Jump to content

Recommended Posts

@seal_reinforce гледай - цялата тайфа са тука :lol2: 

 

А как съм си перманентно вкъщи... тази песен сериозно ми влияе на психиката... ама си я слушам - изпълнява я таткото на близнаците.... ако Не се досети :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият е в чупките, кво :D

 

Иначе аз и за тайфата немаше да се досетя. А кво ти е на психиката, представяш ли си и ти ако имаше близнаци :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, seal_reinforce написа:

представяш ли си и ти ако имаше близнаци :D

имам близо 20 на дистанционно обучение :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/22/2020 at 6:54 PM, seal_reinforce said:

Щом са рекли :D

 

48cba88ab9ff11be.png

@seal_reinforce това са някакви временни резултати, победителите ще бъдат обявени на първи януари. Знам, че много ти се ще, ама надали :P Надеч му диша във врата. Надявай се Укито да го задмине, ама нещо много назад в класацията, ц-ц-ц! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МустакЯ е намбър уан в моята лична класация. :na2:  Хич не ми дреме, че някакъв забутан филипински канал прави някаква измислена класация - те ако китайците разбираха филипински, досега нямаше да има други националности в тая класация и можеше и Дедо ти да се уреди :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен па не ми дреме, че на тебе не ти дреме :lol2:

 

А Надеч и Марк наградите и без това си ги менкат, както и почти всичко останало, така че все тая.

 

@vivivan, абе кои са тука останалите? Аз нали само моите си познавам - Марк, Дедо, Дилраба и Као, и дотам. Не знам ся коя е конкуренцията :D

 

660cc8a7211df7b2.jpg

3afb1c66e96ff99b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce мъжете са Марк, Уан И Бо, Сяо Жан, твоя човек..... И сериозно се опулих за последния - Plan от бл сериалчетата -маааалко го раздава шматка , ама  ме кефи :28558:

Мадамите: първата - е как не я разпозна - къде беше , когато всички бяха луднали по Princess agents- Zanilia Zhao. После е Рабата, Zhao Lusi,  Tan Songyun.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю. Еми нормално, останалите не съм ги гледала. Мислех, че съм недоскив, ама не било само заради туй.

Princess Agents ти като си го гледала, аз не съм била още у форума :D

 

Бря, не съм разбрала, че Tencent излъчва My Forever Sunshine :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce@Чингулинка Марк идва :D Загледах инфо за новия сериал дет ще снима, а пък то  - този месец на 28ми очакваме друг - ще раздава ритници и куршуми...... саааамо главната не ми е най - на сърце, ама ще я прежаля :28558:

 

И от снимките на постерите :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани я, шса изприщи, тя го недолюбва :D

 

Вчера гледах в тубата снимките, главната по принцип не я знам коя е, не е от моите. Има време да ме нервира :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Няма бе, не съм алергична към младежа, само ми е леко сладникав, не го виждам хич в бойна роля. Обаче главната хич не му ходи, много е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка няма да му е за сефте - свикнал е :lol2: загледах  филмографията на тази - последните няколко години върти сериали само Марк и Джеймс за партньори :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...