Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Only you

VIP Premiere/COEX Megabox

На пръв поглед по-свежа и неочаквано многобройна VIP премиера на този филм, отколкото, "звезден" по присъствие, червен килим на 48-те Деджонг Награди...

ji1b.jpg

41295901.jpg

 

П.с..Кадифеното сако бе очаквано за мен.. :lol:

Цветово двамата главни бяха хармонирани..дано не са разревали с играта си хубавата "мъжка подкрепа", дошли да видят филма..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е новина е от лятото, но я пускам във връзка със снимков подарък за Блеки, който може да си вземе тази сряда от пощата.

Джи Соп е получил специално отличие - Korean tourism star award за фото колекцията The way of So Ji Sob, с която се сдобихме миналата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не само съм развълнувана, но и леко неспокойна...ако на всеки два часа виждам снимки, с главни лица от светата ми тройца, може да не искам сряда да свършва.. :lol:

С това начало на деня, High Cut, иска ме/ни довърши, виждам..или по-скоро, някоя Джи-соп-ова къдрица...(Деска :kissx: , дръж се)

hcut.jpg

Има толкова трикове за коса..защо стилиста на сесията ни го причиняват.. :tongue:

Косата на Джи-соп е плътна, от това което видях на живо, има бласък за завиждане, ъф корс, и тези буйни къдри, бая време са отнели, в случая. Не знаят ли, че и несресан, пак е актуален???

Нищо, ефектът с последователните кадри от леглото е умопомрачителен ...и знам, че може да действа като еротичен бестселър за хилядите фенки на Джи, пък кой ти гледа..къдриците!

Хайде да не се оливам, а? Ей ги снимките...

sjshc2.jpg

sjshc1.jpg

sjshc3.jpg

40015176.jpg

 

На тази е...абе сетих за къдриците на Хьо-джу от филма...какво рамо си удрят един на друг, брей :lol2:

h10kl.jpg

 

 

Съвсем да ме убиете, "прежалете се" да видите и видеото - част от заснемането на кадрите за супер-якото и арт издание на Z ZIN.

http://www.youtube.com/watch?v=wuMsOOa8l4g&list=FLiEA-jSMTYBy0tlAyPD2EXg&index=7

 

П.с..и после защо искам толкова много списания тия дни... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още някоя фотосесия и ще бъда довършена :blink:

Тези къдрици ми идват малко в повечко вече. Сърбят ме ръцете да взема ножицата и да се развихря :lol: Не че не ми харесва Джи де. Особено полегнал е страхотен и... доста самотен... ;)

Обаче много му се четат ребрата. Ако продължава така, скоро ще изчезне...

 

Блеки, тази си я забравила ;) :

 

h6.jpg

Редактирано от zlaty_pet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, направо ми докарахте сърцебиене с тези снимки. :wub: Прекрасен е :inlove: Все ми е едно каква е прическата и къдриците, само да имаше начин да скоча при него в леглото :282::blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacky80,

слънчице, ти мен за направено от какво ме имаш? :kiss2::lol:

Как мога да се държа... Хайде при снимките, вложих цялата си воля, ама... след този клип :blink::inlove:

И после не му отивали къдрици, а? :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо 51к, вчера, а днес, 10 asia съобщи, че корейският актьор Со Джи Соп е реализирал нова фото-есе книга, свързана с ролята му във филма „Always" (Only You).

Промоутъра 3HW пък заявява, че е пусната в продажба и от днес, четвъртък, вече може да се намери на пазара.

photoessey.jpg

 

Книгата носеща краткото “So Ji-sub's 'Always " съдържа снимки, бележки и коментари за играта и персонажа на Джи - Чанг Чол Мин. Разделена на 5 глави – „Запознаване със сценария”, Да бъдеш с Чол Мин”, „Да станеш Чол Мин”, „Различията между Чол Мин и Со Джи Соп” и епилог, няма как да не заинтригуват... (и мен, хах)

 

Филмът, който толкова коментирам(e), пък от днес, тръгва официално по киносалоните в Корея.

 

VIP Премиерката:

 

А историята, пак да потретя, разказва за бивш боксьор(най -секси боксьор, да добавя :lol: ), който се влюбва във Джонг Хуа (Хьо-джу), която постепенно губи зрението си, в резултат на злополука.

 

Момичета, споделете слюнкоотделянето с мен...

Човек да се чуди, напоследък, колко и кои снимки на Джи Соп, да сподели...

Z ZIN

a7mcpj8wfmk7ae8qrl.jpg

46g3ftw0vptvo2c8pk.jpg

2b5p3lr20arjt63jtm86.jpg

 

Тъй, като фокуса ми се измества от бройката към "гледката"...може пак да съм изтървала някоя. Злати, мерси, душа :)

q4ognwiwe4jgcfvnjgj.jpg

pphw9y44w11imq924rpb.jpg

253jc98shu4w38l7y7i.jpg

9u9odagyeir0h1w1wdx6.jpg

7nyvnuw5zaokmbx9k547.jpg

2isx1uumjornsz4ymqw.jpg

wgbp5914xei0uojpszcs.jpg

 

 

Последно..за татуси на Джи-соп, отново с любов.

Знаем, че манията на Джи Соп към татуировките се подсилва от вътрешните му желания и случващите те му се неща. Та, поредната му рисунка върху кожата - буквенка, е вече "прочетена" :P.

jitattoo.jpg

credit: mariko

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blacky80 след висчките тези снимки, сънената ми физиономия придоби друго изражение :blink:

Определено слюнкоотделянето ми се завиши с тая голяма порция гарнирана с такъв чар :tongue: без малко да се задавя с кафето :wacko:

Само където Джи Соп е толкова отслабнал :huh: Предлагам да си го приберем при нас и се погрижим по нашенски за него :D

Корейките...........не разбират ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и на другото ни лично четвъртоноемврийско скорпионче! Кой не го обича него! :wub:

Да продължава да печели сърца, награди и любов!

И да вземе да позабави темпото, че да му остане време и за някоя сгодна женица да се поогледа! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..и тук да кажа/напиша нещо :P

 

Джи-соп е много специален човек. Аз ли да го казвам? Повечето жени (познавам даже и мъже :) ) са благосклонни към неговата персона, и има защо...

Ако намеся и това, как изглежда и всичките заложби, които притежава този мъж, трябва да използвам само "най"..отпред.

Честит му празник и нека той да бъде и има всичко "най" - важно за него!

Нека продължава да е земен, очарователен и много мъж, с видимата класа и стил на поведение.. Нека не спира да привлича и излъчва естественост, дали снима или просто ..рапира, нека не губи своята същност.

Най-много от всичко му пожелавам да бъде истински щастлив, успехът..отдавна е на негова страна!

Нека си остане..прекрасен!!!

SAM_1546.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен на ЛЮБИМИЯ ДЖИ!!!

Да ни е жив и здрав и все така талантлив и красив! Много успехи и награди..

 

Да не пропусна да постна и това..,

hh4m.jpg

 

че само любимци на едно място, как ги събраха?!;)))

 

4d086e061d950a7b9f9aff8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Джи Соп!

Да си здрав, усмихнат и да ни радваш все така с филмчета, сериали и прекрасни фотосесии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден , и от мен на моя любимец!!! Нека запази излъчването си на най-невероятния и красив мъж, който изобщо някога съм виждала...с тази усмивка, с този чар, сексапил...... и най-вече да е все така земен и феновете му ще се множат ли , множат....а аз мога само да седя и да си го съзерцавам, дано поне по някое време се сетя да си избърша лигите.... :):P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и на този невероятен актьор!

Пожелавам му здраве и успехи в бъдеще, защото бъдещето наистина е пред него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всеобщия ни любимец! :wub:

 

Пожелавам му да ни е жив и здрав, да ни радва с много нови роли,

 

да е все така прекрасен и успеха да го съпътства навсякъде!

 

Да срещне голямата си любов и да бъде много, много щастлив! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...