Jump to content

Sung Yu Ri (Сонг Ю Ри)


Recommended Posts

Попаднах случайно на едно интересно видео. Жалко е само, че няма субтитри. Клюката беше доста актуална преди два месеца, може и да е затихнала вече! :o

 

Очаквам с нетърпение тазгодишните награди на MBC. Моите фаворитки са Сонг Юри, Шин Мин А и Ким Сун А.

Ще видим..;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко отдавна не е писано в темата ѝ – почти 10 години :blink:

 

Днес попаднах на информация, че е бременна с близнаци. Явно не ѝ е много лесно, съдейки по написаното, щом дори от вода ѝ е прилошавало... Дано всичко да е наред!

 

Съпругът ѝ е професионален състезател по голф, а двамата са семейство от 2017 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 януари нейната агенция Initial Entertainment публикува изявление, с което всъщност оповестиха, че ден по-рано Sung Yuri е родила близначките си.

 

"Здравейте, това е агенцията на актрисата Sung Yuri, Initial Entertainment.

Бихме искали да споделим добри новини за Sung Yuri. На 7 януари (петък) тя роди момичета близначки в болница в Сеул.

Sung Yuri и нейните бебета са здрави и в момента почиват под грижите на семейството си.

След като роди децата си, тя каза: „След дълго чакане, държах двете си дъщери в ръцете си. Толкова съм щастлива и благодарна. Много хора ме поздравяват с новината за раждането и аз съм много благодарна. Колкото и да са ме благословили хората, ще отгледам двете си дъщери по здрав и красив начин. Като родител и актьор ще се върна с отговорност и по-добра страна от мен. Така че, моля, изчакайте ме.”

Благодарим ви за щедрия интерес към Sung Yuri, която посрещна два скъпоценни живота в своето семейство, и молим за вашата топла подкрепа в бъдеще. Благодарим ви."

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...