Jump to content

Hiroki Narimiya (Хироки Наримия)


Sensei

Recommended Posts

 

Party wa Owatta е мобилна продукция. Ето линк към 25-те серии, събрани в един филм.

 

 

 

О, ясно аз търсих търсих и аз стигнах до този сайт ма нещо явно се разсейвам и не разбрах, че е мобилна, а това означаваше, че един епизод е 5 мин. или бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 


На Хироки му предстои да влезе в много интересн образ, пресъздаден в адаптация по известната видео игра Phoenix Wright. Сайто Такуми и Мирей Киритани допълват каста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nipponcinema.com/blog/third-partners-movie-set-for-2014

Ново филмово приключение снима Хироки в Окинава.  Partners: The Movie III (Aibou Gekijoban III) е специална продукция, която ще излезе догодина, по време на Златната седмица. Лентата се появява в чест на 55 годишнината на Тв Асахи. В каста ще видим още Ютака Мизутани и Мицухиро Оикава.

b0212d45807a0024.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимия ми терорист, така се беше сраснал с образа на джей и толкова чар му придаде, че чак е невероятно. Обичам Bloody Monday, завинаги ще си остане любимия ми сериал, но се разочаровах от втората част, а една от причините беше , че бяха оставили Джей много статичен без почти никакво присъствие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Япония, Япония.. защо така свърши и кариерата на това момче. :( Един от малкото актьори и личности, като цяло, които харесвах безвъзвратно. Дано да се справи с всичко. Ганбаре, Нари!! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, и на мен ми е мъчно. И за него, и за агенцията, която ще се лиши от присъствието му. Кохаите му от Top Coat също. След напускането на Дайто, Хироки им беше добър семпай.

Трудно ще е. Не знам, какво ще павят и с предстоящата дорама, в която той ще участва и вече е снимал 4 епизода?! Той не иска да създава проблеми на хората около себе си и затова напуска. Видя се, че обвиненията срещу него са били безпочвени. Резултатите се оказват отрицателни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...