Jump to content

Recommended Posts

Абсолютно. Като некъф от BSB ми е тука. Или от Take That. Абе демоде :blink::D

Ти зер зарад мустакя ще идеш. Ще вървиш да дебнеш Вероника, знам аз :D

@seal_reinforce аз едвам го познах с този перчем :lol2:

526daa17d1a2a1f0.jpg

А пък главната....:huh2: В драмалист са отбелязали , че и Dome Pakotn ще участва, но не го видях никъде в клипчето, което сподели. 

Аз май ще пасувам и ще чакам евентуален втори сезон на Game of outlaws :D ( @seal_reinforce @Чингулинка вие приключите ли го или го зарязахте? 

И аз въпросния не го видях. И главната не ми е позната. Тя май е със светли очи? Абе по-добре ще е от сегашната :D

Гледам, ама много се разсейвам с тия дълги епизоди, по хиляда пъти паузирам и после затварям по две хиляди реклами. И турския, дето го гледахме с Чингулината, ми е доникъде... Абе май само Сърцето съм изгледала докрай, щото бяха едночасови. Или пък беше щото го преведох :D

Ти забеляза ли, че и някъв нов на Марк с Яя е листнат? Ама може и да е кьорфишек.

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Ти забеляза ли, че и някъв нов на Марк с Яя е листнат? Ама може и да е кьорфишек.

Мернах нещо, но какво ще е..... :huh2:  Обаче видях, че са приключили с превода на Waves of life и мисля да си го пусна отново :D

Аз си го изгледах повече на инат към края, но от цялото нещо най - добро беше музиката към сериала.. свалила съм си ги и трите  :lol2:

@seal_reinforce даде се нашият човек....  9 години се държаха-  и сега годеж .....   Честито да им е :)Няма отърване от Ким:lol2:

Аз се чудех къде са с този сняг, а те близо до нас - в Швейцария :lol2:

900_675_22_-20220421182131.jpg

Edited by vivivan
  • Sad 2

Оф, чак в осем и половина вечерта ударих ключа на офиса, ти ся ми доразвали настроението :swoon:

Извести ме мене тубата, ама от бързане не догледах видеото и ни пръстен съм видяла, ни гявол :D