Jump to content

Sung Yu Ri (Сонг Ю Ри)


Recommended Posts

Sung Yu Ri
suri10.jpg

Профил
Родена на: 3 март 1981 (в Германия)
Ръст: 168 см
Тегло: 47 кг
Професия: актриса и певица

Сериали:

Monster (MBC, 2016)

Birth Secret (SBS, 2013)

Feast of The Gods (MBC, 2012)
Romance Town (KBS2, 2011)
Swallow the Sun (SBS, 2009)
Hong Gil Dong (KBS2, 2007)
The Snow Queen (KBS2, 2006)
One Fine Day (MBC, 2006)
Prince's First Love (MBC, 2004)
Thousand Years of Love (SBS, 2003)
My Platoon Leader (MBC, 2002)
Bad Girls (SBS, 2002)

Филми:
Summer Snow (2015)

A Boy's Sister (2012)

Runway Cop (2012)
Rabbit and Lizard (2009)
How To Keep My Love (2004)

Награди:

2013 SBS Drama Awards: Най-добра актриса

2012 MBC Drama Awards: Най-добра актриса 

2008 Baeksang Awards: Награда за популярност
2006 KBS Acting Awards: Награда за популярност
2006 KBS Acting Awards: Най-добра двойка, заедно с Hyun Bin
2003 SBS Actors Awards: Netizen's Choice
2003 SBS Actors Awards: Най-добра актриса
2002 SBS Actors Awards: Нова звезда

Резюме:

Sung Yu Ri изгрява на артистичната сцена като вокалистка на
корейската поп група FinKL. Не след дълго обаче тя се насочва към
актьорското поприще. Печели първата си награда за сериала
Thousand Years of Love през 2003. Освен да пее, тя може да свири и на пиано.

Коментар:

Много чаровна актриса, на която много ѝ отива да играе
весели и закачливи персонажи. Според мен има накъде да се
развива и го показва в драмата The Snow Queen, където ролята ѝ
e по-сериозна от останалите и с която се справя доста добре.
Изпълнението ѝ в ХГД обаче май ще си остане най-запомнящо се засега.


sungyu13.jpg12031511.jpg

 

 

sungyu12.jpg20070411.jpg
images11.jpg
Ето снимки на актрисата позираща за колекцията на "Viki Fashion" лято 2009 smile.gif
17b5ee8123f80caa.jpg0d5315fa654957e4.jpg5c6d4bf3adea243c.jpg
9156d9396f901130.jpgcd809f662f7c97a1.jpgf535e9dba0ca90ea.jpg
bb4771124e972b1b.jpg4306d6ff37720867.jpg528c229e0282e166.jpg
9ecbc7cbf1ecc863.jpg97788b63a73c40a2.jpgf900e5d16f48d332.jpg
b92bd2b340f08b25.jpg0086ca80bb5ea591.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от новия филм на Ю Ри, с работно заглавие Rabbit And Lizzard. Това е първия и филм, в който ще играе главна роля.

Ще си партнира с друг популятен актьор Jang Hyuk.

 

302366.jpg

Другите в спойлер :P

 

302370.jpg302367.jpg

302371.jpg

302369.jpg

 

А сериалът "Swallowed the Sun" видях, че започва някъде юли месец. Вече знам какво ще гледам през лятото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е..., това момиче не спира да работи и да ни радва с визия :cheers:

Започнала е новта драма " The Swallowed Sun” за SBS, снимките на която са стартирали в Йоханесбург( ЮАР).

Ето с кой ще си партнира там-Ji Sung.

011592816.jpg

Малко невероятни снимки (от пресконференции, списания и ревюта) и от мен:

fashion_1.jpg

 

011592810.jpg

011800031.jpg

011800030.jpg

011800029.jpg

011800037.jpg

8-12.jpg

11-9.jpg

2009112508062910101.jpg

2009112508073210101.jpg

2009112508091510011.jpg

 

2009112508135310101.jpg

2009112508101910101.jpg

2009112508152710101.jpg

2009112508185810101.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа за нея - много красива, сексапилна и много талантлива! Изиграва всяка една роля по запомнящ се начин

(особено в Hong Gil Dong и Snow Queen)! За мен лично е една от най-добрите актриси!

Ето един клип с участието на Ю Ри. Песента е на 2Shai - Love Letter. Не я бях виждала в такава светлина!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Rzx8ThEFo_Q&feature=player_embedded

И една реклама, която ме развесели:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра актриса, спор няма. Много запомняща се роля в Хонг Гил Донг. Има страхотно излъчване и добро присъствие

на екрана, но е най-скованата от всички, които съм гледала щом се стигне до интимности (имам пердвид целувка,

все пак играе в корейски сериали). Благодарение на нея се "насладих" на най-безумните целувки, които съм виждала.

Направо съсипва момента и ти иде да я разтърсиш. Първоначално мислих, че е по сценарий, но и трите сериала,

в които я гледах прави едно и също - стои като дърво и измъчва партньора, с когото снима.

http://www.youtube.com/watch?v=-g2Uet4r7Ek&feature=player_embedded

[Мога да поставя и останалите клипчета с части от сериалите, където я целуват ... но, всички са едни и същи.

Това я нарежда на опашката "чакащи одобрение". Когато видя първата емоционална целувка от нея, да вложи малко чувство,

и веднага я слагам в списака "Браво на Вас" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра актриса, спор няма. Много запомняща се роля в Хонг Гил Донг. Има страхотно излъчване и добро присъствие

на екрана, но е най-скованата от всички, които съм гледала щом се стигне до интимности (имам пердвид целувка,

все пак играе в корейски сериали). Благодарение на нея се "насладих" на най-безумните целувки, които съм виждала.

Направо съсипва момента и ти иде да я разтърсиш. Първоначално мислих, че е по сценарий, но и трите сериала,

в които я гледах прави едно и също - стои като дърво и измъчва партньора, с когото снима.

http://www.youtube.com/watch?v=-g2Uet4r7Ek&feature=player_embedded

Мога да поставя и останалите клипчета с части от сериалите, където я целуват ... но, всички са едни и същи.

Това я нарежда на опашката "чакащи одобрение". Когато видя първата емоционална целувка от нея, да вложи малко чувство,

и веднага я слагам в списака "Браво на Вас" ;)

Абсолютно съм на същото мнение!!! Щом и So Ji Sub (според темата му тук най-предразполагащия жените актьор ;) )

не можа да я "разчупи", няма шанс за нея....

Наистина е много красива, ама...

Сигурно е гнуслива :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Добра актриса' date=' спор няма. Много запомняща се роля в Хонг Гил Донг. Има страхотно излъчване и добро присъствие на екрана, но е най-скованата от всички, които съм гледала щом се стигне до интимности (имам пердвид целувка, все пак играе в корейски сериали). Благодарение на нея се "насладих" на най-безумните целувки, които съм виждала. Направо съсипва момента и ти иде да я разтърсиш. Първоначално мислих, че е по сценарий, но и трите сериала, в които я гледах прави едно и също - стои като дърво и измъчва партньора, с когото снима.

http://www.youtube.com/watch?v=-g2Uet4r7Ek

Мога да поставя и останалите клипчета с части от сериалите, където я целуват ... но, всички са едни и същи.

Това я нарежда на опашката "чакащи одобрение". Когато видя първата емоционална целувка от нея, да вложи малко чувство, и веднага я слагам в списака "Браво на Вас" ;)[/quote']

Абсолютно съм на същото мнение!!! Щом и So Ji Sub (според темата му тук най-предразполагащия жените актьор ;) )не можа да я "разчупи", няма шанс за нея....

Наистина е много красива, ама...

Сигурно е гнуслива :hehe:

 

Все едно аз съм ги писала тези редове :green: (и на двата поста)

Като я гледа човек в такива сцени се чуди дали след това ходи да :puke:

Все пак е романтична сцена с целувка и срещу нея са Джи Соп, Хьон Бин, Джи Хуан, а не някой смърдящ грозник,

и тя проваля момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това клипче беше преведено на английски,може би щяхме да разберем някои от причините да се държи толкова дървено.

Но пък е безспорна красавица,изглежда прекрасно. :heart:

http://www.youtube.com/watch?v=bHSqbsolfyo&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски хубава, сладка, чаровна! Играе супер добре (като изключим момента с дървените целувки, макар че досега не

съм попадала на сериал със страстна целувка в него...).

Дърпам драми само и само, за да мога да я гледам. В тоя ред на мисли, някой може ли да ми даде линк към някои от по-старите й драми (bad girls например). Гледала съм Хонг Гил Донг, Snow Queen и почнах Swallow the Sun (ако така се казваше).

 

Не знам, за мен целувките със Со Джи Соп бяха що годе страстни, ако приемем, че в повечето корейски сериали целувките са стил втори клас.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен диспут сте заформили за целувките..ама моля..."наш" Джи-соп???...Да предлазполага

партньорките си най :shock: ...къде го прочете това...че ми стана интересно... :hehe: (сигурно жените във форума...да)

...ама на снимачната площадка май по-скоро за Gong Yoo се отнася това....

Инече Sung Yu-ri е една от най-яките мацки, които съм виждала и като актриса ме кефи...и не й се чудете

много, ако има шанс да повтори роля и целувки с някой от изброените господа горе :oops: ....да не ви изненада тогава.

Аз много й се кефя....

 

love26p.jpg

 

Очаквания филмов дебют на Сонг Ю Ри - "Rabbit and Lizard" ("Maybe") ще има световна премиера на XIV-ят международен филмов фестивал в Пусан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

photo15160.jpg

Определено изглежда притеснителна!

В къщи няма да я притесняват и да я целуват.Като те е страх от мечки не ходиш в гората.

И да не забравяме Hyun Bin от известно време с коя кака се целува.Тя със сигурност не гледа като във филм на ужасите!

 

Чесно да ви кажа за първи път виждам актриса която да се целува с такава погнуса! :x И смятам, че това е обида

към колегите и с които се снима. То е страшна драма! Тя гнуслива ами тези момчета да не би да не са :confused:

И с риск да си навлека гнева на феновете и мисля, че не е достатъчно само да е красива!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официален постер на филма "Rabbit & Lizard" (Maybe) и официална дата по кината-22.10.2009 г.

Филмът е поканен на XIV-я международен филмов фестивал в Пусан.

04_p1.jpg

 

Историята е любовна между осиновената May, която се връща в Корея да издири истинската си майка

и да въстанови паметта си, и мъж, който има рядка болест на сърцето.

Персонажите ми изглеждат някак по-зрели" и "силни", дано и филма се окаже такъв..ще чакаме..

Ето и трейлър:

 

А тези снимки от пресконференцията, не мога да ви ги спестя...толкова чар излъчва...

8-12.jpg

11-9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето май ще го гледаме догодина чак, щом още не е по кината. Нищо, поне изглежда добре.

Нуна с първият си филм отива директно по фестивалите. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз нямам търпение да го гледам! Много ми е интересно как ще изиграе доста по-сериозна роля от предишните й.

 

Ето една реклама от 2003 година, която много ме развесели! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелееее каква прелест...супер е просто...и крак и излъчване....

Фотосесията за Comopolitan 12 е стилна и..с една дума силна :D

2009112508062910101.jpg

2009112508073210101.jpg

2009112508091510011.jpg

а другите тук....

 

2009112508135310101.jpg

2009112508101910101.jpg

2009112508152710101.jpg

2009112508185810101.jpg

 

 

Много..ама много хубава бееееееее...

Сега изгледах репортаж за едно ревю и пак нея да видят очите ми....Ю Ри-то е повече от прелестна...

а роклята е страхотна....ми то на хубав човек....верно всичко му отива...

fashion_1.jpgfashion_2.jpg

 

П.П.,,Демони....ослушвай се за буквите на филмчето и викай...да не забравя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След, като я гледах в Hong Gil Dong, тя ми стана една от любимите актриси! Уникална е! Има някакво особено излъчване,

което те грабва, а и усмивката й е много сладка!! Надявам се да я гледам във все повече сериали и филми, защото наистина

е добра актриса! :lol!: И за да си припомним:

 

11024768.jpg

130004023l.jpg

yu2b.jpg

 

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...