе? ;)

love971.jpg

 

Така след мелодраматичният "Only You", снимките на които стартираха, ще се радваме на още една нова роля, тази година. Малко кадри отблизо...на първата засечка на главните на сета на филма :

 

love976-1.jpg

110331special.jpg

 

Като съм го ударила на снимки, продължавам... да сложа и тези малкото, но ценни с къдрокоското от фен срещата в Япония :lol: :

 

110331special.jpg

20110403181145c93.jpg

20110403182453283.jpg

 

Снимки: anellini

 

За капак от 51к пуснаха новите снимки, предполагаме за новия каталог на SIEG FAHRENHEIT!!!

20110405-DSC0437420copy.jpg

20110405-DSC0392320copy.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе много се е препотил. Ще ида да му дам едно нашенско пешкирче :) , да се пребърше... Като не се сещате :i love this:

 

Аааа, Мацкова, не така! Аз тази роля съм си я заплюла още ехеее... ;)

Милият той! С тази красива муцунка хич не ми прилича на боксьорче, ама от мен да мине... Още не е влязъл в образ. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, като влезе в образ, дали ще добие мутрата на Мики Рурк?? Тогава колко народ ще разплаче само, Sorry i love you ще ни се стори като романтична комедия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвсякъде е в образ....ама е много тъжен, напоследък...и тази роля, се очертава не по-малко тъжна...

Може би и заради едни кадри от видеото му, към книгата The Way (японските фенове имат бонуси, които обаче споделят, а ние благодарим от сърце), имам подобно усещане..

theway.jpg

 

theway1.jpg

theway2.jpg

 

 

Графикът му е изключително натоварен, то, графика му, се чудя кога въобще не е...като когато работи, много работи, а когато почива ..се затрива от полезрението на всички и пак нещо прави, за останалите.

В момента е в Банкок, снима реклама..последните снимки са от вчера на Bangkok International Airport:

today_jisub.jpg

 

Тренировъчните снимки са страхотни, знаем колко се отдава за роля, че чак се забравя, а като добавим, че Джи соп е известен с добрите си рефлекси, концентрация и силна воля, покрай фитнеса и самата си природа, знам, че ще даде много и за "боксьор-а". Обучението и тренировките му са изключително натоварващи, имах момент в който ми стана чак жал, защото има вече и контузия – едната му ръка бе пострадала в първите тренировки и в началото ходеше превързан. Но..той е професионалист, който най-малко мрънка или говори/показва това (добре че са наблюдателните фенове). Важно е, че е показал адаптивност и бързо осъвършенстване при ударите, повече от очакваното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките на "Only You" си текат, но Джи-Соп не спира с тях. Няма да ви тормозя с кадри от снимачната площадка..обещавам :blush:.

 

От "VONIN" зарадваха феновете на марката и на актьора с новата линия The Blue Style. Разбира се, ликът на младежа в добавка с афтър шейфа (няма парфюм, питала съм :28558:) много добре се очаква да се котира на пазара.

yjisub.jpg

 

jivonin.jpg

 

По-новото днес е лицето или по-скоро тялото на Джи, което грее от всяка онлайн медиа в Корея - Джи-Соп ще е лице на Coca Cola Powerade. Хубаво е когато спортът и рекламата се хващат за ръце. Като пълен ентусиаст, нямам търпение да видя какво се е получило като краен продукт :D .

xc5d0w.jpg

Но като реалист, се надявам да раздават безплатно по-силното противоразтапящо течно състояние на напитката (не знам какво са планирали да включат в състава й), след гледане на рекламата. :lol2:

Къде изчезна татуса, всички се питат?

Джордано не спират с новите снимки и линия за новия сезон, а мен не спират да ме изненадват:

gordano.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, тормози ни с колкото искаш снимки! Аз нямам нищо против да ме мъчиш, ама изобщо!

С открито челце много го обичам, а за кока-колата и синия потник няма да говоря :rolleyes: .

Абе верно, татуировката да не е била временна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, малко неща са способни да оправят настроението ми днес, но дано всички вие сте в кондиция за следващите кадри и секунди наслада. Със спиращи дъха кадри, отдавна съм привикнала, но ако рекламите са пътят към щастието, човечеството ни е спасено! Ако не да ни направят щастливи, поне рекламите могат да ни изненадват винаги приятно, внасяйки разнообразие и коментари - я с образ и картина, я с продукт или слоган. Но когато е с повече от едно нещо, ни доставят удоволствие да ги пуснем отново. Няма да ви убеждавам повече...

Новите реклами на Джи-соп са вече на хоризонта. Кафето в чашата, усещам че е..ароматно, а гласът..познат и галещ, пристрастните ми уши. Очите ми отдавна не говорят. Как толкова хубава моменти напоследък за мен са свързани с кафето, още се чудя... :)

 

Еха, и скорост!!! Ако белият потник беше класика за Джи, по време на снимките (и след това) на сериала "I'm Sorry, I love you", тук синият го слагам в полето съдбовен потник-мечта. И без капка енергия да сте останали, повярвайте ми, след тези кадри, ще получите пауър за скок към облаците. В толкова привлекателно създание се превръща Джи-соп, когато е "във въздуха", че дори активността ми се засилва на работното място...

Слагам малко фотки, малко.. за удовлетворяващ резултат! :D

cs1m.jpg

yyu1.jpg

6we1.jpg

 

u561.jpg

t121t.jpg

e71i.jpg

r3671.jpg

img51891g.jpg

img52911.jpg

46084788.jpg

 

 

А, и не се тревожете, снимките за филма "Only You", напредват. Дано търпение ни остане, след първите такива моменти....

onlyyoub.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наредете се на опашка за прегръдка, не се блъскайте..ще има за всички!

Почти познах идейната инициатива, но нъцки..за този момент, само Мин-А намазва :P .

От Джордано отново ни показват, как с прости кадри и с обичани лица, и дрехи, могат да направят хората щастливи. Заповядайте частица от това общо щастие, което дарява Со Джи Соп, само с появата си и усмивката си.

sojisubgiordano2011hugm.jpg

shinminahsojisubgiordan.jpg

shinminahsojisubgiordan.jpg

new110516.jpg

 

Благодарности на Sarvin16 :) .

 

Днес е хубав и официален ден за общи снимки (и отбрани фенове) на двете главни лица от филма "Only you". Вече има и първи кадри, като очакваме повече подробности и снимки с по-хубаво качество.

 

87953754.jpg16910072.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото членоразделно и що-годе смислено нещо, което успях да сглобя, е, че искам да съм на мястото на Мин А... Останалото е :wub: %/:_/= :tongue: №?%= :rolleyes:

Охо, снимките на Only you приключиха ли вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Охо, снимките на Only you приключиха ли вече?

 

Как са свършили, нееее..просто имаха снимки на открито и доста сетове на улицата, с избрани 300 човека статисти ;). Т.е. освен масовката, масови истерии е имало :D , както и неизбежни камерни фотки за всички нас останалите, далече от корейските земи...

 

Просълзих се, снимките са от вчера са от Hongdae, знаят къде да идат ... :P

20110516-08.jpg

20110516-10.jpg

3asian_Mariko_2011.5.16onlyou8.jpg

credic : so ji sub DC

 

 

Силно се надявам този филм, да се превърне в супер успешен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...