Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

И аз имам новина :rolleyes: !

Реших да направя /български/ фен сайт на Со Джи Соп...предполагам, че това ще ми отнеме повече от един месец, но веднага щом стане готов вие ще сте първите, но които ще го покажа ;)

 

P.S. Отворена съм за идеи относно дизайна на сайта ...и изобщо всякъкви нестандартни и интересни хрумвания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело..хич няма да ти е леко обаче..

Ако питаш защо?

20110210090125731861.jpg

Той ще ни изумява и ще ни кара да полудяваме и в друго естество. Доказателство е това уникално за събуждане и въображение тийзърче...

Ако не помните с какво ви е привлякал Со Джи Соп, сега може и да се усетите :lol2:

Разбрах най-накрая за онзи макиаж и фризура, дето се плашех от една снимка и вече дишам малко по-спокойно...

Заповядайте първата шестица от тотото, днес..силата на звука на макс, стайлинга на шесТ, и точната пропорция за изумителен танц ...моля, забавлявайте се:

 

 

П.с..Вече може да ми се сбъдне една от мечтите, докато Бини е в казармата, ТОП и Джи Соп да ги видя на една сцена!!! :282:

Стискам палци и за албум, няма само сингли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз...но повярвайте ми, заслужава си.

2wd8yzl.jpg

 

От вчера само умувам..как ще завърши..? :P

 

Рекламната кампания на Джордано от вчера се е забила в главата ми и няма излизане. Адмирирах идеята 4 супер корейски звезди на едно място, харесах първите тийзъри и сладурски снимки, божествено заснети от моята любимка фотографката, но „филма” и заплетената типично корейска драма от първата част, вече пълни душата ми в истинския смисъл на думата. Не знам дали едикойси хормон кара сърцето ми да се разтуптява, но моят бе трогнат само от вида и партньотството на тези четиримата в тази реклама (дори преди да разбера какво си говорят). Ясно е посланието с Friends-Love историята, но обстановката, допира, монолозите, погледите, и това, че всички изглеждат и "играят” вълнуващо, правят историята като от истински филм. Забравих дрехите... :D . Възхитена съм от лъчезарният и детски полъх на Джи Соп, красотата и непренуденото поведение на Мин А, трогателният Тайгър и зрелият, но видимо пазещ "нещо тайно” в миналото си Санг-У.

Дано успеят и вас да вдъхновят, а как искам цялостното изпълнение да се види от повече рекламни български агенции и хора, занимаващи се с това... И въпреки забъркания любовно-приятелски трепетен сюжет, да почувстват красивото и феноменално лекото и естествено поднасяне на този тип история, за да пречупят вече рутинните и банални клишета в българските реклами.

Заповядайте първата част от филма на GIORDANO S/S2011, а в спойлер и целият английски превод.

http://www.youtube.com/watch?v=_CH9kF2nc9A

 

 

SMA – Shin Min Ah

SJS – So Ji Sub

JWS – Jung Woo Sung

TJK – Tiger JK

 

SMA: (to self) The sound of everyone’s footsteps is different.

 

SJS: Has she changed?

TJK: Yeah, it is said that she become prettier.

SJS: Really?

TJK: She has always been pretty.

SJS: Right, she has always been pretty.

TJK: Nobody?

SMA: Coming!

SMA: Thank you.

 

SMA: (to self) I have yet to hear the footsteps I longed to hear

 

Trio playing rock paper scissors

 

SJS: Hold on!!!

SJS: (whispers to TJK) Males to show rock.

SMA: I will show rock.

SJS: Males to show rock, really.

SMA: I know.

SJS: Yea, we males are supposed to show rock!

 

Trio together in kitchen

 

TJK: Aish, why is Woo Sung hyung not here yet? He’s always late, the king of lateness. So what if you are an actor? What’s the big deal being a celebrity ah? Not coming here to help.

SMA: Forget it… He will be here shortly.

 

Minah coiling pasta around her fork

 

SJS: (to self) Why is my love always clinging? Is this jealousy? The washing of dishes will be left to him.

 

 

JWS: Hey JK, hyung is here.

JK: Hyung came.

JWS: But everytime I see you, I want to say I am hyung right.

TJK: Hyung, welcome back!

 

Jisub and Minah together

 

SJS: How’s your travel?

SJS: (to self) Wouldn’t it be great if you travel with me.

SMA: It’s really good to travel on your own, it’s also relaxing.

SJS: (to self) How good can it be to travel on your own? Next time…

SMA: Alright, the four of us should travel together the next time.

SJS: Four person? Four person is too many! Next time…

SMA: Here, this is for you.

SJS: Aish, why are you giving me this?

TJK: Excuse me, move aside. What are you two doing? Dating? Right? Right?

SMA: Don’t be childish.

TJK: Right right!!

SJS: I was going to hit hyung.

TJK: It’s an excuse!

JWS: Who hit our Minah?

SJS: Hyung!

SMA: Oppa!

 

JWS: I am here.

TJK: Always late.

SJS: What? Stop hitting.

JWS: For real?

SJS: It hurts.

JWS: You just used your foot.

SJS: This is the basic.

SJS: Stopping now?

JWS: What, stopping now?

SMA: Stop!

SJS: We are only kidding.

 

Woosung and Minah in kitchen

 

SMA: Where have you been? Everyone is waiting.

JWS: Hey, you guys are too much? I am only slightly late and you are making me do all these.

SMA: Of course, wash them clean.

JWS: What are you saying? The only thing I am good at is washing the dishes. Jung Woo Sung who's washing dishes. Look, cool right?

SMA: What? Look, there’s chilli. Can’t you see?

JWS: Where? I can’t see it at all.

SMA: Do you think you can marry me this way?

JWS: Ah, found out by me. I never thought of marrying you. Found out by me, wanting to get married to me?

SMA: No!!

 

Jisub picked up the harmonica

 

SJS: (to self) I have yet to hear the words I longed to hear.

 

Minah and Woosung together

 

JWS: Why is this with you?

SMA: I hid it when oppa was searching for it.

SMA: Oppa, why can’t it be me? Forget all that should be forgotten.

 

Jisub overheard their exchange

 

JWS: Sorry, I don’t think I can do that.

 

SJS: Is it not possible for me?

 

Credit: текстът е преведен от китайски - SJS@baidu

translated by eilasa

 

 

Във втората част, ще разберем развръзката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкош! Много добре са ги вплели всички съставки - героите, обстановката, музиката, мислите, чувствата - ненатрапчиво и истинско.

Бг агенциите и да го видят, няма начина да намерят толкова въздействащи герои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче толкова ме вдъхнови, че си го свалих и в момента правя субтитри. ;)

Ще гледам да го пусна до края на деня, че има тук-там непреведени реплики и ще трябва да се консултирам с някой корейст :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Tiger JK - Bellissimo! Woo Sung преди го нямаше в рекламата, или се лъжа?

 

Tiger JK ми е доста интересен персонаж тук.... ;)

А Jung Woo Sung се връща в Giordano, след успешната кампания през 2004г. с Jeon Ji Hyun. Горещата реклама и тогава разбунва духовете.

И да, нямаше го в пoследните 2 кампании на Джордано през 2010г. докато другите трима участваха :).

 

Oх, и нови снимки има..

20110210-2.jpg

whopv.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох и пак ох! И тези ръце за капак!

Филмчето е много свежарско и прекрасно! Марчооооооо, чакам те да му се насладя още веднъж с букви! :yes:

Искам втора чаааааст!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса, най-вече частта, където се биеха с възглавници ... чак и на мен ми се преиска да се включа :lol:

Същто така, бих добавила, че са направили страхотен подбор на саундтраци !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божеее... за три панталона на кръст цяла драма направили! Това само корейци могат да го измислят. :282:

 

Браво за субтитрите, Марчо моя, и благодаря, че махна фльонгите. :panda-145::kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично по корейски да ни вземат душицата на един път и за някакви си секунди, днес и втори тийзър от убийствения рап на Джи Соп излезе...

Радвайте се, викайте, пейте, смейте се, може и танца му да изкарате...до 17.02., има шанс и цялата на части да чуем :lol: .

 

Поне да знаем, че текста и музиката е негово дело. Интересно ми е в какво настроение е творял...а за клипа и стайлинга, се чудя от къде се е вдъхновил?

 

P.S..I lolve you.....Забравих, Честит ви празник с всички опияняващи светии.. :wub::kissx:wine.gif

Веселете се от сърце и обичайте, защото казват че животът не се случва на едно място, а е навсякъде!!!

Поздрави на всички от мен и наздраве, когато е нужно..!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20110214_sojisub.jpg

 

 

So Ji Sub представя трейзър към дебютната си песен "Pick Up Line“. За първи път известният актьор поставя началото на своята музикална кариера с хип хоп парче, което по зрителски мнения, ще се превърне в едно от успешните заглавия на музикалната 2011. Ето какво казва и самият актьор, който сам продуцира дебютния си сингъл, чрез своят лейбъл 52к: Вместо очакваните коментари като "Той е супер секси", "Това е доста свежо" или "Този човек е уникален", чрез този проект искам хората да видят, че опитвам нещо различно от това което правя в телевизията и киното. Снимките към видеото ще бъдат част от предстоящият ми албум. Искам този албум да представя всяка част от мен, която да изразява това което съм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dimbland ме зарадва с поста си.. :) Много весело ми стана..че дори и в корейската преса пишат, без да проверили някои неща ;) .

Няколко думи от мен за самият "изпълнител" :P и това му поприще. Първо, който е чул и чел за Джи Соп, знае за музикалните му вкусове и за това, което е направил до сега в любимия си стил.

И това парче няма да е голяма изненада, след двете негови стилни участия с прякора му G в Foolisg Love (ОST-а на сериала Cain and Abel) и жескотият сингъл за OST-а на филма "Rough Cut" -

. Последната песен излезе и макси сингъл на диск към OST-a на японската мобилна драма на актьора "I'm Ghost", на японски и на корейски, интрументал и миксирана версия.

А да не отварям темата за това, на колко фен срещи Джи-соп е пял и хип-хоп, и не само този стил.. :D

Последно..за лейбъл не знам :lol: но името на агенцията му е 51k

Сега трябва да се съглася, че това парче ще се превърне в едно от успешните заглавия на музикалната 2011!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marchooo, благодаря за превода на първа част 466942.gif Искам продължениетооо...

Би станал страхотен сериал, ако някой реши да снима по този сюжет и, разбира се, с участието на тази магнетична четворка 466941.gif

 

Blacky, не спираш да ни радваш с новините покрай Со Джи Соп 466942.gif

Не съм го виждала разрошен от мнооого време...

Не е нужно да споменавам кое парче ще слушам от 17.02 466940.gif

 

P. S. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАЗНУВАТЕ!!!

 

522826.jpg522827.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано очаквах песента да ми хареса повече..но въпреки това до сега я чух поне 10 пъти :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=eechlYBQVrM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, явно ще пиша.. :P

Харесва ми толкова, колкото и очаквах. Музиката е по моя вкус, песента е супер денси в стил клип закачка, припева е заразен, Джи-соп е секси..и повече от уверен.

Но аз си познавам soganji, знам как приема предизвикателствата и каква част заема музиката в неговия живот, така че не може да не съм доволна.

Той има още какво да учи и да показва същевременно в този музикален стил, но с ръка на сърцето казвам : Ти го можеш. Продължавай..(дано да ме чете :lol2: )

Спойката се е получила, защото парчето има ритъм, а „певеца” има афинитет към този ритъм, а флиртуването с камерата трябва ли да го коментирам?

Направил си го е, по своя очарователен начин. Акцентът с 51к, също одобрявам..

Този проект със Sun от дуо-то Soya N Sun и малка част от обкръжението на Джи е наистина интересен. Радвам се, че Джи-соп става по-свободомислещ пред камера и разширява полезрението си. Има голям вътрешен стремеж и авторитет, който също много "му дава" да се развива. Усещам, че тази година няма да скучаем, много радост ще ни създаде.

 

Виждам днес, че медиите доста го обсъждат и получава повече положителни оценки и възхищение за хип-хоп колаборацията, но да не забравяме и другите му дини под мишницата.ELLE КОРЕЯ, обръща внимание към личността му, дори и в другия 4-ка проект заедно с Джордано.

А от SIEG FAHRENHEIT леко пуснаха част от колекцията за пролетно-летния сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...