Jump to content

So Ji Sub (Со Джи Соп)


Recommended Posts

Наистина снимките са "под пара"..ние, очакващите, също.. :)

Най-накрая, и "двойката" от драмата се срещна на снимачната площадка и снима заедно. Усещам химия и потърквам очета...

x5w44.jpg

Да добавя, че не само прическата, но и костюма на нашия главен герой е подходящ. Ей го, дей го..31 юли.

Още снимки в спойлер. Заслужават си, и Со Ин Гук много радва от мъжките персонажи.

 

 

1005985_678869058795960_1447272588_n.jpg

1069398_678868875462645_1234635052_n.jpg

6tty6.jpg

vb6w6.jpg

ehv94.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е лято, но есенните каталози и F/W колекции 2013 радват вече очета, дразнят портфейли и чукат на всички гардероби...

Малко страхотни wallpaper-и от новата рекламна кампания на Giordano.

9461024543_03a96f71ea_o.jpg

9463804426_ccc4721533_o.jpg

9461024251_a475a1fd16_o.jpg

9461024475_b563b5f080_o.jpg

 

За тези, които още не са решили да гледат..или да отложат сериала Lord of the Sun, слагат него да си гледат. :P

51Kolection 

 

 

1.jpg

3.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Соп за есенно-зимната колекция на 

SIEGFAHRENHEIT’S 

Със сигурност прави костюмите да изглеждат добре.

 

10_zps70391c02.jpg9_zpsefd638b2.jpg

 

 

12_zps92434906.jpg13_zps30d42e2c.jpg

15_zpsd5c81374.jpg16_zpsd2df4750.jpg

17_zpse8d31e9e.jpg20_zps2e6fb52a.jpg

22_zpsc8540f06.jpg24_zps28833f8d.jpg

25_zps36c68288.jpg26_zps0c26a55b.jpg

28_zpsbbe39ea9.jpg29_zps636592ac.jpg

31_zps430024ee.jpg32_zps37ae3f75.jpg

34_zpsdf9d1db8.jpg35_zps213a4553.jpg

37_zps18bab015.jpg39_zps20c777c8.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаровникът, ни той, бачка и бачка, и не спира. Видимо е малко уморен, мисля, защото снимките на Master's Sun са му на дневен ред, но щом

и време намира за реклами, измежду всичко друго...уважавам. Важното за мен е, че ролята много му пасва, той се отпусна, забавлява се, играе със страст, а усмивката на Джи е на налице. А, с лекотата, която виждам колко нови фенове и положителни критики, отнася за ролята си, чак се гордея. Дали няма и наградка да отнесе?! Той го заслужава, защото както сам казва, е преди всичко актьор! А, той е наистина актьор! За пореден път показва заложбите си с палитрата от емоции,  движения с ръцете и тихия и дълбок глас, който има...ахаха. И аз като доста зрители откривам прилики и разлики с Хьон Бин (и Тайната Градина), но всичко е за зрителски кеф и закачка. И вътрешно удоволствие за мен! Радвам се, че драмата е популярна, и отчитам, че за първи път нито един от героите в нея, не е дразнещ персонаж. Дори и призраците имат чар и послание..

 

Ха, за реклама думата отворих, и то за хладилник, който, в случая, е най-малко обект на внимание в тези секунди :28558: . Щом Джи Соп е там, и звучи този глас..

Dimchae 2013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, дааа на такива страхотни реклами. Разкошно заснети, разкошни модели и места за снимки. Дрехи, да казвам ли, има ли смисъл?

 

Не по-малко очарователен е Джи-соп и като рекламира прахосмукачки, дето кажи речи всичко сами си правят...

 

Ох...сам и със самото чудо на технологията...

m11.jpg

m12.jpg

4-9.jpg

 

Ако още ви липсва образа му от Master's Sun, вижте как сам Джи-соп си признава, че образа му е станал част от него.. :28558:

 

 

4-27.jpg

"It is both relieving and disappointing. I leave with a lot of good memories which give me strength to do another production. Although I had a difficult time throughout filming for 'The Sun of My Master', I am really thankful to have worked with the best crew and cast, and it was a fun time. It still feels surreal that it's over. It feels like Joo Joong Won will return tomorrow. He is a character that lingers on."

"Through this drama, I took on romantic comedy acting for the first time so I had a lot of worries on whether or not I can do well and how the viewers might respond. I thought about it and studied a lot. I paid attention to even my hand and feet movements with great care while acting. It was probably a challenge that upgraded my maturity as an actor."

"I didn't know that I had it in me as well. After Joo Joong Won's character naturally melted into me, my comedic and 'huhdang' acting gradually came out of me. I was also surprised at myself when I realized I had formed ideas for fun ad-libs."

"I am thankful that you watched my romantic comedy acting not with concern but with anticipation. Thanks to that love, I was able to take responsibility and do my best. It feels like I've made unforgettable memories. I also hope that the viewers don't forget Joo Joong Won too soon. Thank you to everyone who loved Joo Joong Won."


Viewers won't be able to forget the charisma and romance that So Ji Sub brought to the hit drama 'The Sun of My Master' as Joo Joong Won. The drama also ended its run on a high note by breaking its own record in the ratings department!

 

cr:allkpop

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забравила, че и този хубавец има рожден ден, днес! 

Трябва да е здрав, за да работи за всичко което иска и обича, и му пожелавам да обича не само феновете си и работата! :P

Нови проекти и награди му желая..за играта и хъса му! Да е все толкова прелестен и чаровен...той това си го знае да е! :wub:

27-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой пораства днес с още една годинка? йеййй  :28558: 
Да ни е жив и здрав, защото му предстои да се снима в още много, много драми и филми /ай хоуп соу/  :) 
happy-birthday-type.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Дано продължава да ни радва със силното си присъствие на малкия и голям екран.

Пожелавам му много здраве и една щастлива любов :)

На нас си пожелавам да го видим някой ден на живо, в целият му блясък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лицата и на зимната кампания на Giordano са познати и любими - Джи Соп и Мина. За красотата тук се грижа, дрехите за топлината..че зимата и при нас затрака. 

За Джи Соп и новини какво прави и къде е, няма напоследък. Лично мисля, че обмисля следващия си проект, а дано съчетава и почивката. Както винаги той се укрива добре и не натрапва с присъствие из медийното пространство.

13_zpsec661641.jpg

9-2.jpg

 

 

__Data_GDO_WallPaper_2013123111026s.jpg

__Data_GDO_WallPaper_2013123111211s.jpg

__Data_GDO_WallPaper_2013123111253s.jpg

__Data_GDO_WallPaper_2013123111316s.jpg

__Data_GDO_WallPaper_2013123111349s.jpg

 

 

4-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски се радвам, че Джи Соп си е "върнал" бузките ..а, усмивката е все същата, чаровна, срамежлива..Този човек е адски привлекателно-притиснителен без да старае, без да се показва, без да се конти..без да преиграва..

Ако се чудите за какво говоря, споделям снимки и участието му в еп.360 на Infinity Challenge. Преди дни Джи беше сгащен от феновете че снима с част от екипа  на предаването, ясно е, че неговият приятел, Jeong Jun-ha, го е убедил да се появи отново в шоуто, този път под надслов: Introducing My Lonely Friend.

Милият SoGanji, без да разбирам за всичко какво си говорят схващам някои неща, и го разпънаха да се обяснява..дали е сам или се чувства самотен? Накрая си "биха" по един шамар за да докажат максимата "бий ме, обичам те". :896767:  За последното се майтапя, разбира се, аз знам колко го уважават като човек и актьор, но си направиха наистина веселото с шамарите.. :28558:

 

web_3660738904_114a6760_IMG_1839.JPG

 

 

10000401850.jpg

 

 

So Ji Sub - Infinity Challenge - Full Part - 2013.12.14 (дано скоро с анг. субтитри -тук за да разберем за всикчо което го питаха и "третираха")

 

Джи Соп на фен ивента за Dimchae Signing Event на 22-ри ноември. Косата му продължава да е видимо по-къса за сметка на брадата..

215421_167896_925.jpg

215423_167898_1426.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джи Соп спечели мъжката Top Excellence Award от SBS Drama Awards, в края на годината, в сектора мини сериал и бе почетен в ТОП 10 на звездите, отново на церемонията по награждаването. 

Разбира се, че се зарадвах за голямата награда и признанието, което получи, но и малко натъжих, след като прочетох превода на благодарствената му реч. Все пак е важно, че той бе там и се забавляваше, дори учудващо повече се усмихваше от обикновеното.

Друг е въпроса колко магьоснически изглеждаше.. :)

33tx.jpg

Честита награда, G! Бъди здрав и дано продължаваш с желание и харизма да играеш, и радваш всички нас много години напред! Защото ти можеш, а ние зрителите заслужаваме!

01630438.jpg

 

 

I shouldn't make it short today right?

I would like to say Thank you, but, um.. I am sorry that I got this award.
I don't know if I deserve this.

In just two more years, it will be almost 20 years since I started my acting career.
From last year, it was very difficult, painful, and also distressing to act.
So, it was very terrifying for me to go out on the set.
As an actor, I should deliver the energy of vigor and happiness to the viewers.
But, I am so sorry because I think I couldn't able to do that and I feel as if I acted not for real.

Every actor should have this kind of worry and may go into a slump.
I think I am experiencing it right now.
I will try to overcome and come out of it, and I will try to be an actor who passes vigorous and happy energy to you.
I will endeavor to be an actor who is somewhat unique.

Lastly, from the bottom of my heart, thank you.
Happy New Year.

 

 

За пореден път бе предпочел класическото и любимо негово черно, като основен цвят, но акцентите тук определено бяха бомбето и широките пола-панталони, дори велурените чепици, което като ансамбъл адски ми допадна. И ме забавляваше. Защото предполагам, че отново с лекота показва, че той не се взима прекалено на сериозно (на каквито и да е награди) и по свой начин показва, че живеем във време което е малко повече цирково, отколкото реално..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен въобще не допаднаха тези панталони. Нито са за възрастта му, нито са за нивото му. Да бе облякъл шотландска поличка, щеше да му седи по-добре.

И съм изненадана от думите му. Какво е имал предвид с това, че го е страх да снима? Не се чувства достатъчно уверен вече???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На него му харесват обаче..подобни и точно този панталон. :) И не за първи път го виждам(е)..Друг е въпроса, че и аз се изненадах, че е за титулувани награди, но определено съм сигурна, че има просто обяснение – обличането е до личен избор, щом касае точно Джи Соп.  :P

fVsXSlS.jpg

hVcHzWO.jpg

 

Не всеки актьор се допитва до стилист всеки път, в Корея важи същата тенденция. Джи Соп сам отговаря „Обличам това, което имам в нас“ и само заради факта, че е от малко които не се страхуват да „развалят идеалния изграден от медиите имидж“ и да облече широки гащи ала пола-панталон т.е както иска и му е удобно, си има обяснение. Пак казвам и аз се изненадах, но пък беше подбрал приятни аксесоари да омекнат "магическия" му образ.

Леко и малко поназнавайки за него от интервюта  и малкото му тв прояви е, че той е леко засегнат. Или не толкова леко? Мисля, че в случая и от SBS в частност. Първо, да не забравям, че медии и публикации последната седмица го „обвиниха“ в дейтинг слухове с “ айдол гърла от After School (..не ми се обсъжда любовта на корейците да вдигат шум от нищо или дори нещо и да превръщат нещо в „скандал") а това на него по принцип му идва в повече. Както и желанието на някои „добри“ хора пак от медиите да го "натискат" как и кога трябва да пробва роли и сменя жанровете им. Той е такъв човек – просто устроен и честен! И става несигурен на къде върви "индустрията". Втората причина, мисля, за речта му е, че SBS и Хьо Джи (и няколко други актриси) и агенцията им са имали „спречкване“ по между си. Визирам за липсата на Гонг Хьо Джин, Су Е и Сонг Хье Гьо на наградите. Официалното становище два дни преди наградите бе, че поради ангажименти и пълни графици няма да присъстват. Което е далече от истината, но няма да е за първи и последен път. Иначе само той знае каква или какви са истинските причини за речта му, но определено му се е насъбрало..и той не крие огорчението си.

От всичко хубавото бе, че се усмихваше и се забавляваше, макар и самотен..

 

Lawandula, мерси а линка и ме подсети. :yes: Да, от SBS са направили приятна пародия излъчили на наградите.

Ето цялата:

http://www.youtube.com/watch?v=Fggs4BMw170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, изборът му на облекло може и да не е най-сполучливото нещо на света, но на кой ли му пука?!!! Не и на мен! Писнало ми е от контета в стереотип!

Когато говорим за тази така чиста и открита душа, нормално е да се облича по-"чудновато"...Как иначе ще изрази себе си и истинското си АЗ???

Приемам го всякак, може и в монашенско расо :na2: (само да ми дойде вкъщи...)

 

Е, няма по-честен човек от него! Тежи му нещо, и още как! Не е леко да си сам в публиката, и въпреки това да се смееш!

Уважавам всичко, което прави и е постигнал. Дано няма повече поводи за подобни речи, но уви, всички знаем накъде е тръгнала индустрията...Надявам се обаче да не го смачка прекалено...Пожелавам му го от сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при тия награди, дето раздадоха на тоя тъпизъм "Наследниците", как да му е весело на човека, стига да си до 25, да разхождаш маркови дрешки и ученичките да припадат,няма значение сценарий, актьорско майсторство и т.н.- рейтингът висок и доста книжни знаци.

Мисля ,че и облеклото му е вид протест, израз на собствено мнение, индивидуалност и разграничаване от калъпа, в който трябва да си ,за да успяваш.Съмнявам се, че ще го видим скоро пак в сериал.

По същата причина ,харесвам и Рейн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен актьор е за мен ,във всички негови превъплащения, които съм гледала.На една от снимките му, където е с брадичка,шапка и очила, за първи път,когато го видях първата ми асоциация беше с Джони Деп.Невероятно обаяние и харизма притежава. :panda-145: :panda-145: :panda-145: :panda-145: :panda-145::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека закачка с косата си прави Джи Соп и ни се "представя" в малко по-градска среда в сесията за Star 1. Адски ми допадат и различните фитове, които облича. Интересното в случая ще е да ни изненада и с нова, предстояща, роля, защото предполагам, че и вие като мен искате да видите повече от тази му 'промяна', в нещо драматично и епично. Филм, като че ли ми с еиска да предстои..хихих. 

g6t7.jpg

Всеки кадър си струва..насладете се. ...Единственото жалко е, че не виждам усмивката му..но и сериозността му не ми пречи.

poq4.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...