Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Иииииии, много симпатично клипче!

От наш Джи струи мнооого настроение, личи му колко се кефи!

Идеално за лекуване на депресия в края на зимата :P . Много свежест и пролет ми лъха от цялата работа. Искам албум!

/На някой звученето не му ли докарва малко на песните на Устата? Или само при мен е така.../ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е много готина, на мен много ми харесва, визията му е убийствена, клипа също е перфектен, надявам се да има тепърва още нови парчета, защото до тук се справя много добре, супер си Джи Соб :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да преценя дали е заради него, но песничката много ми хареса. И то от първият път, което си е изненада. Утре ще си я слушам в колата :)

 

А той е толкова сладък там и с тия къдрички, къдрички, къдрички............................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой за какво се пее в песничката , че освен "кам он бейбе" :P не хващам :lol:

Иначе музиката е страшно танцувална. Интереса в youtube силен. С две думи всичко е така

както трябва да бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казват, че очите виждат уникално различно. Моите виждат уникално все еднакво и все хубави неща :lol: – бели панталони, мокасини на бос крак, тук таме закачливо къси панталони, стилни сини и розави ризи, едни от най-готините корейски звезди на едно място, и най-вече един усмихнах Джи Соп в доста кадри..

Да, очите ми видяха цялата божествена реклама на Джордано (и искат пак, и пак..и пак) и няма нищо общо с неостротата на зрението ми или с супер чувствителността на душата ми.

Да не споменавам радостта и изумлението ми при първите акорди от една божествена балканска “Ringe ringe raja” :P . Браво Брегович, браво Сърбия..Корея е чувала за вас, пък може и правилно да ви изговарят като държава....

Тъй, да не се отплесвам много, че е рано и е понеделник, само..слагам целият рекламен филм на GIORDANO:

 

 

Поредната реклама за смартфона Take е страхотна. Моделът също, както винаги. Но напоследък доста усмихнат и дори адски лъчезарен виждам Джи, което е гаранция за нещо ново във въздуха и в плановете му.

С тиранти и в класическа линия е уникално хубав, но пък с пале..или с дете, този човек се преражда в друг образ!

x71txmm8qa92pwrg2i1k.jpg

 

Сега за любовта му към музиката..

Знае ли някой за какво се пее в песничката , че освен "кам он бейбе" :P не хващам :lol:

... С две думи всичко е така както трябва да бъде.

 

Екстра казано, точно така, както трябва да бъде... :yes:

Текст има корейски, има и романизация, а и..google translate има :lol: . Официално на езика на Шекспир, все още песента я няма..Все пак може да разбере, за какво и как сладко се "гаври" Джи Соп:

 

credit: baidu

 

-Intro-

 

su leul ga deug dda la ja neul cae weo ba lo o neul bam

ul lyeo dae neun jeon hwa gi jam si ggeo dweo jo geum man

mi an ha ji man nan ne nam ja cin gu leul mo leun da

Goin' down down Yeah we goin' down down

 

-Verse 1- (jisub)

 

si gan dwae sseo jan cae weo

dam bae e bu leul bu tyeo tae weo

teo ji neun jo myeong sa i bo i neun geu nyeo leul bul leo se weo

da ga ga ma leul geon da han jan sal ge wi lo ol la gal lae

dda la seo neun geu nyeo ga ja ma ja ba lo na yi mu leup wi e anj ne

 

-Verse 2- (sijin)

 

Come on baby Come on baby

yeo gi neun hyeon sil gwa da leun se gye

geum yo il ba me tong geum si ga neul mal ha neu nae deu leun ga baby

keo ji neu neu mag so li ddeu geo weo jyeo man ga neun bam

ib su le mu deun geo nib sul lo dagg neun geu leon gi eo ge na meul bam

 

-Hook-

 

da ga wa deo da ga wa deo da ga wa jom deo jom deo jom x3

Let the party rock rock

Nobody can stop stop

 

-Verse 3- (jisub)

 

ne heo li ga nae no li teo

gi bbeu me mo si gyeo so li cyeo

nae i li myeon su leun ggae do hwag sil han geon

neon ju geoss da ggae do nal mo si jeo

il dan ji be jeon hwa bu teo hae

cin gu ne ji be seo jan da go hae

mul lon geo jis ma leun cam na bba

heon de nal noh ci myeon ne ma mi a pa

 

-Verse 4- (sijin)

 

nan neol mae u ddeu geob ge man deu leo

But i'm not a H.O.T

nae eo ggae e gi dae yi ji ha neun neo

But i'm not a G.O.D

gye sog hae sul ja neul bu dij ci da bbal gae jin ib su leul deu li min da

a mu lae do jin jja party neun ji geum bu teo si ja gi ya right now

 

-Hook-

 

da ga wa deo da ga wa deo da ga wa jom deo jom deo jom x3

Let the party rock rock

Nobody can stop stop

 

-Bridge-

 

ja neul meo li wi lo da ga ti heun deu leo

i ba mi gal ddae gga ji mi cin deus so li jil leo x2

 

-Hook-

 

da ga wa deo da ga wa deo da ga wa jom deo jom deo jom x3

Let the party rock rock

Nobody can stop stop

 

-Intro-

 

su leul ga deug dda la ja neul cae weo ba lo o neul bam

ul lyeo dae neun jeon hwa gi jam si ggeo dweo jo geum man

mi an ha ji man nan ne nam ja cin gu leul mo leun da

Goin' down down Yeah we goin' down down

 

 

Има и зверски, но

на тази заразна мелодия..

Отивам да я предложа за песен на седмицата, ама..на..аз я преслушах стотина пъти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам превода на рекламата на Джордано- от първата секунда до последните надписи, толкова естествени и непринудени са всички, че все едно просто са се забавлявали, вместо да работят. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремиксът е стахотен :es: само дето е много кратък и не можах да го намеря никъде за сваляне :( .

 

А за рекламата ............нямам думи. Дано по скоро да излезе с буквички.

 

Не е ли престъпление двама такива мъже на едно място? :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текст има корейски, има и романизация, а и..google translate има :lol: . Официално на езика на Шекспир, все още песента я няма..Все пак може да разбере, за какво и как сладко се "гаври" Джи Соп:

 

Аз това го видях в http://totallysojisub.blogspot.com/ ама google нещо ме дразни ине мога да схвана смисъла B)

 

Например:

 

Разклатете купата над главата си заедно

Крещи като луд до вечер x2 :lol:

 

И на Английски не е по-ясно. Ако някой знае Корейски ще е стахотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рекламния филм на GIORDANO, много ми хареса. Какво да кажа....любими физионимии, с любими гласове, на фона на любима музика. :wub: Дори ако не се лъжа имаше "щипка" Шостакович - прочутият Second Waltz , който обожавам. :rolleyes:

Благодаря Ви, че се насладих на клипа чрез вас. Ето го и валса - поздрав за вас :

Пожелавам на нашия любимец да изпита такова щастие, каквото тези хора чувстват слушайки тази музика.......... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата година на Джи Соп започна рекламна и всяка седмица се превръща в супер актуална тема и наслада....

Джордано вече се забравиха обаче..само нарушават мъжкото ми царство с вида на тази Мин-а... :P

 

Мейкингът на другата реклама за TAKE 2 е супер забавен, Джи се усмихва, дори похилва на собствените си изцепки(псайхо). Много джентъл и секси клип, просто ти се приисква да подържиш телефона, да вдигнеш гиричка,да гушнеш кученцето..да гризнеш книжката :lol2: .

 

Днес, следобяд, в пресата и в сайта на звездата излезе малка клюка, за нов, интересен проект - отново главна, филмова роля във филм с работно заглавие "Businessman" но от 51k още нямат точна позиция по въпроса, защото мълчат....а като сюжет изглежда доста "убийствено" ;). Очаквам развръзката...

 

Но интереса на пресата е насочен и към новата, сигурна филмова роля на Джи. С доза вълнение се очакват първите кадри и новини за превъплъщенията на тези двама индивида в боксьорската професия в двата филма, в тази спортна дисциплина.

twomen.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки е абсолютно права

С тиранти и в класическа линия е уникално хубав, но пък с пале..или с дете, този човек се преражда в друг образ!

С тази малка госпожица направо ми обраха точките.

 

2011021701.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този ден дойде...Джи Соп в Япония при верните си фенове..Едно от най-дългоочакваното събитие вече е факт.

2000 човека са посрещнали звездата на летището, на 26.02, a малко повече от 10000 хиляди са успяли да го зърнат на живо за двете фен срещи. Истинска Hallyu звезда с истинска международна слава, отбелязват и фенове, и медии!

2011022800377_0.jpg

todayjisoob.jpg

 

Тепърва очакваме коментари и снимки от пре-радостното събитие, но феновете са повече от доволни, защото са имали щастието да бъдат с любимеца си,

да получат автограф с любимата си негова "SJS The way", на японски разбира се вече и за 3 седмици продадена в 10,000 копия, видео материал за "Road N.1", както и сценично изпълнение на "Pick up line". Късметлии...

Много весели гледки има..???

 

 

love929.jpg

todayji.jpg

hahp.jpg

hah1.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, сладкият ми къдрокоско той!

Момичета не знам за вас, но аз завиждам съвсем неблагородно на тези фенове.

Блеки, опитвам се да си представя ти как се чувстваш, като гледаш това ;) . Апропо, това не е ли същата позната шапчица?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да размърдам отново темата с малко красота..

 

sieg-fahrenheit-2011-sjs-1.jpg

sieg-fahrenheit-2011-sjs-7.jpg

 

sieg-fahrenheit-2011-sjs-41.jpg

sieg-fahrenheit-2011-sjs-8.jpg

sieg-fahrenheit-2011-sjs-10.jpg

sieg-fahrenheit-2011-sjs-12.jpg

sieg-fahrenheit-2011-sjs-16.jpg

 

siegfahrenheit.co.kr

 

Много отслабнал тоз човек.. И зализан наистина много му ходи, а с розовото костюмче с панталонките и с чорапките на точки направо е мечта;)

ТУК..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той винаги е бил и ще бъде наша мечта с каквото и да го облекат и обуят, и като казвам обуят визирам снимката със сандалетите с каишки около глезена... стоя, смея се и си мисля, че хубавото си е хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новини от мен!

Кастът за новият филмов проект на Джи Соп - "Only You" е избран. Снимките на мелодрама се очакват да стартират в края на март, а филма да бъде завършен

и стартиращ по кината есента.

Ето и познатите ни лица и имена, освен главните, които официално излязоха в медиите:

Kang Shin Il

Kang_Shin_Il_Thumb.jpg

 

Park Chul-min

33927774.jpg

 

Jo Sung Ha

25095672.jpg

 

Jin Goo

jin_goo.jpg

 

Слагам и няколко интересни снимки на Джи, от 51k:

030918144d7744de05ffc.jpg

20110310dsc0444020copy.jpg

20110310dsc0691120copy.jpg

 

A голямото посещение - фен среща в Япония е толкова сктрита, защото както се предполагаше, ще излезе на DVD.

 

tokyoq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те още не са започнали снимките, но аз вече се точа за филма.

Познати лица :) . Чин Гу пак лош ли ще го раздава?

А на снимките виждам завръщане към визията на Му Хьок ;) май?! С дългата косичка и каскета.

Дал е временна почивка на черната шапка :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те още не са започнали снимките, но аз вече се точа за филма.

Познати лица :) . Чин Гу пак лош ли ще го раздава?

А на снимките виждам завръщане към визията на Му Хьок ;) май?! С дългата косичка и каскета.

Дал е временна почивка на черната шапка :lol: .

 

 

И аз се точа, Злати, хехе..а снимките започват съвсем скоро. Нашето момче, усилено тренира... :P

По първоначални данни, Чин Гу ще го раздава само камео във филма, но никак не искам да се лишаваме от неговото присъствие (очаква се името му в нов проект).

Тези снимки, последните от 51к, ми изглеждат малко като от репетиция за клипа, и са преди да замине за Япония. Всички гадаят с каква коса ще се появи за филма...

А черната шапка си е класика за него и за нас...

Специален поздрав... :D

201102145.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...