Jump to content

Recommended Posts

Абсолютно. Като некъф от BSB ми е тука. Или от Take That. Абе демоде :blink::D

 

Ти зер зарад мустакя ще идеш. Ще вървиш да дебнеш Вероника, знам аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce аз едвам го познах с този перчем :lol2:

526daa17d1a2a1f0.jpg

 

А пък главната....:huh2: В драмалист са отбелязали , че и Dome Pakotn ще участва, но не го видях никъде в клипчето, което сподели. 

 

Аз май ще пасувам и ще чакам евентуален втори сезон на Game of outlaws :D ( @seal_reinforce @Чингулинка вие приключите ли го или го зарязахте? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз въпросния не го видях. И главната не ми е позната. Тя май е със светли очи? Абе по-добре ще е от сегашната :D

 

Гледам, ама много се разсейвам с тия дълги епизоди, по хиляда пъти паузирам и после затварям по две хиляди реклами. И турския, дето го гледахме с Чингулината, ми е доникъде... Абе май само Сърцето съм изгледала докрай, щото бяха едночасови. Или пък беше щото го преведох :D

 

Ти забеляза ли, че и някъв нов на Марк с Яя е листнат? Ама може и да е кьорфишек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

 

Ти забеляза ли, че и някъв нов на Марк с Яя е листнат? Ама може и да е кьорфишек.

Мернах нещо, но какво ще е..... :huh2:  Обаче видях, че са приключили с превода на Waves of life и мисля да си го пусна отново :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/19/2022 at 11:25 PM, vivivan said:

 

Аз май ще пасувам и ще чакам евентуален втори сезон на Game of outlaws :D ( @seal_reinforce @Чингулинка вие приключите ли го или го зарязахте? 

Не съм го почвала :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforceот сега ти казвам - за този сериал въобще не ме търси :lol2: Тпзи перчем и тези джуки няма да мога да  ги преживея :lol2:

4c948442845c82dd.jpg

118af276787fc08f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти казвам - Game of Outlaws го дропнах окончателно. Умни са колкото ония от "Такси", но далеч не толкова забавни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го изгледах повече на инат към края, но от цялото нещо най - добро беше музиката към сериала.. свалила съм си ги и трите  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce даде се нашият човек....  9 години се държаха-  и сега годеж .....   Честито да им е :)Няма отърване от Ким:lol2:

Аз се чудех къде са с този сняг, а те близо до нас - в Швейцария :lol2:

900_675_22_-20220421182131.jpg

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, чак в осем и половина вечерта ударих ключа на офиса, ти ся ми доразвали настроението :swoon:

 

Извести ме мене тубата, ама от бързане не догледах видеото и ни пръстен съм видяла, ни гявол :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър и постер на предостящия сериал на Марк и Боу - Еclipse of the Heart. Боу я харесвам аз, ако искате да я видите, препоръчвам този сериал.

 

 

02vzE_4f.jpg

 

Тийзър на сериала на Марк и Яя - Love at First Night.

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...